Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Myślę, że to już zmierza w kierunku nieodwołalnych zmian w CBA, właściciele będą uważać, iż gracze mają zbyt wielką władzę obecnie. Będzie ostro, przecież Kyrie już coś wspominał o nowej lidze.

A jako, że koszykarze sami obecnie ochoczo obniżają wpływy ligi (czyli bezpośrednio również swoje przychody) to będzie naprawdę ciekawie.

Tylko jakie opcje mają właściciele z zawodnikami? Chyba tylko jakiś ostry pas typu, no to nie ma sezonu mógłby coś zacząć zmieniać chyba w podejściu zawodników, że to że potrafią bardzo dobrze grać w koszykówkę nie znaczy, że ich poglądy są jedynie słuszne na każdy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

To jest sygnał do wszystkich białych policjantów. Strzeli cię do Afroamerykanina, to nie będzie wieczorem NBA. 

Sorry ze tak spłycam. 

A jak Afroamerykanin strzeli do białego to wszystko będzie ok, nawet NHL będzie wieczorem.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i najlepiej w klubie go go

  To prędzej Harden.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sewer napisał:

Jasne, to bardzo mądre co powiedziała.Przecież Polacy nie byli mordowani tylko za to że są Polakami a Żydzi eksterminowani masowo w obozach.Biała rasa nie wie nic na temat rasizmu a czarni są najbardziej pokrzywdzeni.Wiem że tu nie chodzi o licytowanie się ale problemem w stanach jest to że biali w dużej mierze robili to co robili w przeszłości, popełnili dużo błędów w późniejszej polityce względem tej społeczności sami nie mając na sobie takiego bagażu nie potrafią się bronić.Druga sprawa że poprawność polityczna już zatoczyła takie kręgi w stanach o zgrozo kraju niegdyś wolności że ciężko tu być optymistą co do przyszłości.

Zgadzam się. Tylko problem polega na tym, że w tym momencie sami stają się rasistami z którymi to niby walczą. Hipokryzja level hard.

Chyba, że o to im właśnie chodzi, a z boku to nie wygląda korzystnie dla nich. I dlatego ciężko im kibicować. :) 

 

1 minutę temu, fluber napisał:

Generalnie rozumiem potrzebę protestów ale nie w sprawie w której nie ma się racji. 

Popieram. Tym bardziej, że nie strzelali do człowieka, kiedy ten szedł spokojnie po bułki do sklepu. Jednakże mam wrażenie, że to nie ma dla nich żadnego znaczenia, w sensie jaka jest prawda. Liczy się tylko to, że strzelali do czarnoskórego, nie ważne czy mieli powód, ważne że dzięki temu BLM rośnie w siłę, a bunt jest coraz większy. Niekiedy to wygląda jak psychoza tłumu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eF. napisał:

Tylko problem polega na tym, że w tym momencie sami stają się rasistami z którymi to niby walczą

Czarni w USA uważają, że nie mogą być rasitami, bo są czarni. Wielokrotnie wytykając gdzieś w necie rasistowskie komentarze czarnym idzie riposta, ja jestem czarny - nie mogę być rasistą.

c***a wiedzą o rasizmie, o tym jak wyglądał w innych częściach świata. Dla czarnych rasizm to wyłącznie dyskryminacja czarnoskórych. Innego rasizmu nie ma. 

Za swój rasizm nie ponoszą żadnych konsekwencji, potem mamy akcje jak ta z Harellem. 

Wystarczy poczytać komenty na fejsie NBA pod dzisiejszym newsem. Masa wpisów czarnych, żeby białaski spadali oglądać wędkarstwo albo hokej. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Czarni w USA uważają, że nie mogą być rasitami, bo są czarni. Wielokrotnie wytykając gdzieś w necie rasistowskie komentarze czarnym idzie riposta, ja jestem czarny - nie mogę być rasistą.

c***a wiedzą o rasizmie, o tym jak wyglądał w innych częściach świata. Dla czarnych rasizm to wyłącznie dyskryminacja czarnoskórych. Innego rasizmu nie ma. 

Za swój rasizm nie ponoszą żadnych konsekwencji, potem mamy akcje jak ta z Harellem. 

O to mi właśnie chodzi, to jest kwintesencja podwójnych standardów którymi się kierują. Tylko naiwni tego nie widzą, heh.

btw niby nie wiedzą nic o rasizmie, a ich mentor Malcolm X był mega rasistą i sam to przyznał (później zmienił podejście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dn_91 napisał:

🤦‍♂️O operacji polskiej 1937-38, Katyniu, Palmirach, rzezi wołyńskiej i rzezi Woli to kolega nie słyszał?

oj, odpowiedź kolegi była sarkastyczna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.