Skocz do zawartości

ATF last 30 - czy gramy dalej?


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie

znam go za dobrze

mam nadzieje ze pare dni i sie wybudzi

spiaczke mu farmakologiczna zrobili bo mial duze obrazenia glowy

ty jestes lekarzem moze mi cos wiecej powiesz jak to wyglada

napisalem wam bo byscie zaraz sie zastanawiali czemu nie gra

chce zebyscie poczekali jak mozecie, wiem ze sie ostro wkrecil bo rozkminialismy ostatnio kto by mu pasowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

bedzie

znam go za dobrze

mam nadzieje ze pare dni i sie wybudzi

spiaczke mu farmakologiczna zrobili bo mial duze obrazenia glowy

ty jestes lekarzem moze mi cos wiecej powiesz jak to wyglada

napisalem wam bo byscie zaraz sie zastanawiali czemu nie gra

chce zebyscie poczekali jak mozecie, wiem ze sie ostro wkrecil bo rozkminialismy ostatnio kto by mu pasowal

Nie chcę być niedelikatny, ale jeżeli jest w śpiączce farmakologicznej, to nie jest to kwestia kilku dni... Nie chodzi o wybudzenie nawet... Niech @RappaRpotwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie chcę być niedelikatny, ale jeżeli jest w śpiączce farmakologicznej, to nie jest to kwestia kilku dni... Nie chodzi o wybudzenie nawet... Niech @RappaRpotwierdzi.

Nie znam się na śpiączkach farmakologicznych i na urazach. Dwie kompletnie oddzielnie specjalizacje od mojej(choroby wewnętrzne/interna)

Generalnie Reikai jest młody i tutaj spoza spraw czysto ruchowych i nieodwracalnych, to regeneracja przebiega bardzo szybko. To nie 70-latek, który po 5 tygodniach intensywnej terapii mało różni się od stanu początkowego. Jako dawkę optymizmu dam swoją sytuację - byłem potrącony przez samochód, 3 razy powinienem wedle prowadzących wówczas lekarzy zemrzeć z 3 różnych przyczyn(najpierw świeżo po urazie na skutek urazu, ale było RKO, potem krwotok wewnętrzny, udało się operować, potem masywny zator płucny, udała się tromboliza), a równe 6 tygodni od wypadku i 3 tygodnie od wyjścia z OIOMu o własnych siłach popierdalałem na wódkę na igry. 

Jak sytuacja wygląda u niego - nie mam pojęcia. Nie znam pacjenta, nie widziałem jego stanu, jego historii choroby, jego wyników plus jest pacjentem z poza mojej działki. A mi nie wypada zmyślać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że albo kwestia dni ale może też być tygodni dlatego odrazu napisałem bo nie wiem na jakich zasadach gracie do kiedy jest timeline na pick a chce myśleć pozytywnie że zaraz z tego wyjdzie i dogra

Poczekajcie parę dni jeśli możecie jak będzie to trwało dłużej co mam nadzieję się nie wydarzy to na pewno ja przejmę jego druzyne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.