Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, starYfaN napisał:

To już nie tragiczne "fo pa", tylko nieistotna gafa?

Gdzie ja napisałem, że nieistotna?

Cytat

To tylko Twoja opinia, natomiast jeżeli popełniamy wykroczenie lub przestępstwo, to musimy się liczyć z tym, że wymiar sprawiedliwości coś musi z tym zrobić.

No chyba, że należymy do PiS, a przestępstwo dotyczy czegoś więcej niż nazwanie kogoś debilem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

 

- telewizja przychylna rządowi informuje o akcji ABW

- znany adwokat oraz organizacja społeczna publicznie krytykują tą akcję

- Bronek się dystansuje od całej sprawy

- sprawa ostatecznie zostaje umorzona

Czyli tak jak powinno być w demokratycznym i praworządnym kraju gdzie nadużycia służb są piętnowane. Dzięki, że przypomniałeś jak normalny kraj mieliśmy jeszcze parę lat temu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał:

 

Skoro już nie czytasz sam siebie  :)

czy ty właśnie stwierdziłeś, że ,,nieistotna'' to jest synonim stwierdzenia ,,nie jest przesadnie istotna''? xD

4 minuty temu, quevas napisał:

otóż właśnie

A przy okazji pora już zlikwidować przepisy prawne pozwalające ścigać obywateli za obrazę dobrego imienia władzy, jakiego z samej racji swojej funkcji żadna władza posiadać nie może, oraz uczuć religijnych, czymkolwiek one są

w przeciwnym razie zawsze znajdzie się jakiś nadgorliwiec zdolny do zawiadomienia prokuratury o straszliwym przestępstwie popełnionym przez bliźniego swego rodzonegog

Generalnie się zgadzam, ale chyba nie doceniasz przeciwnika.

Przecież PiS może stwierdzić, że nazwanie Dudy debilem to przestępstwo zdrady tajemnicy państwowej a za to jest większa kara niż za zwykłe znieważenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Chyba nie jesteś przesadnie inteligentny :)

Mam ci to wyłożyć łopatologicznie żebyś zakumał?

Preferuję następujące stopniowanie gaf;

1/ gafa nieistotna

2/ gafa istotna, ale nie jakoś przesadnie

3/ gafa istotna albo bardzo istotna

W przypadku Dudy chodziło mi o drugi typ, a nie o pierwszy. Wyraźnie to wynika z kontekstu. A nawet jakby nie wynikało to kultura nakazuje zapytać się o doprecyzowanie a nie od razu wyskakiwać z osobistą wycieczką. Typowy pisowiec jest typowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artlan napisał:

Mam ci to wyłożyć łopatologicznie żebyś zakumał?

Preferuję następujące stopniowanie gaf;

1/ gafa nieistotna

2/ gafa istotna, ale nie jakoś przesadnie

3/ gafa istotna albo bardzo istotna

W przypadku Dudy chodziło mi o drugi typ, a nie o pierwszy. Wyraźnie to wynika z kontekstu. A nawet jakby nie wynikało to kultura nakazuje zapytać się o doprecyzowanie a nie od razu wyskakiwać z osobistą wycieczką. Typowy pisowiec jest typowy.

 

Wybacz, nie załączyłeś legendy, a nie znając Twoich preferencji, postronny obserwator niechybnie  pogubi się w gradacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, quevas napisał:

Tusk nieźle się trzyma, gdyby faktycznie dożył setki, a najlepiej przekroczył ją wyraźnie, Lis śmiało będzie mógł założyć własny kościół z jakże atrakcyjną ofertą dla ewentualnych wiernych

e tam Tusk i platformersi są jakby to określił Montrezl Harrel „pussy ass White boys” , ich prowadzenie TVP , jakaś walka z dopalaczami i kibolami , podpalona budka , wejście do wprost , antykomor czy aferka hazardowa to zabawa w piaskownicy w porównaniu do PiSu który zaczął od wjechania z buta z sądami przez Misiewiczów, Kurskich , Sasinów, Obajtków, Szumowiczów kończąc na wygłupach z covidem . Największa beka , że do mass mediów dociera może z 10% i to jest tylko wierzchołek góry lodowej . Aż bekę mam z zegarka Nowaka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Obajtków

Ścigasz trochę obajtków razem z PSLem?

Dziś dzięki linkowi flubera dowiedziałem się że PSL prowadzi akcję 'obajtki' i nie wiem czy to jest śmieszniejsze czy jednak weselej było jak Rysiek Petru z kolegami z N. robił akcję 'misiewicze' 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

e tam Tusk i platformersi są jakby to określił Montrezl Harrel „pussy ass White boys” , ich prowadzenie TVP , jakaś walka z dopalaczami i kibolami , podpalona budka , wejście do wprost , antykomor czy aferka hazardowa to zabawa w piaskownicy w porównaniu do PiSu który zaczął od wjechania z buta z sądami przez Misiewiczów, Kurskich , Sasinów, Obajtków, Szumowiczów kończąc na wygłupach z covidem . Największa beka , że do mass mediów dociera może z 10% i to jest tylko wierzchołek góry lodowej . Aż bekę mam z zegarka Nowaka 🙂

Gdyby Chlebowski i Nowak należeli do PiS to pewnie nadal by brylowali na salonach. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Generalnie z tego co piszesz to Platforma to takie fałszywe niemoty.

ja określiłbym jako „pierdoły” lub po prostu zwykli naiwniacy którzy nie wierzyli , że prowadząc tak perfidny i chamski PR można tak długo się utrzymać u władzy - nie spróbowali , niech teraz żrą gruz 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Generalnie z tego co piszesz to Platforma to takie fałszywe niemoty.

Po to gniot ale afery które były wtedy do tych co są teraz to jednak niebo a ziemia. Jedyne co PiS robił dobrze to gospodarka, ale przy obecnych decyzjach lockdownowych i inflacji, spadku wartości złotego to zaraz się będzie ciężko z tego wygrzebać. 

Btw. Z tego co widzę to w projekcie dotyczącym OFE jest 15% oprocentowania przy przejściu do ike i 19% oprocentowania w przypadku śmierci ubezpieczonego przy wypłaceniu składek spadkobiercom vs. na niby 100% w ZUS bez możliwości dziedziczenia. Z każdej strony złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.