Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jack napisał:

Nie no jasne, że pożar to nie zabawa. 

Ale już pomocna dłoń ze strony przedstawicieli antify, tych samych których TVPinfo zapowiadała jako jadących z Niemiec na tygrysie agresorów jest. 

smieszne jest to ze nikogo z niemiec nie było to raz

smieszne jst to ze ogladałem przed mawszem tvpinfo u cioci i tam jakis szczeniak na moście poniatowskiego mówił o wielkiej szansie na to ze młodzi patrioci "dzis swoja pokojową postawą przeciwstawia sie lewackim agresjom skierowanym przeciwko Polsce i Kościołowi"

To że ktos poszedł i pomógł człowiekowi nie jest i nie powinno być śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cardi napisał:

Kamińskiego chcą wyjebać, koordynator Naczelnik oczywiście zachowa zapewne swoje stanowisko :) 

Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich został powołany to i tak "odrobinę" za późno 

Skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przekroczenie uprawnień dostaje to samo stanowisko, na którym dokonał przestępstwa 

Tak tylko przypominam 

A propos marszu to gdzie był Zawisza?

Brakuje mi tego faszyst

Gdzie był towarzysz Winnicki?

Gdzie krasomówczy twórca spiskowej teorii dziejów Braun?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich został powołany to i tak "odrobinę" za późno 

Skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przekroczenie uprawnień dostaje to samo stanowisko, na którym dokonał przestępstwa 

Tak tylko przypominam 

A propos marszu to gdzie był Zawisza?

Brakuje mi tego faszyst

Gdzie był towarzysz Winnicki?

Gdzie krasomówczy twórca spiskowej teorii dziejów Braun?

 

 

Winnickiego widziałem, dumnie maszerowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

Na przyszłość może obejrzyj sobie dokładnie co wrzucasz bo dawno już dawno takiego zaklinania rzeczywistości nie widziałem

Nie dośc ,że jest tam tylko 1 osoba zakładająca opaskę żółta i na dodatek wygląda to tak jakby chwilę wczęsniej mu się ona zerwała ( więc nie wiem skąd liczba mnoga to na dodatek w kordon policji wchodzą ludzie stojący na chodniku więc nie wiem skąd się tam komuś urodzili narodowcy. A na dodatek ci ludzie idą w przeciwnym kierunku i wcale nie maszerują ramię w ramie. 1 minuta w tu się ktoś trzykrotnie mija z prawdą

Ogólnie to zabawne ,że tzw narodowcy nie potrafią potępić wybryków chuligańskich tylko jak zwykle szukają prowokacji. 5 lat temu tak skutecznie szukali prowokatora który pobił dziennikarza ,że wystawili policji jednego kibica Legii. I tyle im wyszło z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Na przyszłość może obejrzyj sobie dokładnie co wrzucasz bo dawno już dawno takiego zaklinania rzeczywistości nie widziałem

Nie dośc ,że jest tam tylko 1 osoba zakładająca opaskę żółta i na dodatek wygląda to tak jakby chwilę wczęsniej mu się ona zerwała ( więc nie wiem skąd liczba mnoga to na dodatek w kordon policji wchodzą ludzie stojący na chodniku więc nie wiem skąd się tam komuś urodzili narodowcy. A na dodatek ci ludzie idą w przeciwnym kierunku i wcale nie maszerują ramię w ramie. 1 minuta w tu się ktoś trzykrotnie mija z prawdą

Ogólnie to zabawne ,że tzw narodowcy nie potrafią potępić wybryków chuligańskich tylko jak zwykle szukają prowokacji. 5 lat temu tak skutecznie szukali prowokatora który pobił dziennikarza ,że wystawili policji jednego kibica Legii. I tyle im wyszło z tego

Akurat tak się składa, że te wszystkie fragmenty zaczęli wyłapywać różni dziennikarze - niekoniecznie związani z prawicą. Po prostu za dużo tego było, żeby nie wydawało się dziwne. 

I odnośnie tego potępiania  - ja tam w relacjach słyszałem jak prosili przez megafon o zachowanie spokoju a dziś słyszałem jak potępiali zadymiarzy. Oczywiście prosili tam gdzie byli - nie oczekujesz chyba, że organizator będzie wszędzie - zwłaszcza, że organizator tym razem organizował przejazd. Sam jestem ciekaw jak to z tym marszem wyszło - ponoć Policja sama zachęcała tych, którzy nie mogli dojechać, żeby doszli pieszo. Wszystko po to aby kilka godzin później pod Narodowym pałować za nielegalne zgromadzenie. Gdzie tu sens, gdzie logika ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

w takiej Francji polskich Katolickich Rycerzy Kościoła najpierw otoczyłby oddział "zwykłej" policji, a potem do kotła by wpuszczono jednostkę specjalną z zadaniem pałowania do oporu i jej szef dostałby wyróżnienie za każdy obity zadek; m.in dlatego polscy kibole nie rozrabiają poza granicami kraju, ewentualnie jednorazowo

 

Dlatego Francja to taki biedny i syfiasty kraj. Polska dużo lepsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.