Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, StaryFan napisał:

 

Moim zdaniem dodatkowe lekcje logiki i polskiego, dałyby znacznie więcej dla całych pokoleń.

 

Chciałbym usłyszeć logiczną odpowiedź.

Ja bym tu widział raczej więcej filozofii, etyki, logiki na pewno też, czy ekonomii. Jakieś 90 procent materiału w szkołach jest w tej chwili zbędne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, StaryFan napisał:

Moim zdaniem dodatkowe lekcje logiki i polskiego, dałyby znacznie więcej dla całych pokoleń.

Jakie dodatkowe lekcje logiki? To zdanie zakłada, że jakiekolwiek lekcje logiki funkcjonują, a tymczasem elementy logiki matematycznej zostały całkowicie usunięte z podstawy programowej MEN w 2008 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał:

Jakie dodatkowe lekcje logiki? To zdanie zakłada, że jakiekolwiek lekcje logiki funkcjonują, a tymczasem elementy logiki matematycznej zostały całkowicie usunięte z podstawy programowej MEN w 2008 r.

Ty zakładasz, nie zdanie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Logika

Proszę o odpowiedź na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, StaryFan napisał:

Ty zakładasz, nie zdanie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Logika

Niczego z tego nie ma w podstawie programowej MEN. A dodatkowe lekcje logiki to takie, które zostałyby dodane do już istniejących lekcji logiki. Tylko problem w tym, że nie istnieją. Ale zgadzam się z Tobą, że powinny, w przeciwieństwie do tego co wyliczałeś z tej całej karty czterech liter.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał:

Chyba 99% kobiet popierających lewicę ma 

Naprawdę doszliśmy do tego że próbujemy tatuaże utożsamiać z wspieraniem konkretnej frakcji politycznej ? Serio ludzie ?  Co dalej? Marka samochodu ? Kształt kibla ? Nadwaga lub jej brak ? 

Ja pierdzielę, genialny umysł musiał takie skojarzenie stworzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Żeby mieć mądrzejsze, myślące społeczeństwo

Po co samorządowcom i partyjniakom " mądrzejsze, myślące społeczeństwo". Uważasz, że po to była reforma szkolnictwa?

Teraz, Kily napisał:

Niczego z tego nie ma w podstawie programowej MEN. A dodatkowe lekcje logiki to takie, które zostałyby dodane do już istniejących lekcji logiki. Tylko problem w tym, że nie istnieją. Ale zgadzam się z Tobą, że powinny.

Dodatkowe do programu, zasugerowałeś się językiem który jest po "i". A cała masa elementów logicznych jest w programie, zapewniam. 

 

Ciągle czekam na odpowiedź na postawione pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, StaryFan napisał:

Prawdę mówiąc niespecjalnie wiem dlaczego dyskutujecie miesiącami o LGBT i lodziarach typu powyżej, ale chciałbym włączyć do dyskusji myślenie.

Miałbym więc pytanie, szczególnie do osób eksponujących edukację seksualną dzieci.

 

Czy gdyby Was nauczono:

- masturbacji w przedszkolu (4 lata). (karata lgbt)

- wyrażania zgody na seks w 1 klasie. (karata lgbt)

- orgazmu i kontaktów seksualnych w wieku 9 lat. (karata lgbt)

Zmieniło by to Wasze życie? Bylibyście bardziej tolerancyjni? Dowartościowani?

Czy brak powyższej edukacji spowodował jakąś traumę, z którą ciężko żyć?

 

Moim zdaniem dodatkowe lekcje logiki i polskiego, dałyby znacznie więcej dla całych pokoleń.

 

Chciałbym usłyszeć logiczną odpowiedź.

Nie zmieniło i nie spowodował. Tak samo jak zdecydowana większość lekcji pobranych w szkole nie ma w obecnych realiach większego sensu. Ogólnie jestem za edukacją seksualną ale może nie koniecznie w takiej formie jak powyżej i na pewno nie w takich przedziałach wiekowych. Tylko tego co wrzuciłeś nikt normalny chyba nie popiera. To jest równie sensowne co bomba smoleńska. I jeszcze mniej ważne z punktu widzenia społeczeństwa.

A więc idealny temat zastępczy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Nie pomyliło ci się coś czasem. Może chodzi o Polską Wersję, AK-47 i black,red white albo taką? 

t-shirt-bed-bull_4554_full.png

nie widziałem takiej koszulki

 

39 minut temu, fluber napisał:

Nie dopuszczasz do siebie myśli ze to miejscowi? :)

"miejscowi" to pojęcie względne i poza sezonem nie widać tego zjawiska :) lub poza weekendami :)

36 minut temu, RappaR napisał:

Chyba 99% kobiet popierających lewicę ma tatuaż.

możliwe , czyli dla równowagi w związku facet idzie z koszulką PW a kobita robi dziąrę na obojczyku dla potwierdzenia lewicowych poglądów

 

33 minuty temu, julekstep napisał:

pasuje do Ciebie ❤️

 

pamiętaj ,że następnym razem jak będziesz jadł zupę to nie rozmawiaj się przy jedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, blackmagic napisał:

Nie zmieniło i nie spowodował. Tak samo jak zdecydowana większość lekcji pobranych w szkole nie ma w obecnych realiach większego sensu. Ogólnie jestem za edukacją seksualną ale może nie koniecznie w takiej formie jak powyżej i na pewno nie w takich przedziałach wiekowych. Tylko tego co wrzuciłeś nikt normalny chyba nie popiera. To jest równie sensowne co bomba smoleńska. I jeszcze mniej ważne z punktu widzenia społeczeństwa.

A więc idealny temat zastępczy w Polsce.

Oczywiście. 

 

Zatem jeszcze raz.

Jakie elementy edukacji seksualnej z karty lgbt, uczyniłyby Was ludźmi bardziej tolerancyjnymi, spełnionymi, wrażliwszymi na krzywdy innych itd itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Filozofia?

Po co?

Najlepszy argument, że jej potrzebujemy 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Naprawdę doszliśmy do tego że próbujemy tatuaże utożsamiać z wspieraniem konkretnej frakcji politycznej ? Serio ludzie ?  Co dalej? Marka samochodu ? Kształt kibla ? Nadwaga lub jej brak ? 

Ja pierdzielę, genialny umysł musiał takie skojarzenie stworzyć.

 

Nic takiego nie napisałem. Po prostu widzę mnóstwo tatuaży u lewicowych kobiet, nie dlatego, uznaję, je za lewicowe, bo mają tatuaże, a dlatego że deklarują się jako lewicowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StaryFan napisał:

Czy gdyby Was nauczono:

- wyrażania zgody na seks w 1 klasie. (karata lgbt)

To np jest cenne do obrony przed księdzem. I nie, to nie jest żarcik. Dziecko powinno niestety wiedzieć czym jest seks, że wymaga zgody i że seks z dzieckiem jest przestępstwem, które misi być zgłoszone i musi podlegać karze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

To np jest cenne do obrony przed księdzem. I nie, to nie jest żarcik. Dziecko powinno niestety wiedzieć czym jest seks, że wymaga zgody i że seks z dzieckiem jest przestępstwem, które misi być zgłoszone i musi podlegać karze. 

7-latek wystarczy żeby wiedział że nie wolno być bez ubrania przy obcych ani obcy nie powinni być bez ubrania przy dziecku. 

Wiedzą Co to jest seks, czego wymaga i czy jest przestępstwem nie jest 7-latkowi do szczescia potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

To np jest cenne do obrony przed księdzem. I nie, to nie jest żarcik. Dziecko powinno niestety wiedzieć czym jest seks, że wymaga zgody i że seks z dzieckiem jest przestępstwem, które misi być zgłoszone i musi podlegać karze. 

Jaki odsetek gwałtów na nieletnich są powodowane przez księży? Masz dane świadczące, że są częstsze od tych popełnianych przez gejów?

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

7-latek wystarczy żeby wiedział że nie wolno być bez ubrania przy obcych ani obcy nie powinni być bez ubrania przy dziecku. 

Wiedzą Co to jest seks, czego wymaga i czy jest przestępstwem nie jest 7-latkowi do szczescia potrzebne

Sorry ale zdanie WHO stawiam ponad Twoje z przyczyn obiektywnych.

4 minuty temu, RappaR napisał:

Jaki odsetek gwałtów na nieletnich są powodowane przez księży? Masz dane świadczące, że są częstsze od tych popełnianych przez gejów?

 

Moja ciężarówka więc mogę na niej pisać co chcę. A tobie nic do tego więc nie fikaj bo wezwę policję. 

I nie mam pojęcia dlaczego znowu wspominasz o gejach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Sorry ale zdanie WHO stawiam ponad Twoje z przyczyn obiektywnych.

Moja ciężarówka więc mogę na niej pisać co chcę. A tobie nic do tego więc nie fikaj bo wezwę policję. 

Jako że jestem ex-7latkiem to nie powinieneś odrzucać mojej opinii która wynika z osobistego doświadczenia:) 

7 minut temu, jack napisał:

 

Moja ciężarówka więc mogę na niej pisać co chcę. A tobie nic do tego więc nie fikaj bo wezwę policję. 

Borys? 

18 minut temu, jack napisał:

 

I nie mam pojęcia dlaczego znowu wspominasz o gejach. 

Dlatego ze są statystycznie znacznie wiekszym zagrożeniem dla dzieci od ksiezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jack napisał:

To np jest cenne do obrony przed księdzem. I nie, to nie jest żarcik. Dziecko powinno niestety wiedzieć czym jest seks, że wymaga zgody i że seks z dzieckiem jest przestępstwem, które misi być zgłoszone i musi podlegać karze. 

Ksiądz nie jest synonimem pedofila. Nie wiem dlaczego stosujesz ten skrót myślowy (tzn wiem).

 

Pomijając to, stosujesz retorykę, którą stosują właśnie pedofile, sugerując, że 6, 7 latek podejmuje w tym przypadku jakiekolwiek decyzje, prowokuje, wręcz do tego dąży.

Rozumiem, że jak przedszkolak powie nie, to pedofil dostaje kosza i czerwieniąc się daje nogę z podkulonym ogonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.