Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Przeciez to są oficjalne oświadczenia ukraińskiego ministerstwa i ukraińskiego komendanta głównego policji.

Przecież po Twojej stronie są tylko bajki medialnych hejterów PiS. 

Ja Ci cytuje fakty, a Ty je ignorujesz. 

To przeczytaj jeszcze raz to oświadczenie i znajdź fragment w którym piszą, że dali mu głośnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

A jak Bóg dopuści to i z kija wypuści.. I tak się możemy przerzucać niedorzecznościami. Dobrze, że nie wział kałacha jako zapalniczki..

Niedorzeczne jest to że ktoś przy przekazywaniu prezentu zamiast głośnika wyglądającego jak granatnik dał granatnik? 

Ja znam stereotypy o policjantach, ale no nie możesz wierzyć że ktokolwiek z IQ większym niż szympans odpalilby w pokoju granatnik wiedząc że to granatnik. To jest właśnie niedorzeczne. 

1 minutę temu, Sebastian napisał:

To przeczytaj jeszcze raz to oświadczenie i znajdź fragment w którym piszą, że dali mu głośnik. 

Dlaczego? 

5 minut temu, fluber napisał:

To co wybuchło w gabinecie to z pewnością nie był głośnik. 

Przecież pisze że to nie był głośnik. Szymczyk myślał że to głośnik, ale Ukraińcy pomylili prezenty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Niedorzeczne jest to że ktoś przy przekazywaniu prezentu zamiast głośnika wyglądającego jak granatnik dał granatnik? 

Ja znam stereotypy o policjantach, ale no nie możesz wierzyć że ktokolwiek z IQ większym niż szympans odpalilby w pokoju granatnik wiedząc że to granatnik. To jest właśnie niedorzeczne. 

Chłopie przecież wyraźnie napisali, że słuchali muzyki na jednym spotkaniu a komendant prezent dostał na drugim i od kogoś innego. Nie miał prawa zakładać, że jest to głośnik. Powinien zakładać, że jest to sprawna naładowana broń. To są podstawy obchodzenia się z bronią Fluber. Zawsze zakładasz, że broń jest naładowana i musisz sprawdzić czy nie jest. ZAWSZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Do tej pory szlo nieźle, ale trochę przesadziłeś i się wysprzegliles że trollujesz.

A jak zamkniesz oczy to Cię nie widać

Teraz, Sebastian napisał:

Chłopie przecież wyraźnie napisali, że słuchali muzyki na jednym spotkaniu a komendant prezent dostał na drugim i od kogoś innego. Nie miał prawa zakładać, że jest to głośnik. Powinien zakładać, że jest to sprawna naładowana broń. To są podstawy obchodzenia się z bronią Fluber. Zawsze zakładasz, że broń jest naładowana i musisz sprawdzić czy nie jest. ZAWSZE.

Ja też jak kupiłem w sklepie głośnik i mi powiedzieli że sprzedają mi głośnik to potem sprawdzam czy nie jest naładowany. 

Jedziesz do komendanta policji, słuchacie muzyki z głośnika, on Ci mówi że go dostaniesz w prezencie, po czym na kolejnym spotkaniu dostajesz w prezencie cis co wygląda identycznie jak to z czego słuchałeś muzyki i obiecałeś że dostaniesz to na prezent. Logiczne że od razu wzywasz saperów bo to zaraz wybuchnie. 

Ciekawe kto z was w ogóle zanim Reikai to wyciągnął w ogóle słyszał o tym że to pomyłka do której się Ukraińcy przyznali. 

Ja tu czytam o odpalaniu granatnika żeby dupie zaimponować. 

I to niby ja jestem trollem. Bo nie kupuje bajek medialnych tylko opieram się o oficjalne oświadczenia strony ukraińskiej z przeprosinami za cała sprawe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

 

I to niby ja jestem trollem. Bo nie kupuje bajek medialnych tylko opieram się o oficjalne oświadczenia strony ukraińskiej z przeprosinami za cała sprawe. 

A co mieli oświadczyć? Zrobili najlepiej jak mogli żeby pomóc państwu które ich wspiera w wojnie. Dymisja byłaby przyznanie m się do błędu a tak to wiedzą, że w sojuszu z Ukraińcami mogą puścić bajeczkę którą kupią oglądacze TVP i fluber. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

A jak zamkniesz oczy to Cię nie widać

Ja też jak kupiłem w sklepie głośnik i mi powiedzieli że sprzedają mi głośnik to potem sprawdzam czy nie jest naładowany. 

Jedziesz do komendanta policji, słuchacie muzyki z głośnika, on Ci mówi że go dostaniesz w prezencie, po czym na kolejnym spotkaniu dostajesz w prezencie cis co wygląda identycznie jak to z czego słuchałeś muzyki i obiecałeś że dostaniesz to na prezent. Logiczne że od razu wzywasz saperów bo to zaraz wybuchnie. 

Ciekawe kto z was w ogóle zanim Reikai to wyciągnął w ogóle słyszał o tym że to pomyłka do której się Ukraińcy przyznali. 

Ja tu czytam o odpalaniu granatnika żeby dupie zaimponować. 

I to niby ja jestem trollem. Bo nie kupuje bajek medialnych tylko opieram się o oficjalne oświadczenia strony ukraińskiej z przeprosinami za cała sprawe. 

On nie dostał głośnika Fluber. On dostał coś co w jego mniemaniu mogło być głosnikiem bo z czegoś podobnego słuchał muzyki na Ukrainie. Ale wciąż w tym granatniku pozostały istotne części broni (polecam ustawę o broni i amunicji to się dowiesz co nimi jest) a co za tym idzie - na przewiezienie przez granicę musiał mieć specjalną zgodę to raz a dwa, że musiał mieć uprawnienie do posiadania takowej broni  a jako policjant ich nie ma.  To wszystko jest w tej ustawie Fluber. 

I serio bronisz głupio przegranej sprawy. Przeciętny Kowalski już by miał za to oskarżenie - do 8 lat w więzieniu. Komendant złamał kilka paragrafów i powinien za to odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

A co mieli oświadczyć? Zrobili najlepiej jak mogli żeby pomóc państwu które ich wspiera w wojnie. Dymisja byłaby przyznanie m się do błędu a tak to wiedzą, że w sojuszu z Ukraińcami mogą puścić bajeczkę którą kupią oglądacze TVP i fluber. 

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber każdy dorosły myślący facet przy takich splotach okoliczności wie ze to śmierdzi na kilometr. Jeżeli gdzieś logika jest naginana to w twoim przypadku wybielania tego tragikomicznego wydarzenia.  Jeżeli masz wykształcenie wyższe i wierzysz w ten przekaz ze facet myślał ze to głośnik bo mu tak powiedzieli to trzeba na uczelni złożyć reklamacje.  
I serio średnio mnie obchodzi ten komendant, powiązanie z pisem czy oświadczenia oszołomów z drugiej strony politycznej o jakiś większych konsekwencjach. 
co mnie martwi to wpisy w tej sprawie co by nie pisać łebskiego ( chociażby patrząc na beGM i tematykę ścisłe koszykarska) gościa co tłumaczy sytuacje na poziomie Wojtusia z przedszkola. 
dla mnie oczywiste ze zrobił się syf i bez wielkiego spisku międzynarodowego po wspólnych konsultacjach poszedł przekaz wybielający. 
kłopoty polityczne przy tej aferze mogłaby mieć jedynie strona Polska wiec Ukraińcy wzięli zgodnie z ustaleniami na klatę temat - jeżeli tak medialne wydarzenie jak eksplozja z granatnika została skutecznie zamieciona pod dywan to należy obóz rządzący wychwalać w niebiosa bo sprawnie to zrobili. 
kuleje za to raczej twoje postrzeganie tej sytuacji. I tu już nie ma być z czego zadowolonym. 

Barwy partyjne średnio tu maja znaczenie. Choć chętnie bym obejrzał w TVP atak na Tuska jakby mu coś eksplodowało a by opisywał ze przywiózł z Niemiec szparagi w sloikach i mu to wywaliło podobno. 

Jakby w jakimś Pentagonie wywaliło eksplozja to by poleciało pare pionów od ochrony po faceta co wniósł niebezpieczny przedmiot. Jakby udowodnił ze zrobił to nieświadomie to zakończyłby tym samym żywot jego kariera bo to jest poziom przedszkolny. 

Tymczasem w Polsce mamy bal. Na sto par. Nie wspominając o tym ze serio jak u nas działa zabezpieczenie antyterrorystyczne jak takie sprawy są nie sprawdzane. A oczywisty fuckup zamieciony pod dywan co nie jest na pewno wyciąganiem wniosków na przyszłość. Taka Rosja to musi mieć ubaw. 
profesjonalizm - za to już powinny lecieć głowy. 
a za ciąg dalszy to raczej zarzuty z kk

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie istotny jest nie tylko sam incydent z granatnikiem ,ale ciąg wydarzeń po wybuchu -zwlekanie z wezwaniem strażaków , nieudzielenie natychmiastowej pomocy poszkodowanemu pracownikowi , A na koniec wystąpienie Kamińskiego w Sejmie z tekstem typu: sprawa jest zamknięta ,całkowicie wyjaśniona przez stronę ukraińska ,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Trzeba docenić PiS i Polskę za wasalizację Ukrainy i to, że ich politycy i urzędnicy wykonują na zawołanie nawet najbardziej absurdalne polecenia z nowogrodzkiej!

RON is back, bitches

Rappar co by nie mówili komendant i tak złamał prawo.  Fluber ucieka od tematu w absurdy a Ty to popierasz. Naprawdę polecam lekturę UOBIA. Nie mógł tego przewieźć, nie mógł tego mieć. A na koniec jeszcze baran odpalił co już w ogóle w połączeniu z poprzednimi dwoma przewinieniami powinno sprawić, że zza krat wyjdzie za kilkanaście lat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Rappar co by nie mówili komendant i tak złamał prawo.  Fluber ucieka od tematu w absurdy a Ty to popierasz. Naprawdę polecam lekturę UOBIA. Nie mógł tego przewieźć, nie mógł tego mieć. A na koniec jeszcze baran odpalił co już w ogóle w połączeniu z poprzednimi dwoma przewinieniami powinno sprawić, że zza krat wyjdzie za kilkanaście lat.

 

 

Nie interesowałem się tematem za bardzo poza memami, o oświadczeniu Ukrainy dowiedziałem się teraz, wersja Flubera dość logiczna, nie zmienia to tego, że za niewezwanie pogotowia 112 i próby zatuszowania powinien zostać ukarany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Trzeba docenić PiS i Polskę za wasalizację Ukrainy i to, że ich politycy i urzędnicy wykonują na zawołanie nawet najbardziej absurdalne polecenia z nowogrodzkiej!

RON is back, bitches

Jaka jest twoja wersja? Ze profesjonalny nieskazitelny zawodowy mundurowy odpalił z głośnika Fire Starter? Bo lubi ten typ muzyki. A wchodząc do budynku został gruntownie sprawdzony zgodnie z procedurami tak jak jego głośnik? 

Teraz, RappaR napisał:

Nie interesowałem się tematem za bardzo poza memami, o oświadczeniu Ukrainy dowiedziałem się teraz, wersja Flubera dość logiczna, nie zmienia to tego, że za niewezwanie pogotowia 112 i próby zatuszowania powinien zostać ukarany. 

Mało logiczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale doceniam po prostu imperializm. 8 lat i odzyskaliśmy kresy wschodnie. Szkoda, że Babisz przegrał, tak to byśmy mieli casus bella do odbudowy reszty Imperium Jagiellońskiego. Ale dobrze, że Niemcy posłuchali się w sprawie Leopardów nas - powoli wywieramy nasze wpływy na zachodzie - kulturo serbskołużycka, wróć do macierzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Nie interesowałem się tematem za bardzo poza memami, o oświadczeniu Ukrainy dowiedziałem się teraz, wersja Flubera dość logiczna, nie zmienia to tego, że za niewezwanie pogotowia 112 i próby zatuszowania powinien zostać ukarany. 

Oświadczenie Ukrainy nie ma znaczenia Rappar ! Wwożąc broń do Polski musi stosować polskie prawo. Tak jest wszędzie. A to wciąż była broń bo miała istotne części broni według ustawy. Tak więc musiał załatwić odpowiednie pozwolenie i mieć odpowiednie uprawnienia do przewozu. Nie zrobił żadnej z tych rzeczy. Brak pozwolenia to od 1 roku do 8 lat więzienia. Brak uprawnień do przewozu to do 5 lat. Spowodowanie wypadku to kolejne do 3 lat.

A on wciąż jest komendantem. 

Naprawdę nie wiem czego bronicie. Gdybyś Ty był na jego miejscy Rappar to już byś siedział a w Dzienniku Telewizyjnym i w Faktach rolowali by Twoją sprawę kilka dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Fluber każdy dorosły myślący facet przy takich splotach okoliczności wie ze to śmierdzi na kilometr. 

Mniej więcej cos takiego mówił Macierewicz na każdej swojej smoleńskiej Komisji. 

5 godzin temu, Sebastian napisał:

On nie dostał głośnika Fluber. On dostał coś co w jego mniemaniu mogło być głosnikiem bo z czegoś podobnego słuchał muzyki na Ukrainie. Ale wciąż w tym granatniku pozostały istotne części broni (polecam ustawę o broni i amunicji to się dowiesz co nimi jest) a co za tym idzie - na przewiezienie przez granicę musiał mieć specjalną zgodę to raz a dwa, że musiał mieć uprawnienie do posiadania takowej broni  a jako policjant ich nie ma.  To wszystko jest w tej ustawie Fluber. 

Zawsze czytam ustawę o broni i amunicji kiedy przywoze sprzęt do słuchania muzyki. 

5 godzin temu, Koelner napisał:

A co mieli oświadczyć? Zrobili najlepiej jak mogli żeby pomóc państwu które ich wspiera w wojnie. Dymisja byłaby przyznanie m się do błędu a tak to wiedzą, że w sojuszu z Ukraińcami mogą puścić bajeczkę którą kupią oglądacze TVP i fluber. 

No tak. Skoro oświadczenia nie pasują do waszej zmyślone wizji, to znaczy że ukraińskie Ministerstwa kłamią na zawołanie Polaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

Btw. to trochę tak jakby u nas ktoś nielegalnie polował na żubry. Węgorze w Szwecji są krytycznie zagrożone wyginięciem + składanie fałszywych zeznań. U nas też by poleciał ktoś taki. 

Gdyby nie chcieli to by nie poleciał. Puściliby materiał w TVP o szkodach wyrządzonych przez żubry, zwłaszcza tego konkretnego, który zagrażał ludziom bo był oszalałym homo samcem. Do tego jakiś materiał o wyższości prawa boskiego nad ludzkim i z bani. Flubery tego świata już by na forach logicznie tłumaczyły, dlaczego myśliwemu należy się nagroda a Staryfan zarządzał reparacji od Niemiec wspierających ruchy eko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł przywołać Macierewicza. 
O ile się orientuje w kwestii omawianej nie podlega dyskusji kto wniósł granatnik, od kogo dostał no i ze był sam wybuch. 
W milionowych badaniach różnych komisji w sprawie Smoleńska już takich oczywistości nie mamy. 
Ale idąc twoim tropem logiki to najgłupszy wychodzi Tusk. 
Wystarczyło aby w ramach śledztwa znaleźć osobę która podczas lotu wniosła na pokład walizkę i potwierdzić ze to było przyczyna eksplozji i katastrofy. 
Następnie przygotować potwierdzenie ze owa walizka to był prezent od Rosjan którzy powiedzieli ze to akordeon. 
I sprawa zamknięta. Jedyne co byśmy sobie dyskutowali już od tej ponad dekady to analizę oświadczenia Putina ze to pomyłkowo dano nie te walizkę.  I ze biorą na siebie.  
 

Uważasz ze obecne w samolocie lub na lotnisku służby bezpieczeństwa oraz osoba wnosząca walizkę prezent byłaby godna pochwały a pewna osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach z okolic Jakuszyc wyrozumiała w tłumaczeniu całej sytuacji? 

A jeszcze aby sytuacja była bardzo podobna to nie może być w walizce bomby samodetonujacej tylko taka na przycisk. Która wnoszący musi uaktywnić. 

Facet wciskający przycisk - bohater 

Borowik sprawdzający pasażerów - niewinny 

Sluzby lotniskowe sprawdzające bagaż - zachowanie poprawne 

System zadziałał tylko samolot nie dał rady. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.