Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Reikai napisał:

xD

Na pewno !

W Polsce za składanie fałszywych zeznań grozi do 8 lat więzienia. 

9 minut temu, Sebastian napisał:

Jeśli bieżnia kupiona za 2 tys to jest bogactwo to trudno. Ogólnie polecam polować na takie rzeczy na OLX - mnóstwo jest takich sprzętów kupionych w celu odchudzania które później można odkupić z niskim przebiegiem :) 

To już jest serio komiczne jak wielki ból dupy mają koledzy o zwykła bieżnię, tak jakby był to dla nich synonim luksusu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

A za napierdalanie nielegalnie przewiezionym granatnikiem w miejscu w pracy uścisk ręki prezesa i zrobienie z niego ofiary. Pis by nasral na jakieś żubry czy fałszywe zeznania.

Nie widziałem żadnego uścisku ręki prezesa. Fakty są takie że eksplodował prezent. 

Ja rozumiem że przekaz jest dostosowany do poziomu wyborców, ale no nie gadaj że wierzysz iż komendant główny policji dla funu odpalił granatnik w gabinecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie widziałem żadnego uścisku ręki prezesa. Fakty są takie że eksplodował prezent. 

Ja rozumiem że przekaz jest dostosowany do poziomu wyborców, ale no nie gadaj że wierzysz iż komendant główny policji dla funu odpalił granatnik w gabinecie? 

Nielegalnie przewieziony prezent masz na myśli. I nie granatnik tylko głośnik bluetooth.

Dla funu, przypadkiem, chcąc pokazać jakiejś dupie jaki ma super sprzęt, to nie ma znaczenia. Faktem jest klasycznie zamiecenie pod dywan kolejnej afery, kolejną aferą.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Nielegalnie przewieziony prezent masz na myśli. I nie granatnik tylko głośnik bluetooth.

Nielegalny byłby wtedy gdyby komendant wiedział że to naładowany granatnik. 

2 minuty temu, Reikai napisał:

 

Dla funu, przypadkiem, chcąc pokazać jakiejś dupie jaki ma super sprzęt, to nie ma znaczenia. Faktem jest klasycznie zamiecenie pod dywan kolejnej afery, kolejną aferą.

Ok, czyli w to wierzysz, dobrze wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nielegalny byłby wtedy gdyby komendant wiedział że to naładowany granatnik. 

Ok, czyli w to wierzysz, dobrze wiedzieć

Eee nie powiedziałem tego?

I granatnik nienaładowany tez należy zgłosić na granicy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie widziałem żadnego uścisku ręki prezesa. Fakty są takie że eksplodował prezent. 

Ja rozumiem że przekaz jest dostosowany do poziomu wyborców, ale no nie gadaj że wierzysz iż komendant główny policji dla funu odpalił granatnik w gabinecie? 

Fluber nie można w Polsce przyjmować takich prezentów i komendant główny Policji powinien o tym wiedzieć. Nie wolno posiadać granatnika - nawet w formie rozładowanej - bez odpowiedniego pozwolenia. A on - prezent przyjął, przewiózł przez granicę nie informując odpowiednich służb co przewozi a następnie odpalił w gabinecie. Takie granatniki same się nie odpalają. Nawet jakby taki granatnik ktoś rzucił na ziemię to się nie odpali, trzeba zwolnić zabezpieczenie i pociągnąć za spust. 

Nie pisz więc proszę o przekazie dostosowanym do poziomu wyborców bo w tym przypadku bije to w Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Fluber nie można w Polsce przyjmować takich prezentów i komendant główny Policji powinien o tym wiedzieć. Nie wolno posiadać granatnika - nawet w formie rozładowanej - bez odpowiedniego pozwolenia. A on - prezent przyjął, przewiózł przez granicę nie informując odpowiednich służb co przewozi a następnie odpalił w gabinecie. Takie granatniki same się nie odpalają. Nawet jakby taki granatnik ktoś rzucił na ziemię to się nie odpali, trzeba zwolnić zabezpieczenie i pociągnąć za spust. 

Nie pisz więc proszę o przekazie dostosowanym do poziomu wyborców bo w tym przypadku bije to w Ciebie. 

Przecież szef ukraińskiej policji ihor kłymenko wydał oświadczenie, że to był głośnik a nie granatnik i że doszło do pomyłki ze strony Ukrainy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

 

Ja rozumiem że przekaz jest dostosowany do poziomu wyborców, ale no nie gadaj że wierzysz iż komendant główny policji dla funu odpalił granatnik w gabinecie? 

Tia nie dla zabawy tylko walnął żeby sprawdzić wytrzymałość stropu a tym samym bezpieczeństwo w komendzie.A brat założył karuzele  VAT żeby sprawdzić szczelność systemu podatkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Ja, ale kity zenisz już Ty.

Jaki kit? Zacytuję ukraińskie MSWiA i ich przeprosiny 

Z granatnika w naszym prezencie pozostał tylko korpus, podkreślam – korpus. W pełni sprawdzony przez specjalistów i przerobiony na głośnik. Taka symboliczna pamiątka. Podczas spotkania z generałem Szymczykiem w moim gabinecie włączaliśmy go i słuchaliśmy z niego muzyki – powiedział szef ukraińskiej policji. Zaznaczył zarazem, że nie wie co dał Szymczykowi wiceszef Służby do spraw Sytuacji Nadzwyczajnych, Dmytro Bondar, ponieważ miało to miejsce podczas innego spotkania

Przedstawiciele strony ukraińskiej wyrazili ubolewanie, że doszło do pomyłki i polski komendant niesprawiedliwie poniósł konsekwencje tego incydentu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jaki kit? Zacytuję ukraińskie MSWiA i ich przeprosiny 

Z granatnika w naszym prezencie pozostał tylko korpus, podkreślam – korpus. W pełni sprawdzony przez specjalistów i przerobiony na głośnik. Taka symboliczna pamiątka. Podczas spotkania z generałem Szymczykiem w moim gabinecie włączaliśmy go i słuchaliśmy z niego muzyki – powiedział szef ukraińskiej policji. Zaznaczył zarazem, że nie wie co dał Szymczykowi wiceszef Służby do spraw Sytuacji Nadzwyczajnych, Dmytro Bondar, ponieważ miało to miejsce podczas innego spotkania

Przedstawiciele strony ukraińskiej wyrazili ubolewanie, że doszło do pomyłki i polski komendant niesprawiedliwie poniósł konsekwencje tego incydentu.

 

Ty serio w to wierzysz, ze to glosnik byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jaki kit? Zacytuję ukraińskie MSWiA i ich przeprosiny 

Z granatnika w naszym prezencie pozostał tylko korpus, podkreślam – korpus. W pełni sprawdzony przez specjalistów i przerobiony na głośnik. Taka symboliczna pamiątka. Podczas spotkania z generałem Szymczykiem w moim gabinecie włączaliśmy go i słuchaliśmy z niego muzyki – powiedział szef ukraińskiej policji. Zaznaczył zarazem, że nie wie co dał Szymczykowi wiceszef Służby do spraw Sytuacji Nadzwyczajnych, Dmytro Bondar, ponieważ miało to miejsce podczas innego spotkania

Przedstawiciele strony ukraińskiej wyrazili ubolewanie, że doszło do pomyłki i polski komendant niesprawiedliwie poniósł konsekwencje tego incydentu.

 

k****, notki dyplomatyczne mają żadne znaczenie w tej sprawie i dobrze o tym wiesz, a trollujesz i na sile rzucasz absurdalnymi stwierdzeniami lecąc na około i omijajac clue zeby badać reakcje ludzi, c*** wie po co.

Wez se zacznij Lego składać, czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wujek Wójcik napisał:

Ty serio w to wierzysz, ze to glosnik byl?

To co wybuchło w gabinecie to z pewnością nie był głośnik. 

Ale mając do wyboru wiare w międzynarodowy spisek, fałszywe oświadczenia szefa ukraińskiej policji, nieprawdziwe przeprosiny ukraińskiego MSWiA, odpalenie przez komendanta głównego policji granatnika w gabinecie dla zabawy/szpanu a pomyłkę przez która w gabinecie szymczyk eksplodowalo coś co nie było głośnikiem, ale szymczyk myślał że nim jest to wybiorę to drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Przecież szef ukraińskiej policji ihor kłymenko wydał oświadczenie, że to był głośnik a nie granatnik i że doszło do pomyłki ze strony Ukrainy. 

A jak Bóg dopuści to i z kija wypuści.. I tak się możemy przerzucać niedorzecznościami. Dobrze, że nie wział kałacha jako zapalniczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

k****, notki dyplomatyczne mają żadne znaczenie w tej sprawie i dobrze o tym wiesz, a trollujesz i na sile rzucasz absurdalnymi stwierdzeniami lecąc na około i omijajac clue zeby badać reakcje ludzi, c*** wie po co.

Wez se zacznij Lego składać, czy coś.

Przeciez to są oficjalne oświadczenia ukraińskiego ministerstwa i ukraińskiego komendanta głównego policji.

Przecież po Twojej stronie są tylko bajki medialnych hejterów PiS. 

Ja Ci cytuje fakty, a Ty je ignorujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.