Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lorak napisał:

w roku wyborczym szczególnie uważajcie co piszecie i czyje posty lajkujecie:

https://www.rmf24.pl/fakty/news-zawartosc-chmury-komunikatorow-usuniete-tresci-nowa-policyjn,nId,6527601#crp_state=1

Co najmniej połowa możliwości narusza istniejące przepisy prawa, a jak nazwać dostęp do haseł i kluczy, to naprawdę nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, starYfaN napisał:

Co najmniej połowa możliwości narusza istniejące przepisy prawa, a jak nazwać dostęp do haseł i kluczy, to naprawdę nie mam pojęcia.

może i narusza przepisy prawa, ale to w imię wyższego dobra, bo przynajmniej nie będzie tęczowych flag oraz Tuska u władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lorak napisał:

może i narusza przepisy prawa, ale to w imię wyższego dobra, bo przynajmniej nie będzie tęczowych flag oraz Tuska u władzy.

Rudemu nic nie zrobią. Ale z takim zapleczem, mogą zrujnować życie dowolnemu człowiekowi. 

30 minut temu, RappaR napisał:

Szczerze dużo mniej mi przeszkadza, że dostęp do tych danych ma polska policja, niż zagraniczne korpo i amerykański wywiad 

Raczej nie masz szans narazić się żonie szefa google i CIA. Problem polega na tym, że na polskim rynku paczki z naszymi danymi, może kupić dowolny kontrahent. 

Nie naruszają ustawy, ale identyfikacja użytkowników trwa pół sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, starYfaN napisał:

Nie z dupy, tylko historii wraz z bibliografią. Narodowy socjalizm  - nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus). 

Rozumiem, że chciałeś się pochwalić wiedzą na temat zwolnień w "milicji". Problem w tym, że dyskusja toczy się dłużej i dotyczy zupełnie innych kwestii.

Jak widać każdy ma prawo pier....ć głupoty, ale mógłbyś sobie darować przynajmniej te kwieciste porównania.

Generalnie to mi wisi czy nazizm wymyślili Francuzi, Niemcy czy Papuasi., Dyskusje na temat tego jak PiS zawłaszczył sobie policję zainicjowałeś swoim wpisem o samorządowej niebieskiej grupie mafijnej i tak się sam zaorałeś, a potem dołożyłeś kolejne świadectwo swojej głupoty pisząc o tym że wojewoda jest samorządowcem., Jeżeli chodzi o PiSowski zespół napięcia przedmiesięcznicowego to wczoraj dobra zmiana osiągnęła kolejny wyższy stopień śmieszności i to dosłownie używając podnośnika do szpiegowania opozycji  przez okno., Przykro tylko, że zaangażowali do tego groteskowego przedstawienia oprócz policjantów jeszcze strażaków .,Ci uczciwi funkcjonariusze, a takich jest większość, którzy na każdego dnia ciężko pracują żeby zapewnić nam bezpieczeństwo, muszą się wstydzić za swoich zwierzchników, bo rozkazali im zachowywać się jak zboczeni podglądacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mayor napisał:

Generalnie to mi wisi czy nazizm wymyślili Francuzi, Niemcy czy Papuasi., Dyskusje na temat tego jak PiS zawłaszczył sobie policję zainicjowałeś swoim wpisem o samorządowej niebieskiej grupie mafijnej i tak się sam zaorałeś, a potem dołożyłeś kolejne świadectwo swojej głupoty pisząc o tym że wojewoda jest samorządowcem.,Dyskutujesz z własna

Dyskutujesz z własną konfabulacją. Dołożę jeszcze to

8 godzin temu, mayor napisał:

Podobnie jak teraz powtarzasz chore urojenia o tym że policja jest służbą podlegającą samorządom ,

Jeżeli na podstawie moich postów, jesteś w stanie napisać podobny idiotyzm, to tak jak pisałem, poziom zrozumienia jest na poziomie minimum.

44 minuty temu, mayor napisał:

Dyskusje na temat tego jak PiS zawłaszczył sobie policję zainicjowałeś swoim wpisem o samorządowej niebieskiej grupie mafijnej i tak się sam zaorałeś

Nic nie zainicjowałem, kontynuowałem wątek z początku stycznia (kompletnie inny). Skoro nie ogarniasz clue dyskusji, to ogranicz przynajmniej własne absurdy, wyciągane ad hoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, starYfaN napisał:

Jeżeli na podstawie moich postów, jesteś w stanie napisać podobny idiotyzm, to tak jak pisałem, poziom zrozumienia jest na poziomie minimum.

Ważniaku sam piszesz idiotyzmy tak grube, że ludzie się zastanawiają czy to naprawdę napisałeś a inni nawet wymyślają co innego mogłeś mieć na myśli. 

Ktoś kto pisze o "samorządowej, niebieskiej grupie mafijnej" w nawiązaniu do przestępstw popełnianych przez policjantów nie może być traktowany poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jack napisał:

Ważniaku sam piszesz idiotyzmy tak grube, że ludzie się zastanawiają czy to naprawdę napisałeś a inni nawet wymyślają co innego mogłeś mieć na myśli. 

Ktoś kto pisze o "samorządowej, niebieskiej grupie mafijnej" w nawiązaniu do przestępstw popełnianych przez policjantów nie może być traktowany poważnie. 

Masz jeszcze coś do zaproponowania oprócz wyzwisk? :) Tak konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.