Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, RappaR napisał:

Znaczy ogólnie ja dalej podpisuje się pod wszystkimi wadami USA, po prostu bieganie po promenadzie wzdłuż Oceanu go uczucie 10/10. Byłem w Nicei, ale jednak 16 stopni w listopadzie to nie 25 w styczniu, ceny podobnie drogie, zarobki gorsze i do tego francuski. 

10 stopni zastępuje z nadmiarem strzelaniny. Mógłbym żyć też w Tel Awiwie, ale niestety mam za długiego 

Patrząc po Tobie, to jednak trudno wychować psa. 

Tylko Floryda(ewentualnie Kalifornia. W sumie Texas też się łapie) 

Hawaje to nie? Mikroklimat podobny tylko na Madeirze... Wieczna mlodość etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Ja jestem jeszcze młodszy, też mam kotkę i nie wyobrażam sobie nie mieć kota przez całe swoje życie, a do geja mi daleko.

Kto nie lubi kotów ten stał tam gdzie zomo.

czyli jesteś kryptogejem, ujawnij się -> będzie Ci lżej 🏳️‍🌈

12 minut temu, RappaR napisał:

Musisz się bardziej postarać by mnie obrazić. Mamy 2023, Mayor jako homofob by pewnie się oburzył, mnie bawi, że dałeś głos na komendę :D

 

bycie homofobem jest teraz cool, bardziej pod górkę a nie z nurtem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, agresywnychomik napisał:

Hawaje to nie? Mikroklimat podobny tylko na Madeirze... Wieczna mlodość etc.

Hawaje w sumie też. Ale jakoś na razie wygrywa Miami. Znaczy no - zrobienie papierów to długi i ciężko proces, a na razie jestem na etapie lecenia do San Andres 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, starYfaN napisał:

Pamiętasz może naszą dyskusję o nazizmie? Prezentujesz tutaj ten sam poziom zrozumienia wpisów.

 

Symptomatyczne, że ból dolnej części pleców, pojawia się zawsze po wzmiance o stworzeniu stanowisk w samorządzie :) 

Co ciekawe, nigdy d....pa nie boli obiektywnie piszących (czyt, pisowski beton)

Przecież dokładnie wie, że o to chodziło :) 

O ile pamiętam to dyskusja o nazizmie była między Tobą a kolegą  @ely3 tak że trudno powiedzieć o tym żeby była nasza.,Trudno też nazwać to dyskusją, to raczej było lansowanie chorej tezy tym że nazizm pochodzi z Francji , gdzie na rzeczowe argumenty kolegi powtarzałeś jak papuga z dupy wziętą teorie o francuskich pionierach nazizmu.,Podobnie jak teraz powtarzasz chore urojenia o tym że policja jest służbą podlegającą samorządom , a o obsadzie stanowisk od krawężnika do komendanta głównego decydują samorządowcy,. A już całkowita kompromitacja i totalne samozaoranie to Twoje stwierdzenie o tym że wojewodowie są samorządowcami., Ale akurat odnośnie tworzenia stanowisk , korupcji w samorządzie i wpływów to w odniesieniu do miejsca gdzie teraz mieszkam można powiedzieć że jest całkowicie opanowane przez Złajdaczoną Prawicę do spółki z biskupem Jędraszewskim i tu rzeczywiście policja i samorząd grają do jednej bramki, co widać najlepiej przy tuszowaniu lokalnych nadużyć i afer władzy.

 

15 godzin temu, fluber napisał:

Powinnismy wystawić kodziarzom rachunek. 

Czyli Twoim zdaniem KOD wymyślił i wprowadził groteskowe przedstawienia kabaretowe pod nazwą Miesiączka-cznica, albo komisję Macierewicza, który jak opętany pierdoli o zamachu i wybuchach .,Ten cyrk odbywa się od 13 lat i kosztuje podatników ciężkie miliony.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

O ile pamiętam to dyskusja o nazizmie była między Tobą a kolegą  @ely3 tak że trudno powiedzieć o tym żeby była nasza.,Trudno też nazwać to dyskusją, to raczej było lansowanie chorej tezy tym że nazizm pochodzi z Francji , gdzie na rzeczowe argumenty kolegi powtarzałeś jak papuga z dupy wziętą teorie o francuskich pionierach nazizmu.

Nie z dupy, tylko historii wraz z bibliografią. Narodowy socjalizm  - nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus). 

Rozumiem, że chciałeś się pochwalić wiedzą na temat zwolnień w "milicji". Problem w tym, że dyskusja toczy się dłużej i dotyczy zupełnie innych kwestii.

1 godzinę temu, mayor napisał:

i wprowadził groteskowe przedstawienia kabaretowe pod nazwą Miesiączka-cznica, albo komisję Macierewicza, który jak opętany pierdoli o zamachu i wybuchach .,Ten cyrk odbywa się od 13 lat i kosztuje podatników ciężkie miliony.  

Jak widać każdy ma prawo pier....ć głupoty, ale mógłbyś sobie darować przynajmniej te kwieciste porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ładnie tam kogoś popierdoliło, to teraz za cenę biletu SZN-WAW w 2 strony będę mógł mieć trzy noclegi w stolicy 

odechciewa się wychodzić z domu

za PO-PSL zrobiliśmy skok cywilizacyjny jeśli chodzi o drogi a następnym etapem miały być koleje - jak widać c***nia wyszła ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.