Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Znam wielu ludzi którzy zdali prawo jazdy i mają partnerkę i trudno mi jest określić ich ludzki sukcesu. Rządzenie 40milionowym krajem przez łącznie 10 lat to jednak obiektywnie coś co osiąga nieporownywalnie niższy odsetek ludzi. Poza tym to tylko spekulacja z mojej strony, pisałem że nie wiem jak jest

Nawet nie wiemy kto tam za sznurki pociąga. Kto to organizuje i kto z kim pod rękę dziadka oszukuje. 

Jakoś nie widzę Jarka jako zgrabnego organizatora całej tej szopki. 

On od lat wyglada jakby ktoś posadził go w fotelu jako kukle. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Czyli jest kilka szczebli w drabinie społecznej, ale także i ewolucyjniej?

Bo w historii swiata było kilku większych od niego, co nie przeszkadzało im mieć rodzin. Chyba, że jest największy i osiąga najwyższe cele? Jak to jest?

No fajnie, ale to jest żadne osiągnięcie przecież. 

Nie będę pisał że Cejrowski jest nieudacznikiem bo chodzi boso a ja mam buty. 

Teraz, ignazz napisał:

Nawet nie wiemy kto tam za sznurki pociąga. Kto to organizuje i kto z kim pod rękę dziadka oszukuje. 

Jakoś nie widzę Jarka jako zgrabnego organizatora całej tej szopki. 

Bo jesteś uprzedzony i nieobiektywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pablo81 napisał:

Mogło tak być. Ale dużo bardziej prawdopodobne jest, że jaraja go rzeczy których on sam nie akceptuje i tłumi to w sobie.

Odsetek homoseksualistów jest podobny do odsetka aseksualnych

 

9 minut temu, mayor napisał:

Pierwszy raz to czytam .,Jeżeli rzeczywiście. Rajmund był profesorem belwederskim to poproszę o źródło 

Faktycznie, mój błąd, jednak nie był 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No fajnie, ale to jest żadne osiągnięcie przecież. 

Nie będę pisał że Cejrowski jest nieudacznikiem bo chodzi boso a ja mam buty. 

Bo jesteś uprzedzony i nieobiektywny

Możliwe ze tak jest. Ale działalność ostatnich lat Jarosława i jego przemówienia w stylu Aleksandrów Kujawski i seniorzy czytający pytania z kartki mnie jakoś nie mogą przekonać ze jest inaczej. Brakuje mi takich przykładów gdzie gość sam z siebie do siebie by mnie przekonał. Po prostu nawet on nie kreuje okazji do tego. Wyglsda to bojaźliwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Co nie jest żadnym osiągnięciem?

Posiadanie partnerki

1 minutę temu, ignazz napisał:

Możliwe ze tak jest. Ale działalność ostatnich lat Jarosława i jego przemówienia w stylu Aleksandrów Kujawski i seniorzy czytający pytania z kartki mnie jakoś nie mogą przekonać ze jest inaczej. Brakuje mi takich przykładów gdzie gość sam z siebie do siebie by mnie przekonał. Po prostu nawet on nie kreuje okazji do tego. Wyglsda to bojaźliwie. 

Ogladasz schyłek goata. Jarek jest jak lebron  z tego sezonu, może i jumper nie domaga, może i spudluje spod kosza, ale ciągle ma przebłyski i nic nie zmaze tego ile wygrał w ciągu ostatnich kilkunastu lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

On od lat wyglada jakby ktoś posadził go w fotelu jako kukle. 

Na tle pozostałych dyktatorów czy tyranów świata rzeczywiście wygląda ch..owo ,może Salazar miał podobny image.,Ale za to we łbie ma tak nasrane jak nie miał żaden 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

A jaka jest twoja opinia? Masz prawo ja mieć.

Nie mam własnej opinii w kwestii tego wokół czego się obraca ziemia albo ile jest por roku. Trudniej jest mieć szofera niż partnerkę, są 4 pory roku i ziemia obraca się wokół słońca. Mogę się pod tym podpisać, ale żadne z powyższych nie jest moja opinią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

To nie jest moje zdanie. To jest fakt. Dane statystyczne to potwierdzają. Nie obrażaj się na rzeczywistość. 

Nieprawda. Posiadanie partnerki w większości przypadków jest droższe niż korzystanie z szofera. Po prostu posiadanie szofera nie jest koniecznością i korzystają z tego osoby które nie prowadzą, są po alkoholu lub też wykorzystują czas jazdy na jakąś formę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Nie mam własnej opinii w kwestii tego wokół czego się obraca ziemia albo ile jest por roku. Trudniej jest mieć szofera niż partnerkę, są 4 pory roku i ziemia obraca się wokół słońca. Mogę się pod tym podpisać, ale żadne z powyższych nie jest moja opinią. 

Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Jaka ta dyskusja ma wartość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.