Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, starYfaN napisał:

Parę dni temu, zostałem działaczem pis, bo podoba mi się dostęp i dokumentowanie rozpraw sądowych.

Raczej dlatego, że kłamiesz że "reforma" sądownictwa przeprowadzona przez PiS przyspieszyła postępowania mimo, że według danych ministerstwa średnia długość postępowań sądowych wydłużyła się dwukrotnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Raczej dlatego, że kłamiesz że "reforma" sądownictwa przeprowadzona przez PiS przyspieszyła postępowania mimo, że według danych ministerstwa średnia długość postępowań sądowych wydłużyła się dwukrotnie.  

Sprawa którą moja wspólnota wytoczyła deweloperowi i bankowi tego dewelopera finansującemu ciągnie się już 8 lat i wciąż nie ma widoków na zakończenie  

 

Ale może to dlatego że z dyrektorami obu Sasin i kilku innych szmaciarzy z PiS trzymali się za rączki na zdjęciach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dyskusja po 3 kropkach lub gwiazdce :)

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Rzad PiS zamrozil.na 2 lata podatek od takich sieci. Takze nie, nie  ignorujemy. Organizacje polskich przedsiębiorców naciskały na wprowadzenie takiego podatku (nawet wyzszego) rzad wprowadził podatek niższy po to aby pol roku później z niego zrezygnować.

Takze juz wiesz do kogo mozesz kierować pretensje w kwestiach ktore poruszasz.

I dalej nie zauważyłeś, że rozmawiamy o 2 różnych sprawach?

28 minut temu, Koelner napisał:

 

czy leci z nami pilot?

Ty tradycyjnie, jak widać latasz bez pilota.

14 minut temu, jack napisał:

Raczej dlatego, że kłamiesz że "reforma" sądownictwa przeprowadzona przez PiS przyspieszyła postępowania mimo, że według danych ministerstwa średnia długość postępowań sądowych wydłużyła się dwukrotnie.  

Dalej masz pretensje polityczne do rządu, że nie napisał ci wniosku o przyspieszenie rozpatrzenia sprawy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 14:47, starYfaN napisał:

Dalej masz pretensje polityczne do rządu, że nie napisał ci wniosku o przyspieszenie rozpatrzenia sprawy?:)

Jacy ci ludzie w Polsce durni. Czekają 2 x dłużej niż za PO a wystarczyło napisać wniosek. 

Napisałbym ci co myślę o twoich radach i o tobie ale nie chcę dostać bana. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Jacy ci ludzie w Polsce durni. Czekają 2 x dłużej niż za PO z wystarczyło napisać wniosek. 

Napisałbym ci co myślę o twoich radach i o tobie ale nie chcę dostać bana. 

Nie przypominam sobie, abym udzielał ci rad lub wskazówek.

Ciekawe jak ludźmi targają emocje na forum (kropki, gwiazdki, czy % tak cię mocno ruszyły). Zakładam, że własne wpisy. Udanej soboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, starYfaN napisał:

I dalej nie zauważyłeś, że rozmawiamy o 2 różnych sprawach?

To jest dokładnie ta sama sprawa. Dlatego ten podatek był potrzebny aby taki Orange czy Carreforur musiały zapłacić u nas podatek - czy wykażą zysk czy nie. Bo niestety zakazać im działalności nie możemy 

A jeśli chcesz odwoływać się do ludzkiej świadomości i tego, żeby omijali te firmy i kierowali się do polskich to w dużej mierze jest na to za późno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

To jest dokładnie ta sama sprawa. Dlatego ten podatek był potrzebny aby taki Orange czy Carreforur musiały zapłacić u nas podatek - czy wykażą zysk czy nie. Bo niestety zakazać im działalności nie możemy

Zgadzam się, tyle, że ja nie odnosiłem się do podatku i wpisu Sasina.

Powinniśmy mieć mechanizmy, aby uokik miał narzędzia do walki ze spekulacją. Jeżeli dyskont jest tak bezczelny, że podnosi i obniża cenę o VAT, powinien dostać po torbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, starYfaN napisał:

Zgadzam się, tyle, że ja nie odnosiłem się do podatku i wpisu Sasina.

Powinniśmy mieć mechanizmy, aby uokik miał narzędzia do walki ze spekulacją. Jeżeli dyskont jest tak bezczelny, że podnosi i obniża cenę o VAT, powinien dostać po torbie.

Ale to masz do ludzi pretensje ? Kolejne rządy nic z tym nie robią a jak już robią to wszystko aby te korporacje i dyskonty chronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Nie przypominam sobie, abym udzielał ci rad lub wskazówek.

Ciekawe jak ludźmi targają emocje na forum (kropki, gwiazdki, czy % tak cię mocno ruszyły). Zakładam, że własne wpisy. Udanej soboty :)

Gwiazdki chłopcze forum samo wrzuca niestety

 

Ale rozumiem, masz uczulenie na osiem gwiazdek i czujesz się atakowany z każdej strony 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Sebastian napisał:

Ale to masz do ludzi pretensje ? Kolejne rządy nic z tym nie robią a jak już robią to wszystko aby te korporacje i dyskonty chronić. 

 

W dniu 30.09.2022 o 17:46, starYfaN napisał:

Molochy, ograniczające sztucznie podaż (wbrew prawu podaży), aby zrównać cenę zapasów, z ceną artykułu wyprodukowanego po wyższych kosztach produkcji, są jak najbardziej czynnikiem inflacyjnym.

Gdzie widzisz tu pretensje? :)

17 minut temu, josephnba napisał:

Gwiazdki chłopcze forum samo wrzuca niestety

O ile pamiętam jesteś "odrobinę" młodszy, chłopcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Sebastian napisał:

I znów ku uciesze gawiedzi znianawidzoni kułakowie będą na nich płacić 

Dobrze k**** złodziejom zabierają a nisko wykształcone liczne rzesze wyborców się ucieszą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

I znów ku uciesze gawiedzi znianawidzoni kułakowie będą na nich płacić 

Dobrze k**** złodziejom zabierają a nisko wykształcone liczne rzesze wyborców się ucieszą 

Budowlanka przymiera teraz głodem a Sasin jako lekarstwo podaje cyjanek. Istny Midas tylko inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ptak napisał:

Podobno tak wyglądał wczorajszy marsz w Warszawie. Flagę niesie koleś co dostał od państwa kasę za którą utrzymałbym klub koszykarski w Polsce.

IMG_20221002_155506_956.jpg

Ale wiesz po co to robią ? W ten sposób tworzą imprezę cykliczną żeby marsz niepodległości mógł legalnie przejść ulicami.  Groteskowe ale prawdziwe. W Polsce tylko ludzie z kutasami naklejonymi na ciało mogą organizować marsze w Warszawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.