Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Szumowski zniknął bo poza polityka kosi duzy hajs więc uznał że niepotrzebny mu ten cały stres, plucie na ryj i posadzanie o kradzież w szczycie pandemii. 

Interesy z handlarzem bronią raczej nie świadczą o czystych rączkach. No, ale do tego trzeba by mieć normalną prokuraturę, żeby zbadać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Interesy z handlarzem bronią raczej nie świadczą o czystych rączkach. No, ale do tego trzeba by mieć normalną prokuraturę, żeby zbadać temat.

A to coś nielegalnego?

 

A akurat zarobki Szumowskiego w polityce to drobne - "znajomy z pracy" o porównywalnym CV do Szumowskiego jeździ samochodem za 7 cyfr i na konferencje naukowe lata prywatnym odrzutowcem(jakby co, u nas w pracy już dyżuruje z pasji na emeryturze, bo po prostu uwielbia zabiegi hemodynamiczne i każdego pacjenta przyjmuje do koronarografii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

A po tym okradzeniu zostaje Ci więcej niż zanim miałeś takie odczucie? 

Nie bardzo wiem co sugerujesz

I nie, moje zarobki nie mają nic wspólnego z pisem czy inną partią 

Za to teraz czuję, że pomimo relatywnie dobrych zarobków każdego miesiąca zostaje mi mniej, a do tego nikt się jakoś nie chce przyznać ani wziąć za to odpowiedzialności 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

A to coś nielegalnego?

 

A akurat zarobki Szumowskiego w polityce to drobne - "znajomy z pracy" o porównywalnym CV do Szumowskiego jeździ samochodem za 7 cyfr i na konferencje naukowe lata prywatnym odrzutowcem(jakby co, u nas w pracy już dyżuruje z pasji na emeryturze, bo po prostu uwielbia zabiegi hemodynamiczne i każdego pacjenta przyjmuje do koronarografii)

Nielegalnego to nie wiem, to powinien zbadać ktoś inny. Ale na pewno nie przystoi politykom robic interesy z takimi ludźmi, a potem ich mordowac/zmieniać tozsamosc/c*** wie co z nim zrobili, bo ta Albania to wał straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ale na pewno nie przystoi politykom robic interesy z takimi ludźmi,

Z jakimi?

 

2 minuty temu, Reikai napisał:

a potem ich mordowac/zmieniać tozsamosc/c*** wie co z nim zrobili, bo ta Albania to wał straszny.

Teoria równie mocno obsadzona w faktach jak to, że zabił go Tusk, by wrobić w to PiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Creepy sytuacja bo właśnie dostałem fotę ze dziewczyna siedzi na parapecie na 8 pietrze i chce skakać. 

Pewnie "chce zwrócić na siebie uwagę i pójdzie to do statystyki", ale dzięki 500plus nie skoczy bo jej tak dobrze w naszym tolerancyjnym kraju 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Creepy sytuacja bo właśnie dostałem fotę ze dziewczyna siedzi na parapecie na 8 pietrze i chce skakać. 

I piszesz o tym na forum, zamiast w jakikolwiek się sposób tym zająć?

Spadek z 8 piętra, w przeciwieństwie do kilku tabletek ibupromu, potrafi człowieka zabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, josephnba napisał:

Przeraża mnie i to nie od dziś twój sposób podejścia do ludzi 

Powinieneś się poważnie zastanowić czy dobrze wybrałeś zawód, chyba że decydowały tylko względy finansowe 

Od grubego Janusza straszącego wpi****lem po necie, taki tekst to wręcz komplement :) 

Teraz, ignazz napisał:

Jestem dużo dalej. Dostałem zdjęcie a nie zrobiłem. 

I nie wiem, powiadomić kogoś, kto jest bliżej miejsca zdarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Creepy sytuacja bo właśnie dostałem fotę ze dziewczyna siedzi na parapecie na 8 pietrze i chce skakać. 

 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Służby są na miejscu. Się nie gorączkuj tak. Bo to nie ja mam braki empatii. Łaska weszła do środka. 

w przeciągu 5ciu minut piszesz na forum o jakiejś aktualnie odbywającej się próbie samobójczej po czym każesz się nie gorączkować zarzucając innym userom brak empatii

 

aha

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Obrażanie i wycieczki osobiste 

Klasyk

 

54 minuty temu, josephnba napisał:

Przeraża mnie i to nie od dziś twój sposób podejścia do ludzi 

Powinieneś się poważnie zastanowić czy dobrze wybrałeś zawód, chyba że decydowały tylko względy finansowe 

KLASYK! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek. Po prostu zaskoczyło mnie takie skoordynowanie wpisu o samobójstwach z tym ze akurat ktoś widział to na żywo. Nie odnosiłem się do nikogo osobiście, nie robiłem odnośników personalnych i takie tam. Rapar po prostu w swoim stylu skorzystal z okazji do drobnej zaczepki na która odpowiedziałem tłumacząc cała sytuacje. I nie ja jestem lekarzem który w dosyć mało empatyczny sposób wypowiada się tu na forum. 
Wyboldowanie części zdania nic tu nie zmieni. 
Sa tu osoby na forum które wiem ze są zaangażowane w pomoc innym, aktywne charytatywnie i T p. Nie wykluczam ze spora cześć ludzi nie opisuje tej aktywności ze skromności i swojego charakteru. I są osoby które maja w sumie w pompie wszystko. A ze się już jakiś czas znamy to można połączyć kropki. 
Wiec Julek już tak tu nie wyciągaj wniosków z tych pogrubień. Wiadomo ze jakby zdanie to napisał któryś z twojej strony poglądowej to byś na luzie podszedł do tego i polike’owal zapewne. Reagujesz sytuacyjne w zależności od tego kto to napisze. A to ciagle to samo wydarzenie. Zaskakujący temat samobójstw plus randomowa sytuacja w Toruniu 

Rapara wpis zapewniam Ciebie nie miał znamion chęci pomocy innej osobie w tamtej chwili tylko zaczepki w stosunku do mnie ze niby nie pomagam. Wiem to. Wie to rap. I wiesz to Ty. 

Jeżeli brałbym jakiś czynny udział będąc okno obok i mógł pomoc ostatnia rzeczą jaka bym zrobił to wpis na forum w tym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co Wam chodzi z tym wymogiem empatii u lekarzy?

 w sensie Rappar jest pediatra? (tam pewnie empatia i cierpliwosc sa wskazane)

przeciez jest masa specjalizacji (tam gdzie generalnie 'Twoi pacjenci' regularnie umieraja - jakies hematologie itp) na ktorych ponadprzecietny poziom empatii to moze co najwyzej prowadzic do alkoholizmow itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

ale o co Wam chodzi z tym wymogiem empatii u lekarzy?

 w sensie Rappar jest pediatra? (tam pewnie empatia i cierpliwosc sa wskazane)

przeciez jest masa specjalizacji (tam gdzie generalnie 'Twoi pacjenci' regularnie umieraja - jakies hematologie itp) na ktorych ponadprzecietny poziom empatii to moze co najwyzej prowadzic do alkoholizmow itp

Znieczulica aby skutecznie leczyć ciężkie przypadku rozumiem. Ale ogólnie spotykam się ostatnio ze sporym problemem wśród lekarzy braku empatii nie w krytycznych sytuacjach tylko takich codziennych. Smutne. I to jest bardzo obszerny problem. 

Ale ogólnie ludzie są ostatnio moim zdaniem coraz bardziej skupieni na sobie bo to nie jest wada tylko lekarzy. 

Problem jest szerszy. 

Tylko ze w sytuacji zdrowia jesteś bardzo bezradny często i zdany na łaskę danej osoby. Niedobrze się dzieje ze robi się z tego dosyć sprawny aparat zarabiania pieniędzy. A jakość usług spada….

zwroc uwagę ze napisałem o braku empatii w wypowiedziach o innych ludziach. Nie oceniam skuteczności w samej pracy gdzie w wielu przypadkach automatyzm Duncana dla lekarza to zaleta

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

 

Ale ogólnie ludzie są ostatnio moim zdaniem coraz bardziej skupieni na sobie bo to nie jest wada tylko lekarzy. 

Problem jest szerszy. 

Wincyj ateistów!!! 

1 minutę temu, Koelner napisał:

przecież więcej samobójstw jest w dobrobycie więc logiczne że za PiS jest mniej 

Oczywiście. Dlatego Lesotho rządzi w rankingu samobojstw! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.