Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Kolega pije do wypowiedzi Borysa budki o dojeniu krów w mleczarni

6 minut temu, jack napisał:

Słoneczko głowę przypiekło?

Sądząc po opaleniźnie i bujnym owłosieniu, jest to dość prawdopodobne.

3 minuty temu, jack napisał:

A co ja mam z tym wspólnego?

Prezentujesz identyczny tok manipulacyjny. Zakładam z urzędu, że musieliście spędzić razem odrobinę czasu. Nie wiem czy w mleczarni.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, starYfaN napisał:

Prezentujesz identyczny tok manipulacyjny.

Jasne.

Ja piszę, że WIOŚ od 3 tygodnie nie wie co zatruło Odrę

Ty  piszesz, że Niemcy też nie wiedzą 

Ja piszę, że do Niemiec zanieczyszczenia dopłynęły z opóźnieniem 

A ty pytasz jakie ma znaczenie to, kiedy zanieczyszczenia dopłynęły do Frankfurtu.

Serio? 

No k**** takie, że Niemcy mogli pobrać próbki dopiero jak im te zanieczyszczenia dopłynęły czyli nie szybciej niż 10 sierpnia czyli 2 tygodnie później niż pojawiły się one w Polsce. Czego ty nie rozumiesz? 

Zamiast tego piszesz jakieś odniesienia do Budki. Co mnie Budka obchodzi? To jest dopiero manipulacja. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Przecież nadworny alchemik potwierdził, że związek rtęci, którego nie ma, zostanie z nami już na zawsze. Jakie znaczenie ma czas dotarcia wody do F-tu?

 

5 minut temu, jack napisał:

No k**** takie, że Niemcy mogli pobrać próbki dopiero jak im te zanieczyszczenia dopłynęły czyli nie szybciej niż 10 sierpnia czyli 2 tygodnie później niż pojawiły się one w Polsce. Czego ty nie rozumiesz?

Pogubiłeś się na interwale 2 zdań? Pomijając to już zdążyli zdementować.

6 minut temu, jack napisał:

Zamiast tego piszesz jakieś odniesienia do Budki. Co mnie Budka obchodzi? To jest dopiero manipulacja.

pompa-reczna-300.jpg

Po prostu mam nadzieję, że zastosowaliście (PO) właściwe metody dojenia w mleczarni, bo dedukcja, idzie tak jak idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich sukcesów PO sprywatyzowali Zelmera, lidera polskiego rynku AGD.

W efekcie Zelmer nie istnieje, sama marka została sprzedana:

Ostatecznie wyłączne prawo do używania znaku towarowego i nazwy (marki) „zelmer” 1 stycznia 2020 zostało sprzedane niewielkiej hiszpańskiej firmie B&B Trends[33] (bez aktywów firmy)[6], która kupiła wyłącznie prawa do używania marki w celu wejścia z własnymi produktami na rynek wschodnioeuropejski między innymi pod marką Zelmer[34]. Fabryki z liniami produkcyjnymi, które kiedyś należały do Zelmera, zachowało BSH produkując tam urządzenia AGD pod własnymi markami jak Bosch czy Siemens[6], a w wyniku wygaszenia produkcji małego AGD w byłych zakładach Zelmer własną produkcję małego AGD uruchomił w 2019 Zelmotor[35][36] (były Zakład Produkcji Silników Zelmer a po 2011 główny dostawca podzespołów do produktów Zelmera i marki Zelmer)[5][36][37].

B&B Trends powstała w 2014 roku w Barcelonie i wcześniej od BSH odkupiła takie marki jak Victoria i Ufesa[34]. B&B Trends zatrudnia od 10 do 50 pracowników[33][38][39] i produkty pod własnymi markami sprzedaje w ponad 50 krajach. Obecny właściciel zapowiedział, że produkty tej firmy pod marką Zelmer będą sprzedawane też w Polsce, a dystrybucją produktów zajmie się firma Eurogama[2][4][6].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Z takich sukcesów PO sprywatyzowali Zelmera, lidera polskiego rynku AGD.

W efekcie Zelmer nie istnieje, sama marka została sprzedana:

Zainspirowani reklamą, po wizycie w Media Markt, wdrożyli populistyczny motyw prywatyzacji. Podobnie jak z mleczarnią.

2 godziny temu, jack napisał:

No k**** takie, że Niemcy mogli pobrać próbki dopiero jak im te zanieczyszczenia dopłynęły czyli nie szybciej niż 10 sierpnia czyli 2 tygodnie później niż pojawiły się one w Polsce. Czego ty nie rozumiesz?

3 razy zadałem to samo pytanie zawarte w jednym wierszu.

Cytat

Przecież nadworny alchemik potwierdził, że związek rtęci, którego nie ma, zostanie z nami już na zawsze. Jakie znaczenie ma czas dotarcia wody do F-tu?

Ani razu nie odpowiedziałeś, za to 3 x przyrżnąłeś głupa udając, że nie rozumiesz sensu wypowiedzi. Może jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Koelner napisał:

dlaczego PO odpowiada za prywatyzację ze stycznia 2005 roku? dla mnie to może być wina Tuska - jesteśmy przyzwyczajeni 

To bardziej skomplikowane, bo o ile Belka sp....ł sprawę w 2004 (nie 5 chociaż to data decyzji) sprzedając aktywa (warte ~ 400 mln) za 170, o tyle w 2013:

Cytat

„Bosch nie kupuje Zelmera okazyjnie lub z litości, jako ofiary losu, lecz jako solidnego zawodnika, którego przesunie ze środka peletonu na przód. Nie chodzi już tylko o to, aby gonić świat, ale by to świat gonił nas. Bosch od lat utrzymuje się w światowej czołówce. Wytwarzamy milion odkurzaczy rocznie, moglibyśmy dziesięć milionów, ale czy je sami sprzedamy? Nie! Jeżeli w większej rodzinie uda nam się sprzedać dziesięć milionów odkurzaczy, będziemy największym producentem na świecie! Mając takie perspektywy, zyskamy środki i w dwójnasób zadbamy, żeby nasze produkty były najlepsze, najbardziej niezawodne, zatrudnimy najznakomitszych inżynierów nie tylko zresztą w Polsce. Będziemy nie do wywrócenia”

wrogie przejęcie nastąpiło w 2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Koelner napisał:

https://www.pb.pl/nik-przy-prywatyzacji-zelmera-skarb-panstwa-stracil-ponad-220-mln-zl-374976 Jacek Socha był ministrem w rządzie Belki, jeśli go łączysz też z PO to ok - wina Tuska 

Na prywatyzacji stracił skarb państwa. Ale Polska dalej posiadała pakiet kontrolny

Na rozwaleniu Zelmera straciła Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, starYfaN napisał:

 

wrogie przejęcie nastąpiło w 2013 r.

🤣🤣🤣 znam gościa który sprzedał wrogom hiszpańskim firmę i żyje dobrze 

 

2 minuty temu, RappaR napisał:

Na prywatyzacji stracił skarb państwa. Ale Polska dalej posiadała pakiet kontrolny

Na rozwaleniu Zelmera straciła Polska. 

ewidentnie wina Tuska 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, starYfaN napisał:

Ani razu nie odpowiedziałeś, za to 3 x przyrżnąłeś głupa udając, że nie rozumiesz sensu wypowiedzi. Może jeszcze raz?

O czym ty bredzisz? Chłopie , dyskutujesz sam ze sobą dla zwykłego trollowania i odwracania uwagi od tego, że 3 tygodnie minęły od zatrucia Odry a WIOŚ nie ma pojęcia czym i kto. I nie ma znaczenia co pieprzy jakiś Budka czy ktokolwiek inny. Co wiedzą a czego nie wiedzą Niemcy. Obowiązkiem WIOSiu jest wiedzieć, tyle że oni jak i wszystkie służby podległe rządowi leżą i kwiczą. A twoja obecność w jakichkolwiek strukturach państwa tylko dowodzi tego jaki paździerz i dykta tworzy to pisowskie państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.