Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Sebastian napisał:

 

Akurat wystarczyło aby napełnić wiadro.

Efekty pewnych rzeczy w gospodarce widać po latach.  Napisałem Ci dziś czemu nasza gospodarka tak ładnie urosła - zobacz jednak kiedy tak naprawdę było widać pierwsze mocniejsze efekty naszego wejścia do UE. 

Efektem jakich decyzji sprzed kilku lat jest ponad 14 procent inflacji w Czechach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

I skoro oni wydają, to inni inwestują by zarobić :)

Niekoniecznie - problem w tym, że większość wydaje na żywność ciuchy i elektronikę. A udział naszych firm w tych przedziałach rynku nie jest wbrew pozorom duży. 

Aczkolwiek, wciąż daje zatrudnienie i stałe wpływy z podatków. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

Pisałem tu wiele razy. Rządzić powinna jedna partia i ponosić pełna odpowiedzialnosc. W NBP powinien być kandydat partii rządzącej. Póki rządzi PiS, powinien być to Glapiński. 

Nawet gdyby przyjąć, że masz rację w pierwszej części to nie oznacza że tym kandydatem powinien być ktoś kto się tak wielokrotnie skompromitował wypowiedziami jak ten pan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Innego nie wystawili

oczywiście bo najważniejsze decyzję w tym kraju podejmuje zakompleksiony, nie mający rodziny starszy pan, który w związku z tym ma w dupie to jakie będą konsekwencje jego decyzji w przyszłości, a ludziom takim jak Ty, czy ci z filmiku się to podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Van napisał:

oczywiście bo najważniejsze decyzję w tym kraju podejmuje zakompleksiony, nie mający rodziny starszy pan, który w związku z tym ma w dupie to jakie będą konsekwencje jego decyzji w przyszłości, a ludziom takim jak Ty, czy ci z filmiku się to podoba. 

Myślę że teksty o zakompleksionym starszym panu bez rodziny to efekt prania mózgu z drugiej strony mediów. 

Myślisz że roznisz się czymś od tych zwariowanych dziadków mówiących o Tusku na tym materiale? Moim zdaniem nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Van napisał:

oczywiście bo najważniejsze decyzję w tym kraju podejmuje zakompleksiony, nie mający rodziny starszy pan, który w związku z tym ma w dupie to jakie będą konsekwencje jego decyzji w przyszłości, a ludziom takim jak Ty, czy ci z filmiku się to podoba. 

Jeśli milioner z doktoratem prawa z UW jest zakompleksiony, to co powiedzieć o jego przeciwnikach i krytykach, którzy tego nie osiągnęli? To się dopiero nazywaja kompleksy, jak ktoś go wyzywa to głównie z zazdrośni, mali, zakompleksieni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fluber napisał:

Myślę że teksty o zakompleksionym starszym panu bez rodziny to efekt prania mózgu z drugiej strony mediów. 

Myślisz że roznisz się czymś od tych zwariowanych dziadków mówiących o Tusku na tym materiale? Moim zdaniem nie 

A możesz przedstawić mi jakiś materiał z mediów z drugiej strony, który grzeje to, że kaczor jest zakompleksionym starszym Panem tak jak reżimowa tv grzeje swoje wypociny o Tusku?

Wolisz mściwy, tchórz czy niszczony wyrzutami sumienia za to co spotkało brata zamiast zakompleksiony?  Wszystko pasuje idealnie tak samo i nie jest to efekt tego co media pokazują. 

Aha żeby było jasne nigdy nie ceniłem wysoko Tuska, ale przynajmniej nie jest takim cykorem i nie boi się wyjść do ludzi i odpowiadać na ich czy dziennikarzy niewygodne pytania. 

Dla mnie Ty czy inni wykształceni zwolennicy pis różnicie się od tych ludzi w filmie w jednej kwestii- jesteście gorsi. Oni oglądają tvpis często nie mając dostępu do innych mediów czy źródeł informacji po prostu ślepo wierzą w to co widzą i słyszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Van napisał:

A możesz przedstawić mi jakiś materiał z mediów z drugiej strony, który grzeje to, że kaczor jest zakompleksionym starszym Panem tak jak reżimowa tv grzeje swoje wypociny o Tusku?

Wolisz mściwy, tchórz czy niszczony wyrzutami sumienia za to co spotkało brata zamiast zakompleksiony?  Wszystko pasuje idealnie tak samo i nie jest to efekt tego co media pokazują. 

Myślisz że sam wpadłeś na to że Kaczyński jest stary, zakompleksiony i nie ma rodziny? Myślisz że na kolejne epitety też wpadłeś sam? Podają Ci sugestie na tacy a Ty laczysx kropki tak jak sobie życzą. 

5 minut temu, Van napisał:

 

Dla mnie Ty czy inni wykształceni zwolennicy pis różnicie się od tych ludzi w filmie w jednej kwestii- jesteście gorsi. Oni oglądają tvpis często nie mając dostępu do innych mediów czy źródeł informacji po prostu ślepo wierzą w to co widzą i słyszą. 

Ja twierdzę że jest dobrze bo mamy najwyższy wzrost PKB od pandemii, wynagrodzenia wyższe niż inflacja oraz drugie najniższe bezrobocie w Unii. Nie będę kupował pi****lenia że jest źle bo mi tak w mediach powiedzieli, skoro jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Myślisz że sam wpadłeś na to że Kaczyński jest stary, zakompleksiony i nie ma rodziny? Myślisz że na kolejne epitety też wpadłeś sam? Podają Ci sugestie na tacy a Ty laczysx kropki tak jak sobie życzą. 

Ja twierdzę że jest dobrze bo mamy najwyższy wzrost PKB od pandemii, wynagrodzenia wyższe niż inflacja oraz drugie najniższe bezrobocie w Unii. Nie będę kupował pi****lenia że jest źle bo mi tak w mediach powiedzieli, skoro jest dobrze. 

Wiek i brak rodziny to raczej ogólnie dostępne informacje, zakompleksiony tutaj cóż  pomijajac nawet moje osobiste odczucia na temat tego pana to pewnie większość psychologów by nie negowała tezy, że mający ponad 70 lat kawaler, (z braku dowodów nie napisze prawiczek), niskiego wzrostu i z brzuszkiem piwnym może mieć kompleksy...

Jest dobrze - rozmiemiem, że nie mieszkasz w Polsce.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Van napisał:

Aha żeby było jasne nigdy nie ceniłem wysoko Tuska, ale przynajmniej nie jest takim cykorem i nie boi się wyjść do ludzi i odpowiadać na ich czy dziennikarzy niewygodne pytania.

nie dziwota skoro antypisowe psychole sa duzo agresywniejsze od tych pisowych (sa na to nawet badania z UW, gdzie ta instytucje ciezko uznac za propisowa + to antypisowe pranie mozgow ma poki co na koncie doprowadzenie jednego goscia do samospalenia a drugiego do morderstwa 🤷‍♂️)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.