Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, jack napisał:

I pewnie sądzisz, że ci ludzie uciekają ze swoich krajów bo tak bardzo im się w tych krajach podoba. 

Tylko oni uciekają głównie z powodu ekonomicznego a nie światopoglądowego/religijnego.

Godzinę temu, quevas napisał:

więc dlaczego PIS nie przyjmuje milionów swoich wielce prawdopodobnych wyborców i zakochanych w jego homofobii obywateli ?

przecież to się gryzie samo ze sobą

Właśnie się nie gryzie, bo paradoksalnie PiS nie jest przeciw homoseksualistom (przede wszystkim nie chce ich zabijać czy wsadzać do więzień jak to się dzieje w krajach islamskich) per se a przeciw ruchom lgbt. Trochę różnicy w tym jest. Przy okazji nie każdy homo utożsamia się w tęczową flagą jak i z ruchami i to też trzeba sobie uzmysłowić, bo być może niektórzy nie potrafią tego rozdzielić i wrzucają wszystkich do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deltuś napisał:

Nie znasz życia Marcinku. Większość kobiet woli być w pracy niż siedzieć w domu z dzieckiem. 

Prywatne żłobki i przedszkola to dziś dobry biznes. 

Moja znajoma do dzisiaj nie poznała koleżanki z tego samego pokoju (budżetówka). Pracuje tam od 2016 roku. :) 

7 minut temu, Deltuś napisał:

W 2021 i z przekazem piesek albo kotek >>>>>> dziecko, to tak. :)

Dziś heroizem dla nastolatków jest przeczytanie lektury 🤣

Ok, boomer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artlan napisał:

Chyba nie każde, bo wiele lasek woli ciążę niż chodzić do roboty. :) 

Coraz mniej kobiet zachodzi w ciaze, coraz więcej pracuje więc tendencja jest wyraźnie w druga stronę. 

15 minut temu, Artlan napisał:

 

Ok, boomer. 

Boomerskie to jest pisanie o ciąży i byciu matka zamiast pracy. Tylko boomerzy jeszcze nie wiedzą że bycie matka to praca na cały etat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Coraz mniej kobiet zachodzi w ciaze, coraz więcej pracuje więc tendencja jest wyraźnie w druga stronę. 

I to niby świadczy o tym, że każda ciąża to heroizm? 

Cytat

Boomerskie to jest pisanie o ciąży i byciu matka zamiast pracy.

Nie, boomersrkie to jest pi****lenie jakie to młode pokolenie jest złe. Powojenne janusze to samo mówili o pokoleniu deltusia. 

Cytat

Tylko boomerzy jeszcze nie wiedzą że bycie matka to praca na cały etat. 

Co? xD

Chyba mówisz o matkach pięcioraczków. 

35 minut temu, Deltuś napisał:

Dziś heroizem dla nastolatków jest przeczytanie lektury 🤣

Twoja córka to nie jest reprezentatywna grupa dla wszystkich nastolatków. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Artlan napisał:

I to niby świadczy o tym, że każda ciąża to heroizm? 

We współczesnym świecie ciąża wiąże się z szeregiem wyrzeczeń, więc moim zdaniem jest to heroizm. A to co napisałem wyżej, to tylko tego skutek. 

13 minut temu, Artlan napisał:

 

Nie, boomersrkie to jest pi****lenie jakie to młode pokolenie jest złe. Powojenne janusze to samo mówili o pokoleniu deltusia. 

Trudno się nie zgodzić. To najbardziej boomerska rzecz jaką można powiedziec:) 

2 minuty temu, julekstep napisał:

Serio piszecie o ciążach itp z incelem który z zasady nienawidzi wszystkich, którzy uprawiają sex (więc także kobiet w ciąży)? xD

Coś w tym jest, biorąc pod uwagę że propsuje darmowe in vitro:) 

16 minut temu, Artlan napisał:

 

Co? xD

Chyba mówisz o matkach pięcioraczków. 

Nie, mówię o matkach które mają dziecko tylko na swojej głowie. Jeżeli ojciec jest odpowiedzialny to jest to praca na pół etatu. 

56 minut temu, Deltuś napisał:

W 2021 i z przekazem piesek albo kotek >>>>>> dziecko, to tak. :)

Dziś heroizem dla nastolatków jest przeczytanie lektury 🤣

Btw. bardzo splycajac, są po prostu mniej puszczalscy niż Twoje pokolenie;) 

https://www.focus.pl/artykul/seksualna-kontrrewolucja-mlodzi-nie-maja-ochoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Artlan napisał:

 

Nie, boomersrkie to jest pi****lenie jakie to młode pokolenie jest złe. Powojenne janusze to samo mówili o pokoleniu deltusia.

    Przedwojenne, boomerskie janusze musieliby mieć > 82 lat, zakładając semantykę sensu stricte. Problem polega na tym, że to młode pokolenie zaczyna być świadome ile jest warte i ma o to pretensje (słuszne) do tego które je wychowało. Reforma szkolnictwa. Tfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Serio piszecie o ciążach itp z incelem który z zasady nienawidzi wszystkich, którzy uprawiają sex (więc także kobiet w ciąży)? xD

Jeb się na ryj, śmieciu. 

 

Prawie nikogo tutaj nie obrażam (czasem sobie pośmieszkuję np. z deltusia) i ogólnie staram się trzymać poziom dyskusji. '

Z drugiej strony jesteś ty - piszesz jak jakiś upośledzony, masz problem z ułożeniem dwóch zdań na temat, ciągle prowokujesz i piszesz jakieś bezbeckie przytyki w stylu ,,hyhyhy ministrat'', ,,hyhy antypis, lol''. Zupełnie nic tutaj nie wnosisz poza robieniem syfu. :)  A w zasadzie to wnosisz - potwierdzasz, że nazywanie NIEKTÓRYCH pisowców tłuszczą czy motłochem jest jak najbardziej uzasadnione. :) 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Wiem @julekstep że masz kolegę na ignorze, więc cytuje aby Twój wieczór nie był mniej udany niż może być po tym poście:) 

Zacytuj całego posta (trochę go zresztą złagodziłem żeby nie ryzykować bana). 

No i przyznaj, że ten podczłowiek już zdrowo przegina. 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

We współczesnym świecie ciąża wiąże się z szeregiem wyrzeczeń, więc moim zdaniem jest to heroizm. A to co napisałem wyżej, to tylko tego skutek. 

Ale w jakim sensie heroizm? Zwłaszcza gdy mówimy tylko o jednym dziecku i pomocy partnera? 

Teraz, fluber napisał:

Mogę Ci tylko powiedzieć że z boku to wygląda jakby trafił w Twój czuły punkt, a co z tym zrobisz to już nie moja sprawa;) 

On się do mnie przypierdala od czasu kiedy napisałem, że głównie przez niego zamknięto poprzedni wątek polityczny. :) 

 

Swoją drogą nadal nie mogę pojąć czemu on uważa, że nazywanie mnie ,,ministrantem'' miałoby mnie w jakikolwiek sposób ośmieszać czy zdyskredytować. Masz jakieś wytłumaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artlan napisał:

Ale w jakim sensie heroizm? Zwłaszcza gdy mówimy tylko o jednym dziecku i pomocy partnera? 

Ja mówię o samej ciąży. To jest jednak 9 miesięcy które często wiążą się z dyskomfortem, poród który wiąże się z bolem oraz przerwa w karierze zawodowej która często przekłada się na ogromne straty finansowe. Gdybym był kobieta i zdecydował się na dziecko na aktualnym etapie swojej kariery zawodowej to pewnie byłbym na tym setki tysięcy złotych w plecy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja mówię o samej ciąży. To jest jednak 9 miesięcy które często wiążą się z dyskomfortem, poród który wiąże się z bolem oraz przerwa w karierze zawodowej która często przekłada się na ogromne straty finansowe.

Ciążą w sporej większości przypadków przebiega bez większych komplikacji a na początku nawet nie jest szczególnie odczuwalna. Z tymi stratami finansowymi to bez przesady, przecież nawet znane aktorki zachodzą w ciążę i potem wracają na plan. 

Heroizmem to jest np. życie z jakimś ulanym onanistą czy innym skrajnym pisowcem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artlan napisał:

Ciążą w sporej większości przypadków przebiega bez większych komplikacji a na początku nawet nie jest szczególnie odczuwalna. Z tymi stratami finansowymi to bez przesady, przecież nawet znane aktorki zachodzą w ciążę i potem wracają na plan. 

Widocznie znasz jakieś inne historię od matek niż ja:)

Co do aktorek, okienko na bycie gwiazda komedii romantycznych jest krótkie. Aktorki w prime finansowym rzadko zachodzą w ciążę. 

5 minut temu, Artlan napisał:

 

Heroizmem to jest np. życie z jakimś ulanym onanistą czy innym skrajnym pisowcem. :) 

Nie wiem, moja żona jest skrajnym pisowcem i życie z nią jest wspaniałe:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Widocznie znasz jakieś inne historię od matek niż ja:)

Co do aktorek, okienko na bycie gwiazda komedii romantycznych jest krótkie. Aktorki w prime finansowym rzadko zachodzą w ciążę. 

Ile znasz bezdzietnych aktorek? 

Najgorzej w tej kwestii mają sportsmenki.

A rozkręcenie własnej firmy w tym państwie z kartonu jest heroizmem czy nie? 

 

8 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, moja żona jest skrajnym pisowcem i życie z nią jest wspaniałe:) 

Ale niektórzy to są takimi skrajnie skrajnymi pisowcami. Czyli np. bezustannie obrażają ludzi o innych poglądach, fanatycznie bronią PiSu i pedofili w kościele itp. Ja takim ludziom bym się brzydził ręki podać a co dopiero mieć z nimi codzienną styczność. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Artlan napisał:

Ile znasz bezdzietnych aktorek? 

Mnóstwo:) 

13 minut temu, Artlan napisał:

 

A rozkręcenie własnej firmy w tym państwie z kartonu jest heroizmem czy nie? 

Nie;) 

16 minut temu, Artlan napisał:

e niektórzy to są takimi skrajnie skrajnymi pisowcami. Czyli np. bezustannie obrażają ludzi o innych poglądach, fanatycznie bronią PiSu i pedofili w kościele itp. Ja takim ludziom bym się brzydził ręki podać a co dopiero mieć z nimi codzienną styczność. :) 

Ja osobiscie nie znam takich co bronią pedofilii w kościele:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.