Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał:

To oświeć mnie Panie Mądry!

 

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie spotkałem się by Ziemkiewicz czy Czarnek wybierał mi jak mam żyć. W jaki sposób wybierał Tobie?

Hahaha, serio myślicie, że dam się podpuścić i będę marnował popołudnie na przeszukiwanie wypowiedzi tych dwóch pajaców? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

wychodząc na beznadziejnego hipokrytę

pozwalając własnemu dziecku na wybór zła, czyli studiowania w świecie moralnej zgnilizny i zagrożenia terrorem migrantów, zaraz po tym jak drwił i kwestionował prawo kobiet do protestów w sprawie zaostrzenia zasad dokonywania aborcji, w ich optyce będącego złem podobnej rangi

Zabawnie się czyta jak się wypowiada na temat studiów ktoś bez studiów :)

Dawaj więcej lolcontentu :D

7 minut temu, jack napisał:

 

Hahaha, serio myślicie, że dam się podpuścić i będę marnował popołudnie na przeszukiwanie wypowiedzi tych dwóch pajaców? LOL

Zero zdziwienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

Oj Koelner, Koelner niebezpiecznie zbliżasz się w rejony pisania jednozdaniowców.  Jego córka wybrała sobie dobrą uczelnię  - jaką chciała i jaka mogła jej zapewnić dobre i uznawane w świecie wykształcenie. A On dał jej wolny wybór, pogratulował i podwoził na uczelnię. I  "demokratyczne zachodnie państwo" nie pozwoliło mu na to, bo ma inne poglądy. Ciekawa ta demokracja, taka czerwono brunatna. 

Jestem ciekaw czy jak Michnik wiózłby córkę do Budapestu na studia i przydarzyłoby mu się taka akcja to napisałbyś w tym samym tonie :) Oxford pride w tęczowych kolorach nie jest tam marginesem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

 

Hahaha, serio myślicie, że dam się podpuścić i będę marnował popołudnie na przeszukiwanie wypowiedzi tych dwóch pajaców? LOL

czyli takie jackowe BAU (pisanie głupotek nie podpartych niczym poza 'własnymi'* urojeniami)

nie wiem czemu ale nie jestem specjalnie zdziwiony

 

* tak wiem że to nie są nawet Twoje własne urojenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Jestem ciekaw czy jak Michnik wiózłby córkę do Budapestu na studia i przydarzyłoby mu się taka akcja to napisałbyś w tym samym tonie :) Oxford pride w tęczowych kolorach nie jest tam marginesem :)

Ja tak :) Chociaż akurat Orban ma dużo lepsze zachowanie i bym się zdziwił, by się zniżył do tak żałosnego poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 kończąc już te bezpłciową wymianę zdań poproszę Cię o wskazanie choć jednej mojej wypowiedzi gloryfikującej łamanie przepisów  

Zdrowy rozsądek na jezdni DDR czy chodniku to nie gloryfikowanie łamania przepisów. Podane, że każdy kto ma pierwszeństwo zobowiązany jest myśleć nie jest gloryfikowaniem 

Nie jestem przeciwnikiem zmian, jestem przeciwnikiem braku myślenia niezależnie od tego czym się po drogach poruszasz 

Jeśli to wg kogokolwiek golryfikacja łamania przepisów tO przepraszam ale ja wysiadam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sebastian napisał:

Dlatego sądzę, że za wtargnięcia na jezdnie i przechodzenie w nieprzepisowych miejscach powinna być kara adekwatna do mandatów dla kierowców.

Tu pełna zgoda

 

26 minut temu, Sebastian napisał:

bo to oznacza, że przy przejściach powinni jechać 10 na godzinę

A powiedz do jakiej prędkości zwalniasz dojeżdżając do skrzyżowanie ze znakiem ustąp pierwszeństwa? To tylko kwestia pewnych odruchów. Skoro kierowcy zwalniają przed takim znakiem to i powinni przed przejściem. Wystarczy jechać ok 40 km i zahamujesz nawet jak ci nagle wyskoczy rowerzysta( przećwiczone na sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3wybacz ale pierdolisz 

Wskaż mi choć jedną wypowiedź gdzie "gloryfikuję" łamanie przepisów 

No chyba że wymuszanie na każdym użytkowniku myślenia jest tak przez ciebie postrzegane 

Dla mnie nie ma znaczenia czym jeździsz, czy masz pierwszeństwo czy nie. Masz obowiązek myśleć i choćby przypuszczać, że ktoś obok ciebie buc może nie zna/nie respektuje przepisów i dlatego ja wchodząc na pasy czy przejeżdżając ddrem przez jezdnię UPEWNIAM się czy nie stracę życia w imię "pierwszeństwa przejazdu" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

czyli takie jackowe BAU (pisanie głupotek nie podpartych niczym poza 'własnymi'* urojeniami)

nie wiem czemu ale nie jestem specjalnie zdziwiony

 

* tak wiem że to nie są nawet Twoje własne urojenia :)

przecież oxford nawet na linkedinie zmieniał logo w tęcze i jest chyba encyklopedia LGBT stworzona przez ten uniwerek , sam mam znajomego który tam studiował i mega jest ta uczelnia tym przesiąknięta. córka idzie na studia gdzie propagują LGBT czyli dla Ziemkiewicza nazizm oraz mur fanatycznej wściekłej nienawiści . zabawne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

przecież oxford nawet na linkedinie zmieniał logo w tęcze i jest chyba encyklopedia LGBT stworzona przez ten uniwerek , sam mam znajomego który tam studiował i mega jest ta uczelnia tym przesiąknięta. córka idzie na studia gdzie propagują LGBT czyli dla Ziemkiewicza nazizm oraz mur fanatycznej wściekłej nienawiści . zabawne :) 

Czytanie ze zrozumieniem lvl Deltuś, tak mocno mi się z nim kojarzysz ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Zdrowy rozsądek na jezdni DDR czy chodniku to nie gloryfikowanie łamania przepisów. Podane, że każdy kto ma pierwszeństwo zobowiązany jest myśleć nie jest gloryfikowaniem 

 

2 minuty temu, josephnba napisał:

Wskaż mi choć jedną wypowiedź gdzie "gloryfikuję" łamanie przepisów 

Bo notorycznie twierdzisz ,że pieszy wchodząc na jezdnie ponosi odpowiedzialność podczas gdy tak naprawdę by doszło do wypadku to kierowca musi mieć prędkość powyżej dopuszczalnej a by do śmiertelnego to już ponad 60km/h. W ścisłym centrum obowiązuje 30 i nie da się przy tej prędkości kogoś zabić. Praktycznie w każdej sytuacji potrącenia na pasach to kierowca miał za dużą prędkość. Większość badań to pokazuje więc zrzucanie odpowiedzialności że to piesi ciągle patrzą w komórki wchodząc na jezdnie jest właśnie gloryfikowaniem tych co popełniają wykroczenia tj kierowców... Powtarzam jakoś kierowcy potrafią szanowac znak ustąp pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zwalniać do 30 na godzinę a jakimś nagle wielkim problemem staje się by tak zwolnić przed przejściem dla pieszych jeśli widzisz pieszego lub rowerzystę blisko pasów.

Powiedz mi jaki to jest problem dla kierowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

przecież oxford nawet na linkedinie zmieniał logo w tęcze i jest chyba encyklopedia LGBT stworzona przez ten uniwerek , sam mam znajomego który tam studiował i mega jest ta uczelnia tym przesiąknięta. córka idzie na studia gdzie propagują LGBT czyli dla Ziemkiewicza nazizm oraz mur fanatycznej wściekłej nienawiści . zabawne :) 

ale muszą Cię drażnić tłumy zachodnich 'postępowców' lansujących się w Dubaju :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Koelner napisał:

Jestem ciekaw czy jak Michnik wiózłby córkę do Budapestu na studia i przydarzyłoby mu się taka akcja to napisałbyś w tym samym tonie :) Oxford pride w tęczowych kolorach nie jest tam marginesem :)

Oczywiście, że bym tak napisał. Ja nie widzę świata w czarno białych barwach w jakich Wy często go widzicie. Nie kojrzę wszystkiego co robi PO źle tak jak nie kojarzę wszystkiego co robi PiS źle. To co robią oceniam przez pryzmat tego jakie realne efekty może to przynieść. 

Podobnie oceniam działania ludzi. Nie mam problemu z pokłóceniem się z kimś na jeden temat i poparciem go w drugiej dyskusji. Dlatego nie rozumiem, jak można utożsamiać czyjeś poglądy polityczne z tym jaki kierunek studiów wybrała jego córka. Przecież to w ogóle nie ma ze sobą nic wspólnego, to dwa różne tematy.

Mam wrażenie, że niepotrzebnie tak mocno wsłuc***esz się w głosy polityków, ich specjalnością jest antagonizowanie nas przeciw sobie, ale sami wspólnie piją winko u Mazurka. 

Polecam:

 

53 minuty temu, ely3 napisał:

Tu pełna zgoda

 

A powiedz do jakiej prędkości zwalniasz dojeżdżając do skrzyżowanie ze znakiem ustąp pierwszeństwa? To tylko kwestia pewnych odruchów. Skoro kierowcy zwalniają przed takim znakiem to i powinni przed przejściem. Wystarczy jechać ok 40 km i zahamujesz nawet jak ci nagle wyskoczy rowerzysta( przećwiczone na sobie)

No nie wiem czy zahamujesz. I przejścia są często przy skrzyżowaniach, to by dość mocno spowolniło ruch.

I odnośnie tego hamowania. Dziś sporo samochodów ma systemu które hamują same, od razu, bez czasu reakcji kierowcy. Jak mój mnie przyhamuje to auto staje w miejscu a mnie boli wszystko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Deltuś napisał:

Chłopcze znajdź sobie jakąś kobitę w końcu.

Ale ja mam kobietę

 

13 minut temu, Deltuś napisał:

Nie bycie lekarzem, tylko wywyższanie się ponad innymi.

Czyli Trump jest postpeerelowcem :D Coraz ciekawiej :D

 

13 minut temu, Deltuś napisał:

Chwalisz się dobrym wynikiem sprintu na 100 metrów a startowałes z 60-metra. :)

I jak się to wiąże z cwaniackim PRL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.