Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Nigdy nie pisałem chociażby, że mam prawo jazdy

Jeśli nie masz to tym bardziej pewnych rzeczy nie będziesz w stanie zrozumieć. Jeśli masz to więcej jeździj to zmieni Ci się perspektywa na niektóre sprawy.

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

A teraz kwestia logiczna, nie ma przejść dla rowerów, są przejazdy, bo przez przejazdy się rowerem przejeżdża, nie przechodzi :) Napinaj dalej.

Dalej oszukuj siebie, żeś rozumny ale wszyscy zrozumieli przekaz poza tobą.

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Jeżeli pierdololo to administracyjne, bo ulice w odróżnieniu od jezdni mają adresy, chyba, że w "mowie potocznej" adresy mają też jezdnie.

Nikt normalny nie używa języka administracyjnego w mowie powszechnej, ale spoko może jesteś wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pepis21 napisał:

Jeśli nie masz to tym bardziej pewnych rzeczy nie będziesz w stanie zrozumieć. Jeśli masz to więcej jeździj to zmieni Ci się perspektywa na niektóre sprawy.

Dalej oszukuj siebie, żeś rozumny ale wszyscy zrozumieli przekaz poza tobą.

Nikt normalny nie używa języka administracyjnego w mowie powszechnej, ale spoko może jesteś wyjątkiem.

JPRD 🤣

1 minutę temu, fluber napisał:

I wjeżdżając masz na nim pierwszeństwo przed samochodami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał:

nie rozumiesz, co innego gdy pieszy stoi przed pasami i czeka na przejście tak jak pan Bóg przykazał a co innego jak jest płynny ruch (czytaj bez pieszych przy przejściach) a nagle znajdzie się koleś co bez ostrzeżenia wbija na pasy (nie czekając wcześniej przed nimi), bo uważa, że skoro ma pierwszeństwo to mu wolno

Przepis jest od czerwca a Ty nadal nie wiesz do końca co on oznacza

Przejście dla pieszych ma obecnie status znaku ustąp pierwszeństwa. Jak kierowca jedzie podporzadkowaną i dojeżdża do skrzyżowania z główna to zwalnia bo nie jest pewien czy ktoś nie jedzie główna. Ba jak jadę główną to wjeżdżam na skrzyżowanie z podporządkowaną bo uważam ,że mi wolno.. A Ty uważasz ,że jadąc główną nie wolno mi wjechać na skrzyżowanie?

Czy Ty jak jedziesz podporządkowaną to się wbijasz na skrzyżowanie a potem będziesz tłumaczył ,że kierowca na głównej sie nagle pojawił i się wbił na skrzyżowanie? Jak dojeżdżasz do przejścia dla pieszych to powinieneś zwolnić i się rozejrzeć bo może się na nim pojawić ktoś kto ma pierwszeństwo. Sęk w tym ,że kierowcy nie zwalniają i jadą sporo szybciej na przejściu niż pozwalają przepisy., Tak naprawde wymuszają pierwszeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Przepis jest od czerwca a Ty nadal nie wiesz do końca co on oznacza

Przejście dla pieszych ma obecnie status znaku ustąp pierwszeństwa. Jak kierowca jedzie podporzadkowaną i dojeżdża do skrzyżowania z główna to zwalnia bo nie jest pewien czy ktoś nie jedzie główna. Ba jak jadę główną to wjeżdżam na skrzyżowanie z podporządkowaną bo uważam ,że mi wolno.. A Ty uważasz ,że jadąc główną nie wolno mi wjechać na skrzyżowanie?

Czy Ty jak jedziesz podporządkowaną to się wbijasz na skrzyżowanie a potem będziesz tłumaczył ,że kierowca na głównej sie nagle pojawił i się wbił na skrzyżowanie? Jak dojeżdżasz do przejścia dla pieszych to powinieneś zwolnić i się rozejrzeć bo może się na nim pojawić ktoś kto ma pierwszeństwo. Sęk w tym ,że kierowcy nie zwalniają i jadą sporo szybciej na przejściu niż pozwalają przepisy., Tak naprawde wymuszają pierwszeństwo

Jest od czerwca i coraz więcej kierowców się do tego stosuje. Trzeba poczekać na efekty po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał:

 

I wjeżdżając masz na nim pierwszeństwo przed samochodami ?

Wjeżdżając? Na przejście??? 

 

3 godziny temu, starYfaN napisał:

 

A teraz kwestia logiczna, nie ma przejść dla rowerów, są przejazdy, bo przez przejazdy się rowerem przejeżdża, nie przechodzi :) Napinaj dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Moja logika jest tam gdzie trzeba, za to Twój kij powinien zmienić miejsce:) 

Dość infantylna niedziela? Logika ma spory mimośród, przy dużych obrotach narobi krzywdy.

Na wszelki wypadek, dzisiaj wyciągnij ją ze spodni. Chyba, że stan potomnych jest świadomym wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.