Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

"Nie wszyscy historycy jednak dementują teorie o budowie piramid przez kosmitów"

Masz w artykule opinię wiceministra od ustawy, przewodniczących związków farmaceutycznych, rzecznika prasowego izby farmacuetycznej

ALE TY WIESZ LEPIEJ!!!11!!!

Ja? Przecież sam wrzuciłeś artykuł w którym farmaceuta twierdzi, że to furtka.  Ja go tylko przeczytałem i cytuję. A nawiedzeńcy już zacierają rączki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Ja? Przecież sam wrzuciłeś artykuł w którym farmaceuta twierdzi, że to furtka.  Ja go tylko przeczytałem i cytuję. A nawiedzeńcy już zacierają rączki. 

I może sobie twierdzić cokolwiek. Jak widać ustawa jest jasna, a przedstawiciele farmaceutów nie mają do niej zastrzeżeń. Nawiedzieńcy mogą sobie zaś twierdzić co chcą.

 

Jakiś patus co lubi bić w dwudziestu jednego może sobie stwierdzić, że konstytucja daje mu prawo pobicia Ciebie.

Jakiś z tego wniosek masz, którym się podzielisz?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

I może sobie twierdzić cokolwiek. Jak widać ustawa jest jasna, a przedstawiciele farmaceutów nie mają do niej zastrzeżeń. Nawiedzieńcy mogą sobie zaś twierdzić co chcą.

 

Jakiś patus co lubi bić w dwudziestu jednego może sobie stwierdzić, że konstytucja daje mu prawo pobicia Ciebie.

Jakiś z tego wniosek masz, którym się podzielisz?

Taki, że prokuratura Ziobry zwolni go do domu, gdy ta interpretacja będzie im na rękę. Jak w tym przypadku klauzuli sumienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Nie przeszkadza mi to ale faktycznie w każdej produkcji netflixsa jest jakiś homoseksualista

Nawet w bajce Kipo najlepszy przyjaciel bohaterki jest gejem

Wiadomo , propaganda . A tak serio jak rozmawiałem z gościem po filmówce to mówi wprost „Hollywood geje , elity geje , bogaci geje” wystarczy połączyć . W dodatku ludziom jak napisałeś „ nie przeszkadza” no i jest jakaś awangarda , nowinką. Raczej film o Grażynie która sprząta , gotuje , chodzi do kościoła i ma dwójkę dzieci nikogo nie interesuje . Mnie np pierwszy raz zainteresował wątek w Soprano z Vito-gejem , ciekawe było dla mnie jak ta konserwatywna struktura zareaguje na taki temat . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Taki, że prokuratura Ziobry zwolni go do domu, gdy ta interpretacja będzie im na rękę. Jak w tym przypadku klauzuli sumienia. 

Widzisz, więc już wcześniej ta klauzula sumienia była i taki farmaceuta byłby zwolniony do domu. Nic się zmieniło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Camelus napisał:

Inaczej nie można dostać służby SOP, więc musieli wpisać ten powód:)

Patrz na to:

https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/warszawa-policjanci-zawieszeni-po-protestach-przed-domem-jaroslawa-kaczynskiego/mmdlncx,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Ciekawe kto teraz będzie tam chętny na komendanta czy tam zastępcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altran a jaki był powód twojego bana?

NIe byłes bardziej chamski niz twoi adwersarze

Wiecej, cz,,esto to ty byłes szyderczo wyśmiewany i atakowany przez niektórych userów, którym zdecydowanie wiecej uchodzi na sucho, lub nikt ich nie zgłasza bo nie kazdy jest konfidentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć jaki był powód. 

Była pyskówka z trzema userami, ale dość krótka i to w zasadzie przez nich sprowokowana. Do tego wszystko działo się w dość gorącym okresie, więc zrozumiałe, że poziom emocji w dyskusji mógł być wyższy niż zwykle. 

Cała sytuacja powinna skutkować co najwyżej dwutygodniowym banem. 

Myślę, że główną przyczyną tak długiego bana jest to, że zgłoszenie od pisowskiej grupy lajkującej jako pierwszy odebrał moderator jednoznacznie związany z jedną ze stron politycznego sporu. 

Drugi moderator zresztą niewiele lepszy, bo kłamliwie zarzucił mi nazwanie kogoś swołoczą (ale on przynajmniej stara się dawać kary adekwatne do przewinienia). 

Reasumując - ban naciągany jak te covidowe mandaty albo ten faul techniczny Duncana. :)

Edytowane przez jan.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 19:22, jack napisał:

Taki, że prokuratura Ziobry zwolni go do domu, gdy ta interpretacja będzie im na rękę. Jak w tym przypadku klauzuli sumienia. 

https://www.nia.org.pl/2020/11/04/stanowisko-naczelnej-izby-aptekarskiej-w-sprawie-rozpowszechniania-nieprawdziwych-informacji-dotyczacych-rzekomego-wprowadzenia-klauzuli-sumienia-do-zapisow-ustawy-o-zawodzie-farmaceuty/

Jak widać fakty i prawda nigdy nie są przeszkodą dla wersji lansowanej przez kółka plusujace ludzi co, w sumie wiadomo co robili wiadomo kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

https://www.nia.org.pl/2020/11/04/stanowisko-naczelnej-izby-aptekarskiej-w-sprawie-rozpowszechniania-nieprawdziwych-informacji-dotyczacych-rzekomego-wprowadzenia-klauzuli-sumienia-do-zapisow-ustawy-o-zawodzie-farmaceuty/

Jak widać fakty i prawda nigdy nie są przeszkodą dla wersji lansowanej przez kółka plusujace ludzi co, w sumie wiadomo co robili wiadomo kto.

No i świetnie. I oby tak było w praktyce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.