Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, josephnba napisał:

Ofiary?

Kobieta z mikrofonem jest wrogiem? 

Kopac kogoś w brzuch? I to w dodatku kobietę?

Pchnąć że mało nie rozbiła głowy i krawężnik? Zdajesz sobie sprawę czym takie uderzenia o krawężnik się często kończą?

 

Mają k**** szczęście ze mnie tam nie było bo bym takiemu damskiemu bokserowi wybił wszystkie zęby i wstawił je w dupie

Ofiary. To strajkujący dumnie zaczęli mówić o wojnie, a potem są zdziwieni, że ludzie im nieprzychylni podjęli narrację. 

Kopania w brzuch nie popieram, ogólnie przemocowe rozwiązania są słabe, ale zobacz jak szybko marsz domagający się praw kobiet uzyskał dla kobiet prawo do dostania wpierdolu, takie jak mają faceci. :) Parytety w sejmie, w radach nadzorczych, kobiety równe mężczyznom, ale nigdy nie ma haseł o parytety w hutach, kopalniach czy na przykład wśród personelu pielęgniarskiego, przedszkolanek (jest męski odpowiednik słowa przedszkolanka?) czy kosmetyczek ( 🤣 )

Nie możesz mówić "chodź się napierdalać" a potem płakać, że dostałeś w łeb, bo ktoś był silniejszy. Wolność słowa niesie za sobą branie odpowiedzialności za te słowa, a tutaj komuś się real z Twitterem pomieszał.

 

Oczywiście drwię, ale miękkie fajuchy z Twittera na wrzucanym tu kilka dni temu filmiku krzyczeli buńczucznie "jebać narodowców" i "idziemy po was" a potem spierdalali gdzie pieprz rośnie gdy ci drudzy też postanowili, że "idą po nich". Dziennikarka GW po prostu nie biega równie szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męski odpowiednik słowa przedszkolanka to przedszkolak 

Uswiadomila mi to koleżanka, pani w przedszkolu

 

@Cardi

 

Piszesz nie popieram przemocy po czym piszesz dalszą część posta

 

Trochę jedno przeczy drugiemu

Zdziwił byś się jak coraz bardziej popularne wśród mężczyzn są studia pielęgniarskie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Męski odpowiednik słowa przedszkolanka to przedszkolak 

Uswiadomila mi to koleżanka, pani w przedszkolu

 

@Cardi

 

Piszesz nie popieram przemocy po czym piszesz dalszą część posta

 

Trochę jedno przeczy drugiemu

No nie popieram, natomiast jeżeli jedna strona używa języka przemocy (czemu teraz nikt nie krzyczy o mowie nienawiści? niech zgadnę) to niech się nie dziwi, że spotyka się z adekwatną reakcją. To się przecież nie wyklucza chyba. Nie popieram takich haseł, sam bym takiej narracji w dyskusji publicznej nie prowadził, ale ktoś kto jej używa musi się liczyć z konsekwencjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem

Czyli jak kobiety krzyczą wypierdalaj to narodowcy mężczyźni rozumieją to jako bij zabij

 

Przecież to takie oczywiste

8 minut temu, fluber napisał:

Jesteśmy w absurdalnym momencie historii naszego kraju.  Mieszkam na końcu świata a ulicami maszeruje z tysiąc osob, 100 kiboli pilnuje kościoła a reszta jest na cmentarzu. 

A wszystko to dzięki miłościwie nam panującemu Pani od przemówienia Jaruzelskiego 

Swoją drogą to co pomyśleli sobie w rządzie zamykając cmentarz 2 dni przez Wszystkimi Świętymi? Przecież to było pewne że ludzie zleca się jak na promocję torebek do Lidla.

Strzelili trochę samoboja, bo gdyby zamknęli je tydzień przez świętem, wówczas by się to może rozładowało a tak to teraz dwa dni świąteczne się przesunąć w czasie i ludzie do północy będą szaleć 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie rozumiem jak można bić kobiety

Więc próbuje to sobie jakoś wytłumaczyć

A jedyne co mi przychodzi na myśl to wypowiedzi Korwina który o kobietach wypowiada się jak o istotach drugiego sortu i być może tymi swoimi bredniami zaszczepia w młodych niewyżytych seksualnie chłopcach potrzebę agresywnej interakcji z kobietami

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

A jedyne co mi przychodzi na myśl to wypowiedzi Korwina który o kobietach wypowiada się jak o istotach drugiego sortu i być może tymi swoimi bredniami zaszczepia w młodych niewyżytych seksualnie chłopców potrzebę agresywnej interakcji z kobietami

Podpowiem, że niektóre osobopostacie identyfikujące się jako kobiety wulgarnie intonują obelgi w stronę "cis hetero mężczyzn" a potem są zdziwione, że jeden czy drugi nie wytrzymał. Nie popieram, ale się nie dziwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie każdy manifestujący to Margot 

Tym kobietom naprawdę chodzi o coś poważnego 

I garstka idiotek i idiotów, którzy podpinają się swoją ideologia pod całość tego nie zmieni 

 

Natomiast ataki na ludzi tylko po to żeby bic kobiety bo one żądają swoich praw to naprawdę słaba sprawa i tego nie da się nijak wytłumaczyć

Dla mnie całe te falangi, onr to bydło 

Sa grozni ale jest ich garstka i jeśli ta garstka tego nie zakuma, wówczas większość ludzi takich jak np ja chwyci kije w odpowiedzi na ich pałki teleskopowe i zobaczymy kto ma jakie argumenty

Tam idą przynajmniej w połowie kobiety, spora część mężczyzn to młode chłopaki i nie każdy z nich napierdala teścia, nie tyra się na silce 10h tygodniowo i nie trenuje MMA

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardi nie rób z siebie... osoby nierozsądnej, przecież tym dresikom chodzi tylko o to żeby kogokolwiek ponapierdalać, język protestu nie ma tu znaczenia, oni nie odpowiadają na hasła demonstratow. W tym chaosie poczuli okazję do zrobienia zadymy, bo liczą l, że druga strona nie odpowie siłowo, a służby ich nie wyłapią. 

I tak język jest ostry i wlagrny, ale to władza użyła całego swojego aparatu administracyjnego, aparatu władzy, by siła narzucić swój światopogląd części społeczeństwa. A potem ustami Kaczyńskiego cały gniew chcieli przekierować na Kościół. Taki to z niego kozak. To jest dużo gorsze niż ten język protestu. Kaczyński pokazał, że wszystkich pierdoli po stokroć co tego, że gładkim językiem. 

Trolujesz o tej wojnie, tak władza ludziom wypowiedziała wojnę ideologiczną. Ludziom się przelało i te wojnę podjęli.

Przecież nawet Najman nie szukał armat pod Jasną Górą. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

@Cardi nie rób z siebie... osoby nierozsądnej, przecież tym dresikom chodzi tylko o to żeby kogokolwiek ponapierdalać, język protestu nie ma tu znaczenia, oni nie odpowiadają na hasła demonstratow. W tym chaosie poczuli okazję do zrobienia zadymy, bo liczą l, że druga strona nie odpowie siłowo, a służby ich nie wyłapią.

Damscy bokserzy to wśród kibiców margines. 

Podobnie jak agresywne lesbijki twierdzące że aborcja jest ok to margines wśród manifestujących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Damscy bokserzy to wśród kibiców margines. 

Podobnie jak agresywne lesbijki twierdzące że aborcja jest ok to margines wśród manifestujących. 

Może i margines ale z tego co czytałem w wywiadzie z szefem falangi tych ludzi może być w Warszawie nawet 10k teraz, w większości napakowanych, nagrzanych testosteronem mięśniaków 

Widziałem tych ludzi z bliska, mechanika tłumu jest taka że wystarczy jeden debil, żeby cała ta masa pełnych adrenaliny ludzi poszła w niekontrolowany ruch

A raczej nie będą szukać "agresywnych feministek" tylko każdego kto wpadnie im pod rękę, co już niestety widziałem dziś na relacjach ludzi i słyszałem od człowieka któremu nie raz powierzyłem swoje życie więc nie znam wielu ludzi którym bardziej ufam i wierzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

Tym kobietom naprawdę chodzi o coś poważnego 

I garstka idiotek i idiotów

A ja widzę to tak, że jest garstka kobiet, którym chodzi o coś poważnego. One są po prostu wykorzystywane.  

I cała masa idiotek i idiotów, którzy chcą na tym coś ugrać lub po prostu robić dym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Tym kobietom naprawdę chodzi o coś poważnego 

I garstka idiotek i idiotów, którzy podpinają się swoją ideologia pod całość tego nie zmieni 

Już dawno poszło w politykę, Nowacka jasno mówi, że propozycja Dudy jest nie do zrobienia, o powrocie do kompromisu aborcyjnego nikt nie wspomina, na ustach jest aborcja bez granic, dymisja rządu, TK, Brzęczka i powtórzenie karnego z Portugalią.

Na protestach od c***a tęczowych flag, na czele OSK stoi zdeklarowana lesbijka. To jest już protest polityczny.

20 minut temu, josephnba napisał:

Natomiast ataki na ludzi tylko po to żeby bic kobiety bo one żądają swoich praw to naprawdę słaba sprawa i tego nie da się nijak wytłumaczyć

Dla mnie całe te falangi, onr to bydło 

Słaba sprawa, zgadzam się, tak samo słaba jak krzyki o wojnie, wulgaryzmy jako postulaty i "apolityczne" wypierdalanie wszystkich oprócz lewactwa, z którym dzielnie maszerują.

24 minuty temu, josephnba napisał:

Sa grozni ale jest ich garstka i jeśli ta garstka tego nie zakuma, wówczas większość ludzi takich jak np ja chwyci kije w odpowiedzi na ich pałki teleskopowe i zobaczymy kto ma jakie argumenty

Media nigdy nie będą po ich stronie, nawet jakby wpadła tu niemiecka antifa, a oni się nie pierdolą w tańcu.

25 minut temu, josephnba napisał:

Tam idą przynajmniej w połowie kobiety, spora część mężczyzn to młode chłopaki i nie każdy z nich napierdala teścia, nie tyra się na silce 10h tygodniowo i nie trenuje MMA

Dlatego też powinni ze cztery razy przemyśleć jebanie narodowców, #ToJestWojna i "idziemy po was", bo mogą się zdziwić, gdy się okaże, że to nie Twitter i Fejsbuk.

@Krzemo masz rację, Kaczyński pokazał fakera, ale nie wyprowadził czołgów, tylko po prostu wygrał wybory. Konstytucji przecież on nie pisał, a teraz przeciwko wyrokowi na bazie konstytucji idą ci, którzy kilka lat temu z konstytucją sypiali. Chcą rewolucji - proszę bardzo, niech próbują, ale niech nie udają, że chodzi o aborcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matek napisał:

A ja widzę to tak, że jest garstka kobiet, którym chodzi o coś poważnego. One są po prostu wykorzystywane.  

I cała masa idiotek i idiotów, którzy chcą na tym coś ugrać lub po prostu robić dym. 

^This 

Czyli obie strony chcą dymu, to go mają, ale przestańcie udawać, że wciąż chodzi o aborcję. Ustawa "skrobiemy wady letalne i zespół Downa, jebać konstytucję" nie spowoduje, że ci ludzie wrócą do domów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Słaba sprawa, zgadzam się, tak samo słaba jak krzyki o wojnie, wulgaryzmy jako postulaty i "apolityczne" wypierdalanie wszystkich oprócz lewactwa, z którym dzielnie maszerują.

Bicie ludzi jest słabsze niż krzyczenie durnych haseł. Sporo słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

^This 

Czyli obie strony chcą dymu, to go mają, ale przestańcie udawać, że wciąż chodzi o aborcję. Ustawa "skrobiemy wady letalne i zespół Downa, jebać konstytucję" nie spowoduje, że ci ludzie wrócą do domów. 

what you reap is what you sow, to co, trzeba rządowi podesłać broszurkę 'psychologia tłumu dla początkujących' czy jak?  przestańmy udawać , że ktoś wierzył że trochę ludzi spokojnie wyjdzie na ulicę a jak się ściemni to rozejdo się do domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

what you reap is what you sow, to co, trzeba rządowi podesłać broszurkę 'psychologia tłumu dla początkujących' czy jak?  przestańmy udawać , że ktoś wierzył że trochę ludzi spokojnie wyjdzie na ulicę a jak się ściemni to rozejdo się do domów.

Przestańmy udawać, że chodzi o kompromis aborcyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.