Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Pisalem o ustroju państwa, o systemie prawa, o umiejętności podejmowania decyzji. Nie o obecnych interesach partyjnych, czy wypowiedziach politycznych.

Jeżeli dla Ciebie nie jest to do rozdzielenia i odbierasz wszystko z jednej perspektywy, to już Twój problem. 😉

yyyy....ale to wszystko jest tu w jednym temacie? nie ma tematu obok żadnego pt 'gorsza dyskusja polityczna' (gdzie odsyłasz kucia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

yyyy....ale to wszystko jest tu w jednym temacie? nie ma tematu obok żadnego pt 'gorsza dyskusja polityczna' (gdzie odsyłasz kucia)?

Ooo szczerze nie widziałem, że tamten temat został zamknięty. Cóż, na pewno były słuszne powody. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i szczera opinia od jednej z osób działających w branży ksiegowo-podatkowej:

”ja niestety zauważam, ze wiele firm od dawna balansujących na krawędzi liczy teraz na uratowanie firmy specustawa”.

Trochę to smutne, ale może tak być, po 2-3 tygodniach „lockdownu” nie padna wszystkie firmy na raz. Inna sprawa, ze w krótkim okresie będzie mocno bolało, ale w długim gospodarka będzie zdrowsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polskignom napisał:

”ja niestety zauważam, ze wiele firm od dawna balansujących na krawędzi liczy teraz na uratowanie firmy specustawa”.

Teraz krążą filmiki sprzed bodajże pół roku jak Kaczyński mówi o przedsiębiorcach "jak sobie nie radzą, niech zajmą się czymś innym". Tych mase pseudo firemek, sprzedających kredki czy jakieś wyroby chałupnicze typu "ozdóbki świąteczne" , tygrysy przedsiębiorczości, Mentzeny i inni eksperci, jak przychodzi co do czego to wyciągają ręce po państwowe "dajcie nam, anulujcie, pomóżcie, należy nam się " i te słynne ośmiewane "madki stojące po 500+" to przy tych Rockeffelerach ..... dokończcie sobie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, quevas napisał:

sądzę, że chcą dać PIS sygnał gotowości do wejścia w ew. koalicję , po tym jak Porozumienie Centrum weźmie w końcu za twarz Solidarną Polskę

A bierzesz pod uwagę, że jakaś partia może się z czymś zgadzać, co PiS mówi i wcale nie chcieć czegoś w zamian? Nawet SLD się potrafi powstrzymać od uderzania w PiS i tutaj byli gotowi na przejście na zdalne posiedzenia od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, quevas napisał:

 

odniosłem się do zdumienia, jakie wyraziłeś na wieść o tym, że posłowie PO domagają się od marszałek Sejmu odpowiedniej organizacji posiedzenia Sejmu

 

a PSL zawsze było moją ulubioną partią, więc kolejne jego wyskoki zupełnie mnie nie dziwią

sądzę, że chcą dać PIS sygnał gotowości do wejścia w ew. koalicję , po tym jak Porozumienie Centrum weźmie w końcu za twarz Solidarną Polskę

PSL korzysta z okazji. MKB jest tak nijaka, że PSL zwietrzył szansę na to, żeby Kosiniak Kamysz ją wyprzedził w sondażach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

PIS podjął duże ryzyko stawiając na Dudę

[dla mnie jest to kandydat nieakceptowalny, z powodu jego przestępczej, antykonstytucyjnej aktywności w ost. 5 latach, więc potencjalny ból głowy PIS zupełnie mnie nie cieszy w kontekście możliwe wygranej Dudy], natomiast dla PIS będzie kłopotem gdyż w ew. II kadencji przestanie być zależny od rządu i prezesa.

Sformułowałbym to tak.  "Brednie o łamaniu konstytucji są ważniejsze niż życie ludzkie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

 

Wesołe, że opozycja jest tak marna, że nawet największe antypisy szukają idoli wśród najmniej pisowych pisów xD

 

Zaraz będą mieli kolejną grupę, w której będą mogli sobie ich znaleźć:)

Cytat

Neumann: Można sobie wyobrazić rząd „ratunku narodowego” PO z Konfederacją

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.