Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Artlan napisał:

Czyli inni mogą zgłaszać, a ja nie mogę, bo nam zamkną wątek? Ciekawa logika. :) 

z tego co pisala moderacja to niezaleznie od tego kto bedzie napierdzielal zgloszeniami, zamkna temat.

a jeszcze pozniej borys ostrzegal " po raz ostatni"

gdyby nie to ze ely ostatnio zniknal to pewnie juz by nie bylo gdzie pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

z tego co pisala moderacja to niezaleznie od tego kto bedzie napierdzielal zgloszeniami, zamkna temat.

a jeszcze pozniej borys ostrzegal " po raz ostatni"

gdyby nie to ze ely ostatnio zniknal to pewnie juz by nie bylo gdzie pisac

To może niech w końcu Adrian spełni swoją obietnicę wyborczą.

 

2r11xb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kucio napisał:

Ignor nie zalatwia tematu tego, ze jest to mowa nienawiści i skoro Rappar potrafi dostać bana za jakieś bzdety to za pisanie, ze jedna z ras jest mniej warta od szympansow, a drugi pisze o przywróceniu segregacji to są rzeczy za które powinno się lecieć z forum. Nie jesteśmy na forum far right wing, aby takie rzeczy tolerować tylko o NBA, gdzie afroamerykanie tworzą jedna ta ligę. No błagam.

mysle ze to raczej byly przenosnie. 

w nerwach ludzie mowia rozne glupie rzeczy ktore nie odzwierciedlaja wcale ich pogladow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kucio pamiętam tu teksty o tym że;

1 skoro mieszkałem rok z trzema wyznawcami islamu to powinienem pomyśleć co ci trzej by teraz mojej żonie zrobili

2 Choć wiedzę o zwykłych ludziach czerpał nie z czasu spędzonego z mauzłmanami tylko z filmików w sieci (co sam przyznał). Rzucił tekst że mi żonę zgwalca, głowę mi utną i będą mieć w dupie to że znamy się od lat i że c***a wiem o ciapatych 

A wszystko dlatego ze mu się nie spodobał mój wpis o matkach z dziećmi które jednak powinniśmy wziąć bo one nie mają walczyć o wolność 

Że nasze matki i dzieci przyjmował Iran w czasie ww2

Zaraz poszedl atak ze jestem  fanem kozojebcow

 

A ty się tym przejmujesz?

Serio @kucio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
13 minut temu, RappaR napisał:

Nazywając Ciebie polskim przygłupem wedle Twojej logiki obraziłbym wszystkich Polaków. Słowo wioskowy nie obraża bardziej ludzi ze wsi niż polski Polaków.

Obrażam słowem przygłupem, podkreślając Twoje ubytki w myśleniu. Nie obrażam Ciebie dlatego, że jesteś ze wsi, obrażam dlatego, że jesteś bezmyślnym chamem. 

@Borys zrobisz coś wreszcie czy mamy to wszyscy znosić?

Gdzie jest nieskazitelny @matek

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

oczywiscie ze dla Ciebie niesprawiedliwe jest ze krytykuje kogos kto prowokuje kogos kogo nie lubisz.

Skąd wiesz czy nie lubię ? nie zmienia to faktu , że faworyzujesz osobę która cyklicznie rozpierdala Twój ulubiony temat z powodu leczenia kompleksów przez łatwość oceniania innych userow i ich obrażanie tylko z tego powodu , że się z nim nie zgadzają . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

powtorze to po raz kolejny. jesli nie chcesz ogladac tego tematu to go po prostu nie ogladaj. bez sensu prowokujesz a potem biegasz na skarge. 

Cofnij się że 4 strony tematu i polityce i poczytaj posty rappara do mnie między innymi

Cacytuje cię, lekko edytując 

 

oczywiscie ze dla Ciebie niesprawiedliwe jest ze krytykuje kogos kogo lubisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Skąd wiesz czy nie lubię ? nie zmienia to faktu , że faworyzujesz osobę która cyklicznie rozpierdala Twój ulubiony temat z powodu leczenia kompleksów przez łatwość oceniania innych userow i ich obrażanie tylko z tego powodu , że się z nim nie zgadzają . 

faworyzuje osobe ktora nie donosi zeby zamknac temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

faworyzuje osobe ktora nie donosi zeby zamknac temat:)

Ja nie proszę o zamknięcie tematu tylko o uspokojenie twojego pupila

 

Dam przyznaj kto zaczął robić syf w polityce po ponad miesiącu bez większych afer?

Ty, Koelner, ja czy może przyszły (dzięki Bogu nie mój) lekarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

wydaje mi się , że chyba wolałbyś jakby temat składał z merytorycznych dyskusji a nie wymiana obelg ponieważ jednemu usterowi na tym zależy :)

do wymiany obelg trzeba minimum 2 userow.

nie krytykowalem josepha w zaden sposob dopoki znowu nie pobiegl na skarge, jestem konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.