Skocz do zawartości

Zmiany w NBA


Sewer

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Chytruz napisał:

No tak, zmienił się poprzez progres ofensywy.

jakby nadal obrońca mógłby trzymać „zgięty łokieć” na obrońcy na całym boisku to ten progres mógłby być niewidoczny . gdzieś około 2003 roku w Europie była teza na szkoleniu przez Ivkovicia, że praktycznie kozłowanie zostanie z czasem ograniczone do przeprowadzania piłki przez połowę , no ale poszła ewolucja w przepisach że teraz rękoma nawet nie można bronić poza trumną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja jest bez sensu, starzy mający sentyment będą gadać że dzisiaj jest c***owo,  reszta będzie podawać statsy że jest zajebiście i się nie dogadamy :D mi tak czysto wizualnie obecna NBA mniej pasuje niż ta 10 czy szczególnie 20 lat temu, ale czy teraz jest więcej talentu czy nie to nie podejmuję się oceny, po prostu koszykówka się zmieniła i tyle. Z tym, że obecnie mecze po prostu ciężko mi się ogląda (inna sprawa że jak byle ogór dostanie possesions to robi 22-5-5 :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SlaKB napisał:

Ta dyskusja jest bez sensu, starzy mający sentyment będą gadać że dzisiaj jest c***owo,  reszta będzie podawać statsy że jest zajebiście i się nie dogadamy :D mi tak czysto wizualnie obecna NBA mniej pasuje niż ta 10 czy szczególnie 20 lat temu, ale czy teraz jest więcej talentu czy nie to nie podejmuję się oceny, po prostu koszykówka się zmieniła i tyle. Z tym, że obecnie mecze po prostu ciężko mi się ogląda (inna sprawa że jak byle ogór dostanie possesions to robi 22-5-5 :D)

Generalnie to prawda tylko wtedy pytanie czy ci którym nie podoba się obecny styl gry faktycznie przestają oglądać mecze, przynajmniej na live.Z mojej perspektywy jeśli ktoś kocha basket to będzie oglądał tak czy inaczej ;) Wydaje mi się że kluczowe jest tutaj utrzymanie uwagi na cały mecz, dzisiejszy świat oczekuje wszystkiego w skoncentrowanej formie.Ciekawy jestem jak wygląda oglądalność na tle innych zawodowych lig w USA czy LM gdzie wydaje mi się że raczej widownia i zyski wzrastają, to mogłoby dużo powiedzieć czy faktycznie ,,coś nie tak'' jest z NBA czy to trend światowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

Ta dyskusja jest bez sensu, starzy mający sentyment będą gadać że dzisiaj jest c***owo,  reszta będzie podawać statsy że jest zajebiście i się nie dogadamy :D

Bo to jest tak, że starzy patrzą na ligę oczami a młodzi zaawansowanymi statystykami, ale wydaje mi się, że tym pierwszym chyba łatwiej byłoby zajrzeć w staty niż tym drugim otworzyć oczy, choć pewno żadne z nich nie zrobi ani jednego ani drugiego.

A zgięty łokieć na obrońcy rządzi, sam dalej używam grając w D. Kto mi w amatorskim graniu tego zabroni? Nikt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.