Skocz do zawartości

beGM - łapu capu


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

To jest za dobre żeby gdzieś zaginęło

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tatum>Garnett

George =Pierce

Booker>Allen 

Lamelo>Rondo 

Robert Williams>Perkins

Co Ty Alonzujesz teraz xd Przecież Wolves to w c*** mocniejszy zespół niż tamci Celtics :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tatum>Garnett 

Wystarczyło tylko to, dalej nie mogę wstać z gleby

to było tyle nie pic! 

No tak, bo grajek 30/9/5 i pierwsza opcja finalisty NBA po PO w których kolejno odpierdalal Duranta, Giannisa i Butlera i argurable top3 gracz tego sezonu w najbardziej naładowanej talentem lidze w historii, nie moze być zestawiony z Garnettem po epickich PO gdzie Boston robiło heroiczne 4:3 vs Hawks (Josh Smith, Joe Johnson),  Cavs (gdzie Varejao był najlepszym wysokim?), Pistons (Prince?Hamilton? 34letni Wallace?) i emocjonującym finale gdzie grały takie tuzy (w s5) jak Fisher i Radmanovic a z ławki pierwszym graczem był Sasha Vujacic.

Nie no legendarne mistrzostwo, bez dwóch zdań ;) 

Faktycznie boki zrywać :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Faktycznie boki zrywać

Porównujesz gracza na dorobku do gościa, który 4 lata wcześniej zdobył MVP a potem z tymi Celtics robi kolejno 66 i 62W zgarniając przy okazji DPoTY, i jeszcze wychodzi Ci że już jest lepszym graczem chociaż zamiast Misia, Tatum ma Finały na 48TS i 98ortg 

oczywiście po dodaniu tych składowych wychodzi Tobie, że Tatum to już lepszy gracz, także no, śmiechy śmieszkami, ale szanuj nasz czas i nie pitol takich bzdur, bo nikt w to nie uwierzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Porównujesz gracza na dorobku do gościa, który 4 lata wcześniej zdobył MVP a potem z tymi Celtics robi kolejno 66 i 62W zgarniając przy okazji DPoTY, i jeszcze wychodzi Ci że już jest lepszym graczem chociaż zamiast Misia, Tatum ma Finały na 48TS i 98ortg 

oczywiście po dodaniu tych składowych wychodzi Tobie, że Tatum to już lepszy gracz, także no, śmiechy śmieszkami, ale szanuj nasz czas i nie pitol takich bzdur, bo nikt w to nie uwierzy

w wieku Tatuma Garnett robił 44% TS w PO, choć i tak ciężko ich porównywać w PO, bo Garnett pierwszy raz 1 rundę PO przeszedł mając 27 lat, gdzie Tatum jako 23 latek miał Finały NBA jako pierwsza opcja i kolejno odprawiał Duranta->Giannisa->Butlera, a ze na Finał nie starczyło już pary, no cóż, może jakby zamist takiego trio trafił wcześniej na Joe Johnsona z Joshem Smithem , Lebrona z Larrym Hughesem jako 2 opcja i Pistons to w tych finałach rzuciłby o te 2 celne rzuty na mecz więcej i by Ci się tabelka z TS zgadzała. 

Ale ok, szanuje oburzenie,

Tatum=Garnett pod względem impactu i cieszę się, ze się teraz zgadzamy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tatum=Garnett pod względem impactu i cieszę się, ze się teraz zgadzamy

nie zgadzamy się, niech się Tatum cieszy, że przez pierwsze lata kariery jego 3 opcją nie był Trenton Hassell, myślę, że gdyby KG miał Browna czy Horforda, którzy wielokrotnie ratowali Tatumowi dupę w drodze do Finałów, to byłoby mu łatwiej 

robisz sobie analizy jak z Bravo Sport a na koniec przybijasz sobie self high fajfa, daj spokój chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie zgadzamy się, niech się Tatum cieszy, że przez pierwsze lata kariery jego 3 opcją nie był Trenton Hassell, myślę, że gdyby KG miał Browna czy Horforda, którzy wielokrotnie ratowali Tatumowi dupę w drodze do Finałów, to byłoby mu łatwiej 

robisz sobie analizy jak z Bravo Sport a na koniec przybijasz sobie self high fajfa, daj spokój chłopie

tyle słow, zero argumentów! Widzę forma już PO w Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

lepiej idź Griffina wsadź do ryżu, tyle możesz zrobić

OHO, styki przepalone!

 

50 minut temu, ignazz napisał:

Sam Q porównujesz dzisiejszego Tatuma od KG z Bostonu. Daj spokój bo bredzisz pisząc kto za młodu co zrobił. Przeskakujesz z argumentacja gubiąc własna wcześniej zaproponowana logikę. 

ja porównywałem Tatuma do KG, argument wieku padł ze strony LBSa, który ni z gruchy ni z pietruchy wyciągnął ze Kg 4 lata wcześniej był MVP i to miało być potwierdzeniem ze KG lepszy niż Tatum.

Nic nie poradzę, ze Tatum aktualnie rozgrywa niegorszy sezon niż KG w 08’, wiem ze to trudne do zaakceptowania dla forumowego betonu, ale no tak właśnie jest :) a Finały Tatuma 22’ imo znacznie trudniejsze do zrobienia niż tytuł KG w 08’ pod względem trudności co zdaje się całkiem obrazowo przestawiłem wypisując drabinki obu zespołów.

A na ten c***oargument o Brownie i Horfordzie, przypominam ze KG miał obok Pierca i Raya Allena, co zdaje się byc nieco nosniejszym supportem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.04.2023 o 17:12, january napisał:

Bo naprawdę bardzo jaram się tym co Jimmy zrobił vs Bucks, sól mojego hobby (NBA), niewiele jest w stanie mnie wyciągnąć z butów, ale Butler to zrobił w każdy sposób :) 

3 tygodnie później… 

1 godzinę temu, january napisał:

Mój ukochany wielki i wspaniały Jimmy Butler- zapraszam do licytacji:)

Kultura Organizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.