Skocz do zawartości
RonnieArtestics

Coronavirus

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, starYfaN napisał:

Ponieważ dorastaliśmy w innych czasach, na ramionach i dupie przyjąłeś więcej szczepionek niż kilkunastu userów których tutaj obrażasz.

Różnica jest jedynie w świadomości.

Obrażam Was? A co to się stało się, że "szczepienie się" traktujesz aktualnie w kategorii "obrażania" Ciebie i innych, a już nie w kategorii obowiązku wobec społeczeństwa/zbawienia dla świata?

Ps myślę, że tych kilkunastu userów, których niby "obrażam" nie ma tak jak Ty 60 lat, a raczej to moi rówieśnicy, czy osoby młodsze więc argument jak to u przeważnie u Ciebie z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RappaR napisał:

U nas jest c***owo, bo jak dla mnie władze sądownicze powinny być wybieranie przez obywateli i tyle. 

Obawiam się, że wtedy o najwyższe stołki rywalizowałaby Anna Maria Wesołowska z Igorem Tuleyą.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Pan A. napisał:

Obrażam Was? A co to się stało się, że "szczepienie się" traktujesz aktualnie w kategorii "obrażania" Ciebie i innych, a już nie w kategorii obowiązku wobec społeczeństwa/zbawienia dla świata?

Ps myślę, że tych kilkunastu userów, których niby "obrażam" nie ma tak jak Ty 60 lat, a raczej to moi rówieśnicy, czy osoby młodsze więc argument jak to u przeważnie u Ciebie z dupy.

Kolejny raz przekraczasz rubikon żenady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, starYfaN napisał:

Ale co mam sprawdzać, przecież to ogólnie dostępna wiedza

Dostępna, ale nieprawdziwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jack napisał:

Obawiam się, że wtedy o najwyższe stołki rywalizowałaby Anna Maria Wesołowska z Igorem Tuleyą.  

I dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tecu napisał:

Dostępna, ale nieprawdziwa. 

tzn?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Reikai napisał:

https://www.money.pl/gospodarka/polska-nie-chce-placic-za-szczepionki-w-tej-bitwie-jestesmy-sami-6760516106603296a.html

@Sebastian Póki co pachnie tu kolejna wojną przeciwko całemu światu, a nie polubownym zalatwieniu sprawy.

Chętnie poznam ilości szczepionek jakie zamówili. Może nie są idiotami i nie mając dajmy na to 20 mln mieszkańców nie zamówili szczepionek dla 100 mln tylko dla 15mln ?

Jestem absolutnie pewien, że  zapotrzebowanie było określane na poziomie krajowym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podkarpacie z potrójną koroną, brawo! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi