Skocz do zawartości
RonnieArtestics

Coronavirus

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, starYfaN napisał:

Bo są twardzi i nie dadzą się zaczipować :)

No ziomuś prze jakieś 3 miesiące dzień w dzien alarmował o nopach, goraczkach i innych pierdolach a teraz pierdoli o odwadze i strachu:) 

@Deltuś taki pro tip na przyszłość. Jak co tydzień musisz w internecie pisać jaki to jesteś odważny to nie ma lepszego dowodu na to ile kupy masz w gaciach:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, starYfaN napisał:

Bo są twardzi i nie dadzą się zaczipować :)

są tak twardzi , że jak leciałem 3 razy w tym roku to najbardziej głośni i najebani Polacy w samolocie oczywiście nie byli szczepieni . następnie awanturowali się z miejscowymi lekarzami którzy sprawdzają papiery covidowe . „Nie biorę udziału w eksperymencie medycznym!” - oznajmiła w samolocie dumnie najebana Polka lokalnemu lekarzowi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Koelner napisał:

są tak twardzi , że jak leciałem 3 razy w tym roku to najbardziej głośni i najebani Polacy w samolocie oczywiście nie byli szczepieni . następnie awanturowali się z miejscowymi lekarzami którzy sprawdzają papiery covidowe . „Nie biorę udziału w eksperymencie medycznym!” - oznajmiła w samolocie dumnie najebana Polka lokalnemu lekarzowi 

Leciałem w tym roku samolotem łącznie 10 razy i żadnych głośnych i najebanych Polaków, co kłócili się z lokalnymi lekarzami nie spotkałem.

Ten Gdańsk to naprawdę przynoszące wstyd Polsce slumsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, RappaR napisał:

Leciałem w tym roku samolotem łącznie 10 razy i żadnych głośnych i najebanych Polaków, co kłócili się z lokalnymi lekarzami nie spotkałem.

Ten Gdańsk to naprawdę przynoszące wstyd Polsce slumsy

Leciałem z Katowic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Koelner napisał:

Leciałem z Katowic

To nic nie znaczy, skoro lecieli nim ludzie z Gdańska :) jak latałem z ludźmi ze Śląska, to takich akcji nie ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RappaR napisał:

To nic nie znaczy, skoro lecieli nim ludzie z Gdańska :) jak latałem z ludźmi ze Śląska, to takich akcji nie ma :) 

nie miałeś bo sam byłeś najebany albo spałeś :P klientka była nauczycielką chyba z kieleckiego . wiadomo że poziom jest coraz wyższy ale zdarzają się przypadki no i oczywiście antyszczepionkowiec , lecieć na Zanzibar i nie być szczepionym ani nie mieć testu 🤭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Pepis21 napisał:

No są tacy co nadal utrzymują, że to niezaszczepieni są największym zagrożeniem dla wszechświata i chcą restrykcje im wprowadzać (patrz ten temat). Z tymi kwarantannami to tak jak pisałem wcześniej, mnie śmieszą szkoły. Całe klasy idą na zdalne (choć choruje jedna może dwie osoby na np. 30) ale zaszczepieni nauczyciele jak gdyby nigdy nic dalej sobie hulają po korytarzach i uczą tych, którzy akurat jeszcze nie zdążyli trafić na zdalne. Istny kabaret. Jak dla mnie to albo robimy kwarantanny dla wszystkich albo dla nikogo, bo inaczej to nie ma żadnego sensu.

@Sebastian, żeś trochę chaotycznie napisał, ale z tego co rozumiem to nie macie oficjalnie kwarantanny za to zrobiliście sobie samo-kwaranntanę, tak?

Oczywiście, że zrobiliśmy sobie kwarantannę. Żona przymusową bo po prostu zachorowała na Covid a ja zdroworozsądkową - bo wiem, że zaszczepieni zarażają dokładnie tak samo jak niezaszczepieni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tecu napisał:

Generalnie się zgadzam, że to głupota, ale z drugiej strony takich przepisów powinni się bać głównie niezaszczepieni a oni się nie boją, bo się nie szczypią, więc w sumie wszystko gra. 

A tak przy okazji. Czy osoby nie wierzące w covid, albo porównujący go do grypy, zgodzilyby się na płatną dla nich hospitalizację gdyby jednak trafiły do szpitala z powodu covidu? Nic nie ryzykują, bo przecież covidu nie ma, albo to tylko grypa. 

A przekaz byłby mocny. 

W takim razie płatna hospitalizacja powinna być też dla palaczy, ludzi spożywających alokohol, ludzi z otyłością itd itd. 

Służba zdrowia jest płatna ! To, że płacisz pośrednio a nie bezpośrednio nie zmienia tego, że jest płatna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Deltuś napisał:

Gdzie się nie ruszysz tam patologia. Człowieku, współczuję. Ja dookoła spotykam 96% ludzi miłych, uśmiechniętych (ci na pewno z KOD-u) i kulturalnych.

masz niżej zawieszoną poprzeczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Deltuś napisał:

Mam wybór, szczepienie jest dobrowolne. Czego nie rozumiesz

Najczęściej? Braku empatii.

Na załączonym przykładzie widać że wolność wyboru, jest wyjątkowo przereklamowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, starYfaN napisał:

Na załączonym przykładzie widać że wolność wyboru, jest wyjątkowo przereklamowana.

w sumie chyba lepiej jak mamy odchyły „wolnościowe” ( ja bym to nazwał raczej brak odpowiedzialności zbiorowej ) niż większy zamordyzm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Deltuś napisał:

LIczba zgonów na covid pokrywa się z tymi jakie co roku odnotywano w Polsce z powodów chorób dróg oddechowych.

Jasne, a te 10 razy więcej pacjentów leżących na choroby dróg oddechowych to statyści:) 

28 minut temu, Deltuś napisał:

Mam wybór, szczepienie jest dobrowolne. Czego nie rozumiesz

Czemu taki nerwowy jesteś? Loterie, filmiki gangsterów szczepienia na cmentarzach i w burdelach nie pomagają.

Ja jestem nerwowy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Deltuś napisał:

Nie piję alkoholu.

to wszystko wyjaśnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Sebastian napisał:

Oczywiście, że zrobiliśmy sobie kwarantannę. Żona przymusową bo po prostu zachorowała na Covid a ja zdroworozsądkową - bo wiem, że zaszczepieni zarażają dokładnie tak samo jak niezaszczepieni. 

Zdrowie podejście ale nie oszukujmy się nie wszyscy będą tak postępować i nie ma co liczyć nawet na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Deltuś napisał:

ah ten wpływ TVP i TVN.

U Gessler i podczas meczów kadry nie mówią za dużo o COVID 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Deltuś napisał:

Hmmm, jeśli brać pod uwagę materiał TVP - to TAK!

Ok, oszukuj się dalej jak się dzięki temu mniej boisz:) 

10 minut temu, Deltuś napisał:

Nie piję alkoholu.

Harcerzyk:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Deltuś napisał:

Mam ulec presji kilku nachalnych forumowiczów :)

Sądziłem, że ugniesz się pod presją własnego rozumu.

20 minut temu, Deltuś napisał:

Rozczarowałem cię? 

Raczej siebie samego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Deltuś napisał:

Ale kąsasz. Smutny z ciebie człowiek. 

O, to już nie ma wolności myślenia, jest ocena osobowości?

Ciekawe, każdy chce oceniać, nikt nie chce być oceniany :)

Uważam po prostu, że Twoja postawa (wszystkich nieszczepionych z wyboru) jest antyspołeczna. Nie dbacie o gospodarkę, kraj i ludzi którzy są zbyt słabi, aby tą szczepionkę przyjąć.

W dalszym ujęciu, ludzie napędzający pandemię, odpowiadają za brak miejsca w szpitalach, zajęte karetki i brak zabiegów planowanych.

Mieliśmy wszystkie narzędzia, aby być na poziomie Szwecji, Hiszpanii (której sprzedaliśmy szczepionki), a będziemy jak zwykle w czarnej d.....e.

Czego nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Deltuś napisał:

Jeszcze coś? Trzeba było 2 lata temu to samo pisać do tych co nie szczepili się przeciw grypie. Żałosne jest to co piszesz.

Idealnie do ciebie pasuje. 

Na grypę umiera rocznie 70 osób. R ma współczynnik 1,2.

Tu masz patogen z zaraźliwością na poziomie ospy prawdziwej.

Czego nie rozumiesz?

Przeczytaj do końca

https://portal.abczdrowie.pl/w-szpitalach-zaczyna-brakowac-lozek-bedzie-selekcja-chorych-na-covid-19-dr-karauda-nie-wyobrazam-sytuacji-ze-ktos-nie-otrzyma-pomocy-bo-ukonczyl-90-lat

Edytowane przez starYfaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Deltuś napisał:

Nie palę, nie piję. Rozczarowałem cię? 

nie jesteś już w stanie nikogo bardziej rozczarować :) może dlatego na takim ciśnieniu tutaj wpadasz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi