Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, starYfaN napisał:

Tu akurat masz rację :)

 

Nikt nie zauważył znaku zapytania? A Ruski biznes w innych krajach, nigdy nie jest tylko biznesem (znaczy bardzo szybko, może nim przestać być).

Nie pamiętacie czasów, w których prawie każdy wyjazd zagraniczny/biznesowy/sportowy/itd = rozmowa z twardogłowym.

Na Białorusi i w Rosji nic się nie zmieniło.

Nauczyciel/profesor akademicki zwyczajny z Mińska, który wpadał na handel, rozmawiał za każdym razem jak wracał.

Tak więc jak obsługujesz ruski biznes w Polsce, to w zasadzie siedzisz po szyję w g.....e i robisz przysiady.

Ale za to nocnik masz złoty. 

Dalej mnie fascynuje fakt, ze 2021, a dalej jedyne kraje na świecie, jakie posiadają agencje wywiadu to Chiny, Rosja i Korea Północna. Mógłby ktoś pomyśleć, ze inne kraje u siebie stworzą coś podobnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, RappaR napisał:

Dalej mnie fascynuje fakt, ze 2021, a dalej jedyne kraje na świecie, jakie posiadają agencje wywiadu to Chiny, Rosja i Korea Północna. Mógłby ktoś pomyśleć, ze inne kraje u siebie stworzą coś podobnego 

Jest to w ogóle w jakiś sposób sprawdzalne?Bo totalnie nie chce mi się wierzyć,że USA nie ma czegoś takiego, albo UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RappaR napisał:

Dalej mnie fascynuje fakt, ze 2021, a dalej jedyne kraje na świecie, jakie posiadają agencje wywiadu to Chiny, Rosja i Korea Północna. Mógłby ktoś pomyśleć, ze inne kraje u siebie stworzą coś podobnego 

Niepotrzebny cynizm. Jest jeszcze kwestia tego, na co mogą sobie na co dzień pozwolić. W Chinach, Rosji, KP, na wszystko włącznie z przejęciem majątku Chodorkowskiego, czy ukróceniem "demokracji" dla założyciela Alibaby (AliExpress)Jacka Ma. Byli dobrzy do momentu wspierania reżimów/ partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, starYfaN napisał:

Niepotrzebny cynizm. Jest jeszcze kwestia tego, na co mogą sobie na co dzień pozwolić. W Chinach, Rosji, KP, na wszystko włącznie z przejęciem majątku Chodorkowskiego, czy ukróceniem "demokracji" dla założyciela Alibaby (AliExpress)Jacka Ma. Byli dobrzy do momentu wspierania reżimów/ partii.

Na pewno ludzie z setkami miliardów budżetu nie pozwalają sobie na nic, jak pozorowanie wypadków, fałszowanie oskarżeń, cancel culture czy dorwanie Assange 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reikai napisał:

Jest to w ogóle w jakiś sposób sprawdzalne?Bo totalnie nie chce mi się wierzyć,że USA nie ma czegoś takiego, albo UK.

No cóż niektórzy się zatrzymali na latach 70tych jeśli uważają ,że dziś prowadzi się wywiad w taki spsoób. W dobie kiedy Marokanczycy dzięki PEgasusowi mogą podsłuchiwać prezydenta Francji ktoś naprawdę wierzy, że GRU/ KGB przeptyuje każdego wracającego z Polski biznesmena? 

Z innej beczki - dziś mam pogrzeb pracownika 52 lata , złapał Covid w maju. Nie był zaszczepiony bo uznał ,że nigdzie nie leci to po co ma się szczepić... Był otyły a niestety z tego co widze to otyłość jest ogromnym negatywnym czynnikiem w Covidzie

Wczoraj w sklepie na wsi nagle jedna klientka się odwróciła i zaczęła przepraszać ,że jest bez maseczki bo ekspedientka i wszyscy klienci byli. I powiedziała ,że ona jest z Małopolski a tam już nikt nie nosi maseczek nawet z galeriach. Nad morzem też nikt 

W takiej Belgii czy Francji można iśc na wesele ale np tańce są zakazane. U nas limit 150 ale bez zaszczepionych czyli tak naprawdę no limits. A poziom zaszczepienia mamy jeden z najniższych w Europie... 

Nikt sobie nie zdaje sprawy ,że coraz więcej ludzi po Covidzie w wieku 40-65 do pracy nie wróci bo po tej chorobie nie przejdą badań... U mnie to jest dwóch specjalistów. Zona mojego kuzyna ma problem by wejść po schodach na 1 piętro i może za rok-dwa będzie mogła wrócić do jakiejś lekkiej pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

 

Nikt sobie nie zdaje sprawy ,że coraz więcej ludzi po Covidzie w wieku 40-65 do pracy nie wróci bo po tej chorobie nie przejdą badań... U mnie to jest dwóch specjalistów. Zona mojego kuzyna ma problem by wejść po schodach na 1 piętro i może za rok-dwa będzie mogła wrócić do jakiejś lekkiej pracy 

To pi****lenie o katarze jest tu najbardziej wkurwiajace. Wicemistrz świata w biegu na 1500 metrów złapał covid w zeszłym roku, do tej pory nie wystąpił w żadnych zawodach. A tu wymyslanie że Kszczot nie startuje przez szczepienie czemu sam zaprzeczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Deltuś napisał:

UK jak poluzowano obostrzenia od razu zaczęła spadać liczba zakażeń i zgonów

Przecież człowieku najpierw szczepili potem luzowali -z tobą jest jak z rosyjskimi naukowcami którzy wyrywali po kolei nog muchom i po każdej wyrwanej kazali iść. Jak wyrwali wszystkie to napisali - po wyrwaniu wszystkich nóg mucha ogłuchła

Co do nadmiarowych zn=gonów to widzę ,że nadal nie rozumiesz czym jest procent rok do roku oraz jaki procent populacji zmarł . W takiej Wielkopolsce mieszka 3,5 mln w Podkarpackim 2,1 . Policz sobie gdzie więcej zmarło nadprgramowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

Czasem odnoszę wrażenie ,że ludzie na Podkarpaciu mają problem by wyciągać wnioski z tego ,że u nich najwięcej ludzi zmarło rok do roku choć oficjalnie Covidu nie mieli ( statystycznie lepiej od reszty) 

Nie tylko na Podkarpaciu niestety.

Znam gościa, wroga szczepień i miłośnika spisków. Mieszkał z przewlekle chorą matką. Gdy matka trafiła do szpitala, gość by ją odwiedzić musiał zrobić test. Wynik pozytywny. Matka zmarła, też miała wynik pozytywny. Ale typ oczywiście stwierdził, że to wszystko ściema. Matka zmarła bo była stara i schorowana a jej wynik to podbijanie statystyk by szpital dostał dodatkowa kasę. A on czuł się świetnie więc błąd testu. A covida jest jak grypa, wystarczy jeść witaminę c, d i czosnek. 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deltuś napisał:

U mnie i w pobliskich zakładach pracy nikt nie choruje i nie umiera.

 

żyj dalej w tej bańce a GUS znowu pokaże ,że Podkarpacie ma największy wzrost rok do roku zgonów. Polska jako kraj ma najwięcej excedd death w całej UE ale Ty jak widać ślepy jesteś na fakty

Ukraińcy żyjący w Polsce szczepią się chętniej od Polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Deltuś napisał:

 

W UK zniesiono ograniczenia, zakażenia spadły. W Australii jest lockdown i notujemy wzrost zakażeń

Widzę że trolling wjeżdża na wyższy poziom;) 

13 minut temu, Deltuś napisał:

 i zabunkrowaniem się służby zdrowia.

Nom a to że kilkukrotnie wzrosła liczba wezwań karetek oraz liczba osób wymagających anastezjologa na pewno nie ma z tym nic wspólnego. Odwolano zaplanowane operacje nie dlatego że brakło anastezjologow ktorzy musieli siedzieć przy tysiącach duszacych się pacjentów tylko dlatego że mieli taki kaprys;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.