Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, elwariato napisał:

Jak mozna nie znosic ptk szczepień skoro nie sa one obowiązkowe ... apteki tez będą niszczyć niedługo 😛

Może atakują i biją z miłości - ruscy? 

1 minutę temu, Deltuś napisał:

Spoko. Druga, trzecia i piąta strona zacytuje ci podobne wypowiedzi. Sam mogę ci takie znaleźć w 10 minut. 

To co jest ciekawe, to agresja i poświęcenie tej grupy.

Antyszczepionkowców nie ma zbyt wielu, są agresywni, zaangażowani, bezczelni. Nie trafiają do nich żadne argumenty.

 

Pytanie za czyje pieniądze, biją się i drą mo...ę. Bo nie wierzę, że łyse łby pacyfikują przychodnię w imię głębszej idei. Idei na tych twarzach, nie widziałem.

Może tęsknotę za ideą.

Tak więc ktoś płaci i podsyca nienawiść. 

"is fecit, cui prodest". Rudy, bigpharma, hurtownia masek i denaturatu.

Przyznaj się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Reikai napisał:

No ja bym się ogólnie nie bał tej 4 fali, bo wszystko wskazuje na to, że nowa mutacją jest o wiele lżejsza, po prostu o wiele bardziej zarazliwa.Ozdrowiency, szczepienia i to powinny sprawić, że nie będzie tak źle i zakażeń może będzie dużo, ale tak jak w UK, zgonów i hospitalizacji będzie niewiele.Anglicy za największe objawy delty wskazują bol gardła i głowy :).

ja ostatnie kilka tyg siedziałem w Portugalii, na początku straszna panika była, tzn teraz obostrzenia nadal są (w weekendy przy wejściu do knajpy trzeba okazać vaccination cert., o 22.30 wszystko zamykajo), ale raczej wygląda to wszystko na pod kontrolo.

Zobaczymy jak się jesień w Europie zacznie jak to będzie wyglądało, bo rok temu lato też zdawało się spoko i wszyscy myśleli że się coVid kończy. Ale póki co wydaje się że spox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Może atakują i biją z miłości - ruscy? 

To co jest ciekawe, to agresja i poświęcenie tej grupy.

Antyszczepionkowców nie ma zbyt wielu, są agresywni, zaangażowani, bezczelni. Nie trafiają do nich żadne argumenty.

 

Pytanie za czyje pieniądze, biją się i drą mo...ę. Bo nie wierzę, że łyse łby pacyfikują przychodnię w imię głębszej idei. Idei na tych twarzach, nie widziałem.

Może tęsknotę za ideą.

Tak więc ktoś płaci i podsyca nienawiść. 

"is fecit, cui prodest". Rudy, bigpharma, hurtownia masek i denaturatu.

Przyznaj się :) 

Oni to za darmo robią. To głupota połączona z manią prześladowczą, strachem przed światem i kompleksami. Oni naprawdę myślą, że walczą o życie swoje i swoich bliskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał:

Oni to za darmo robią. To głupota połączona z manią prześladowczą, strachem przed światem i kompleksami. Oni naprawdę myślą, że walczą o życie swoje i swoich bliskich.

 

Rynek dezinformacji w Polsce jest warty 100 mln dolarów rocznie. Marketing szeptany (dezinformacja) jest sowicie opłacany w każdym sektorze, włącznie z tworzeniem/poprawianiem wizerunku w sektorze prywatnym. Na największych portalach dorabiają modzi, gdzie wpisy antyszczepionkowe po 2 min istnienia mają po parę tysięcy podbić.

Za friko? Absolutnie. Rosjanie dla przykładu robili to dla promocji własnych szczepionek.

Stawiam na politykę, bo skuteczne rozkraczenie służby zdrowia, to temat na lata. Obrzydliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deltuś napisał:

Gościu, po swojej stronie masz cały mainstream - władzę na każdym szczeblu czy to państwowym czy międzynarodowym , aparat przymusu, wielki biznes, miliardy dolarów, euro i rubli, pełno dziennikarskich kurew od lewa i prawa, "wiadomości i fakty", wszystkich celebrytów i...... ty mi takie głupie pytanie zadajesz? 

Może trochę kultury "gościu". Nie każdy pasie kozy i podaję rękę niedźwiedzicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deltuś napisał:

Kozie mleko to hit wśród wielkomiejskich millenialsów :)

Słodkie chwile z niedźwiedzicą, to zaś sporty ekstremalne. Niestety nie każdy gustuje w ekstremum, więc się zachowuj "gościu". Byle jak, ale zawsze. 

Kto płaci za trolling?

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Deltuś napisał:

Gościu, po swojej stronie masz cały mainstream - władzę na każdym szczeblu czy to państwowym czy międzynarodowym , aparat przymusu, wielki biznes, miliardy dolarów, euro i rubli, pełno dziennikarskich kurew od lewa i prawa, "wiadomości i fakty", wszystkich celebrytów i...... 

No a teraz zobacz kogo Ty masz po swojej stronie i wysil się na odrobinę refleksji;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Deltuś napisał:

W jakim województwie mieszkasz? 

A tu mapka z 2018 roku z najbardziej zacofanymi województwami (pomorskie, wielkopolskie, śląskie, lubuskie) 

bb76ac6f-cf8f-4fc0-9e28-5a339cb5a32a.jpg

 

Tu akurat nic dziwnego. Jakby za brak szczepionki na covid też groziło 10 tysięcy grzywny to podkarpackie też by pierwsze stało w kolejce do strzykawki;) to tylko pokazuje jakie argumenty do was przemawiają;) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Hmmm. Spójrz na mapkę odmowy szczepień z 2019 roku i zapytaj się przedstawicieli najbardziej foliarskich województw w kraju czy to o nich - @ely3 @Koelner @RappaR

Poproszę o komentarz do mapki :

Odmowy-szczepie%C5%84-Mapa_2019_1080x135

Jak mam korzenie z Kujawsko-Pomorskiego i kibicuje Anwilowi Włocławek to jestem rozgrzeszony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

A ta jedna z organizatorek tego ataku na radiostację w Gliwic..... wróć, punkt szczepieniowy to nie czasem działaczka Ruchu Ośmiu gwiazd, ta od ***** ***? 

Wspólne wartości, co? :)

Z czasem może dojdziesz do tego, że nie mam co dzielić ludzi na tych za PO czy PiS tylko na tych co ogarniają i tych durnych.  Pandemia to doskonały filtr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Deltuś napisał:

 

Ponawiam pytanie : Czy istnieje naukowy konsensus co do szczepienia dzieci przeciw covid i mieszania szczepionek różnych firm?

Istnieje. Sprawdź które szczepionki są dopuszczone do użytku i w jakich grupach wiekowych. 

Co do mieszania szczepionek różnych firm to istnieje taki sam konsensus jak w przypadku mieszania różnych rodzajów pieczywa przy śniadaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

Istnieje. Sprawdź które szczepionki są dopuszczone do użytku i w jakich grupach wiekowych. 

Co do mieszania szczepionek różnych firm to istnieje taki sam konsensus jak w przypadku mieszania różnych rodzajów pieczywa przy śniadaniu. 

Najgłupsze zdanie jakie przeczytałem na tym forum. Jeśli tak się wypowiada "kwiat" wiedzy umysłowej narodu to tylko mnie utwierdza, że te wszystkie uczelnie trzeba poważnie przetrzepać i wiele z nich zlikwidować. I produkujecie później bezmózgich, bezużytecznych na rynku pracy magistrów byle czego. Zresztą ogólnie jak się Ciebie czyta to przeraża mnie, że ktoś taki jest wykładowcą na uczelni wyższej. 

A jeśli Deltusia nie przekonują wskaźniki umieralności i hospitalizacji w kontekście skuteczności szczepionek to już go nic nie przekona. Mam tylko nadzieję, że na jesieni nie będziemy znowu wszyscy cierpieć.  

 

Edytowane przez Angrilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Angrilu napisał:

Najgłupsze zdanie jakie przeczytałem na tym forum. Jeśli tak się wypowiada "kwiat" wiedzy umysłowej narodu to tylko mnie utwierdza, że te wszystkie uczelnie trzeba poważnie przetrzepać i wiele z nich zlikwidować. I produkujecie później bezmózgich, bezużytecznych na rynku pracy magistrów byle czego. Zresztą ogólnie jak się Ciebie czyta to przeraża mnie, że ktoś taki jest wykładowcą na uczelni wyższej. 

 

Moze po prostu nie zrozumiałeś ironii która rozumieją ludzie inteligentni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Deltuś napisał:

WHO i EMA nie zalecają mieszania. 

Co do szczepionek dla dzieci nie ma ogólnoświatowego zachwytu: Swego czasu WHO była sceptyczna, nie wiem jak teraz - radziła ze więcej pożytku będzie jak bogate kraje przekażą szczepionki biedniejszym 

Niemcy - tylko młodzież i dzieci ze schorzeniami

Estonia - dopiero od jesieni

Węgry - tylko w przedziale 16-18

UK - nie dla szczepionek, tylko młodziez z poważnymi schorzeniami

Norwegia - tylko dla mocno zagrożonych zarażeniem covid

Irlandia *tylko 16-17 że schorzeniami

W Portugalii chyba nie szczepią młodych.

Szwecja tylko 18+

Finlandia tylko 16+

Grecja chyba nie, Chorwacja nie

Holandia i Belgia, tylko dla grup ryzyka

 

Pytasz o konsensus naukowy w kwestii strategii szczepień w kraju czy w kwestii naukowych podstaw dopuszczalności do użytku? :) mozmozliwe że w demokratycznej Republice Konga szczepia w prawa pietę ale to nie jest konsensus naukowy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.