Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój z odwoływaniem meczy. Myślę że własnie przy okazji spotkań stwarzają się najlepsze warunki do oddania hołdu KB.

Jakkolwiek to zabrzmi bieżące reakcje - na gorąco po informacji... łzy w oczach Doca, Chandlera itd mówią najwięcej ile znaczył dla ligi Bryant. To, że kibic może otworzyć dowolne spotkanie i zobaczyć w jego trakcie jakies gesty w stylu błędy zegara, usłyszenie wspominek komentatorów itd... wydaje mi się, ze to najlepsza forma nie wiem...terapii? To że NBA daje możliwość przeżywania kibicowi tej tragedii razem ze sobą, to że widzimy na bieżąco jakie piętno odcisnęła śmierć KB na waściwie każdym zmieszanym w ten biznes.

Z drugiej strony, jeśli ktoś mial z nim bardzo bliską relację jak Kyrie to nie ma tematu i również popieram w 100% odpuszczenie takiego meczu, sądzę że nikt pretensji nie będzie do iego miał.

Generalnie uważam, że rozgrywanie spotkań stwarza zdecydowanie lepsze warunki do oddania mu szacunku niż odwoływanie ich... ale już te wszystkie zabawy to przegięcie batona, mam nadzieję, że dzisiaj już nie będzie cheerleaderek, a w przerwie polecą jakieś tribute'y dla KB.

pol-kobe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kore napisał:

Ja wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale nie czujecie jak by Wam zginął dobry kumpel? Kobe był niewiele starszy ode mnie, pamiętam doskonale jego wejście do ligi. Kibicowałem i śledziłem jego karierę przez bite 20 lat, obejrzałem większość meczów, spokojnie można powiedzieć że jako nastolatek wychowałem się na nim. No k**** płakać się aż chce. Straszne, naprawdę mnie to cholernie ruszyło, mimo że racjonalnie rzecz ujmując nie powinno...

Mam dokładnie tak samo. Bardzo mi smutno od wczoraj ... 😔😏😏😏😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w LA w calym USA takie wypadki to pewnie niezwykla rzadkość. Jakieś statystyki gdzieś muszą być. Ale tak na szybko czy od WTC ktos coś słyszał o katastrofie lotniczej w stanach? Nie pamiętam nic.

Pytanie serio wtf? 2020 rok najlepszy sprzęt na świecie , procedury, technologia, Ameryka. Jak to k**** możliwe?  Niepojęte naprawde ....

nastepny mecz w Staples to jak dobrze widzialem derby LA ... niewyobrazam sobie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, marzec said:

w LA w calym USA takie wypadki to pewnie niezwykla rzadkość. Jakieś statystyki gdzieś muszą być. Ale tak na szybko czy od WTC ktos coś słyszał o katastrofie lotniczej w stanach? Nie pamiętam nic.

Pytanie serio wtf? 2020 rok

https://www.1001crash.com/index-page-plane_database-lg-2-plane-accident-country-usa-aircraft-history.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artlan napisał:

Onet pisał o Kobem przez 15-20 lat w dziale sportowym. Oczywiście nie tak często jak o Małyszu czy Lewandowskim, ale też nie było tak, że ignorował jego istnienie.

Czy po każdym wyczynie Kobiego zapychali całą pierwszą stronę rzucajacymi się w oczy kolorami? Czy jak odchodził na eremyturę to też cały onet był na czarno, czy czerwono? No nie przypominam sobie. Dopiero jak tragicznie zginął nagle news dnia. Hieny poczuły krew w postaci kliknięć, wyświetlanych reklam, a na końcu przychodu. Brzydzę się tym i gardzę mocno.

Ptfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.