Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Kubbas napisał:

skoro tego dnia uziemiono helikoptery policyjne nawet ze wzgledu na slaba widocznosc i straszne warunki pogodowe to czemu kontrola lotow z ktorej juz sa nagrania pozwolila im leciec?

to była chyba niezależna decyzja policji, ale warunki nie były na tyle słabe, aby odgórnie zabronić lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

ale na mocy czyjej decyzji? bo czytałem, że samej policji, a nie dlatego, że przestrzeń powietrzna została zamknięta czy coś.

nie wiem tego, ale dlaczego skoro policja nie czula ze mozna bezpiecznie latac to prywatnym pozwolono? przeciez ta mgla byla okrutna

tak jak mowilem mam nadzieje tylko ze kobe niczego nie forsowal zeby dotrzec szybciej na mecz albo cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, julekstep napisał:

Tylko ze w PL boom na NBA byl w 2giej polowie 90's - gdzie Kobe dosc glosno wchodzil do ligi. Masa osob, ktora od lat nie ma nic wspolnego z NBA wie kto to Kobe.

Z obserwacji po swoich znajomych najwięcej koszykówką NBA w PL interesowało się w okolicach 1992-2002.
Przypadło to na czas NBA w TVP i sukcesów Bulls, które komentował Szaranowicz oraz TVN i
sukcesów Lakers z duetem Shaq & Kobe.
Potem wielu odpuszczało sobie stopniowo oglądanie NBA z różnych przyczyn.
W moim mieście ciężko kiedyś było znaleźć miejsce do pogrania na zewnątrz popołudniu, a później często boiska świeciły pustkami.
Natomiast takie ikony NBA jak Magic, Jordan, Shaq, Bryant, James znało zawsze wiele osób, którzy nigdy nawet nie obejrzeli meczu, bo często pojawiali się mediach lub sieci. Ktoś musiałby przesiedzieć ostatnie 25 lat w piwnicy,
by nie kojarzyć  :)
To tak jakby nie wiedzieć kim byli Maradona, Ronaldo i Ronaldinho z Brazylii, Zidane, C.Ronaldo, Messi czy z innych
dyscyplin Senna, Schumacher, Federer, Nadal, Phelps, Carl Lewis, Usain Bolt.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

nie wiem tego, ale dlaczego skoro policja nie czula ze mozna bezpiecznie latac to prywatnym pozwolono? przeciez ta mgla byla okrutna

tak jak mowilem mam nadzieje tylko ze kobe niczego nie forsowal zeby dotrzec szybciej na mecz albo cokolwiek.

Helikoptery nie podlegają kontroli ATC (Air Traffic Control) i piloci nie potrzebują niczyjej zgody na latanie. To jest decyzja pilota ,jeżeli ma odpowiednie certyfikaty do latania w nocy czy złych warunkach pogodowych wtedy może lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kore napisał:

Całkiem serio: ogrom tej tragedii może uśpić nawet inteligentnych ludzi jak widać. To fejk Karol. W gruncie rzeczy banał; wyszukujesz w google "twitter fonts", ściągasz, wrzucasz do fontów windowsa, włączasz GIMPa, tworzysz 3 kształty na wzór tych z Twittera, tworzysz kontent merotoryczny, wrzucasz po cichu do sieci jako "coś co podesłał kolega" i gotowe. Tak oto tego typu FAKE w kilka godzin wędruje z Los Angeles do Polski.

Przecież to link do twittera. Żaden fejk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

spoko, po prostu nie lubie w takich sytuacjach zajmowania sie sprawami drugorzednymi, tak samo jakas baba przekrecila w wiadomosciach czy przejezyczyla sie i zamiast lakers powiedziala niggers i tez juz z tego robili dym

Zrobiła się na twitterze nawet gównoburza z tego powodu:

 

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ptak said:

Wielka tragedia, ale gdyby dotyczyło to kogoś mniej znanego to nikt by nie zwrócił na to uwagi. Było coś o ASG. Amerykanie zapominają o masakrach w szkołach a wypadkiem jakiegoś kolesia mają się przejmować? W Polsce po Smoleńsku rozgrywki zawieszono na krótko a nie ma co porównywać znaczenia obu katastrof. Żal kolesia, ale niespecjalnie mnie to obeszło bo wpływu na moje życie na e ma to żadnego

Zaraz zacznie się próżna licytacja typu "kto najmniej płakał po Kobe". 

Z takim podejściem to można przejść do obojętności na wieść o śmierci wujka czy kuzyna. Co za świat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież obok Bryanta, zginęła także jego córka i siedem innych osób. A wśród nich również były dzieci i rodzice. To jest niewyobrażalne, szczególnie kiedy sobie uświadomisz ile jeszcze życia było przed nimi. Straszny wypadek. Można tylko się domyślać co przeżywa w tym momencie rodzina Bryant'ów,  a także pozostałych rodzin, które w taki sposób straciły swoich bliskich, ale mam nadzieję, że są silni. Nie mają wyjścia.

A tak swoją drogą - trzeba nie mieć serca, tudzież jakiejkolwiek empatii, żeby pisać coś w stylu "niespecjalnie mnie to obeszło". No cóż.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze skipa nikt nie szanuje, ale wlasnie mowia w undisputed ze dzwonil rano do zony przed cala akcja, i mowi do niego ze nic nie widac dookola jest taka mgla w la.

wszystkie sluzby nie lataly, policja straz, medycy.

https://ustreamix.su/stream.php?id=fox-sports-1-b&token=978-482-a72-c67-e3b-fe1-382-766-e67-eb7-cc

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, eF. napisał:

Przecież obok Bryanta, zginęła także jego córka i siedem innych osób. A wśród nich również były dzieci i rodzice. To jest niewyobrażalne, szczególnie kiedy sobie uświadomisz ile jeszcze życia było przed nimi. Straszny wypadek. Można tylko się domyślać co przeżywa w tym momencie rodzina Bryant'ów,  a także pozostałych rodzin, które w taki sposób straciły swoich bliskich, ale mam nadzieję, że są silni. Nie mają wyjścia.

A tak swoją drogą - trzeba nie mieć serca, tudzież jakiejkolwiek empatii, żeby pisać coś w stylu "niespecjalnie mnie to obeszło". No cóż.

Miałem napisaną odpowiedź, ale skasowałem, żeby nie było niepotrzebnej spiny. Ale swojego zdania nie zmienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.