Skocz do zawartości

BMF

Rekomendowane odpowiedzi

nie sprawdzam prawie nigdy FG% XD

scoring to nie jest pierwsza i najlepsza umiejętność Freda i jednak 37% rzuca za 3

a ja się z graczy nigdy nie śmieję i nie wyśmiewam ich, więc to dziwne pomówienia, mniej więcej w tej samej skali, że malarz wiedział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ingram przez trzy lata nie wpływał korzystnie na ofensywę Lakers, a obecnie w Pelicans też długo wyglądał na gracza typu good stats, bad team.

Na ten moment ciągle ma minusowy on/off w 12 teamie konferencji, więc dopóki go nie zobaczymy w poważnej drużynie, czy to w play-offach, to wciąż powinniśmy go traktować trochę jako niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogólnie jak już kiedyś pisałem byłem zawsze team Ingram, bo już przed draftem widziałm go jako super fit do Embiida, z kolei Simomnsa nie widziałem w ogole...

...potem okazało się, że Simmons może i nie rzuca, ale za to świetnie broni i overall ma duży wpływ na grę od pierwszego spotkania. 

Dzisiaj trochę mnie bawi  dzisiaj spuszczanie się nad Ingramem, który: 

a) przegrał póki co karierę w lottery teamie,
b) dopiero w tym roku wszedł na poziom produkcji Simmonsa z pierwszego sezonu
c) nigdy nie decydował o sile dodatniego zespołu 
d) nigdy nie powąchał PO, na podstawie których hejtowany jest Ben

Do tego... Ingram jest owszem rok młodszy, ale w NBA gra rok dłużej. No i co ciekawe ten 4ty rok, którego Simmons jeszcze nie rozegrał okazał się dla Ingrama breakoutowy. Jak już Ingram wejdzie za rok, dwa, albo za 4 lata zagra w PO nagle może się okazac, że jest tam za miętki, wiecie o co mi chodzi? 

Oczywiście zdaję sobie doskonale sprawę z tego kim jest Simmons i jakim problemem jest jego non-shooting niemniej jednak... gość gra od wejścia do ligi 3 sezon na poziomie All-star, blisko DPOTY level w obronie, realnie stanowi o sile contendera, ma wszelkie narządzia, żeby być jeszcze lepszym... no i bądź co bądź mimo wszystko rozwija się... choćby w D

 

także o Simmonsie można powiedzieć, że już jest nieco 'zweryfikowany', Ingram natomiast jeszcze tej weryfikacji nie podlegał i dopóki nie zobczymy go ciągnącego Pelicans do PO (a w NO jest ekipa, która przy odrobinie zdrowia o PO powinna lekko walczyć) to póki co można pi*****ić o toptierze życzeniowo. Simmonsa na dobrą sprawę dopiero PO zweryfikowały... i to wcale nie pierwsza runda... i nie powiedziałbym jeszcze że ostatecznie. 

Owszem - jako pierwszą opcję tak, ale z drgiej strony gość oddając ledwie 13 rzutów nadal miał rok temu 118ORTG i 106DRTG, zakładanie więc że Brown wycisnął z niego 100% jest IMO błędne.

Generalnie Simmons uderzył póki co trochę w ścianę - tj jest TYLKO allstarem, gdzie każdy po takim wejsciu widziałby go już chętnie w top5. Podobnie jest z Embiidem, który dzisiaj nie tylko nei wygląda na top10, ale ledwo na top30. Chemia w zespole i konstrukcja ma niestety spore znaczenie jak to wszystko odbieramy. 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.