Skocz do zawartości

TOP 10 dekady


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, julekstep napisał:

3 szanse dostałeś, ehh

Nie wiem o co Ci teraz chodzi, wybacz 😛

edit - ale rozumiem, że nie zgadzasz się z tym wyborem

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Pierwsza metoda[edytuj | edytuj kod]

Pierwsza metoda jest ściśle skorelowana ze stosowaniem kalendarza gregoriańskiego, zgodnie z którą dekady są numerowane kolejno od rozpoczęcia ery chrześcijańskiej:

Lista dekad XXI wieku
Numer Data rozpoczęcia Data zakończenia
201. 1 stycznia 2001 31 grudnia 2010
202. 1 stycznia 2011 31 grudnia 2020
203. 1 stycznia 2021 31 grudnia 2030
204. 1 stycznia 2031 31 grudnia 2040
205. 1 stycznia 2041 31 grudnia 2050
206. 1 stycznia 2051 31 grudnia 2060
207. 1 stycznia 2061 31 grudnia 2070
208. 1 stycznia 2071 31 grudnia 2080
209. 1 stycznia 2081 31 grudnia 2090
210. 1 stycznia 2091 31 grudnia 2100

 

 

Druga metoda[edytuj | edytuj kod]

Druga metoda, najczęściej stosowana w historii, popkulturze i życiu codziennym, odnosi się od stosowania tzw. lat, tj. okresu odnoszącego się do roku zakończonego na 0 i następujących po nim 9 lat, zgodnie z tą metodą lata 1980. to okres od 1980 do 1989 roku, lata 1990. to okres od 1990 do 1999, lata 2000. to okres od 2000 do 2009, a lata 2010. to okres od 2010 do 2019[2].

ech, mogli ten rok zerowy zostawić i nie byłoby nieporozumień. w każdym razie w NBA dekady liczy się jeszcze inaczej i obecna, ósma, zaczęła się wraz z sezonem '17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

Irving, Klay > Draymond ? 

Akurat Klay to jeden z niewielu moich ulubionych zawodników. Zajebisty 3&D i to taki pełną gębą. Draymond to jednak tylko D. Irving? Nie trawię typa ale no chyba jednak wolał bym Greena niż Irvinga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe xD

W sumie miał te trzy dobre sezony, zgoda, Lakers zaliczyli 2xPO, ale traktowanie go za lepszego w 10's od Duranta, Curry, Leonarda, Hardena... to jest gruby nietakt...

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matek napisał:

Koleś, spierdalaj z tymi swoimi minusami. Nikogo nie minusuję i nie życzę sobie, żeby mnie jakiś przypadkowy user trzeciej kategorii minusował bez powodów. 

Minusuje cię za twój wybór, bo jest to upośledzenie związane z lowerstwem. A za takie teksty, koleś, dostałbyś ode mnie w łeb, bo jesteś zwykły burak. Proponuje to rozwiązać tak - chcesz sobie coś wyjaśnić jak dorosły człowiek? Jestem za, ale to ostatni raz, kiedy piszesz do mnie w taki sposób, bo przeginasz i to bardzo. Z mojej strony eot w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matek napisał:

Koleś, spierdalaj z tymi swoimi minusami. Nikogo nie minusuję i nie życzę sobie, żeby mnie jakiś przypadkowy user trzeciej kategorii minusował bez powodów. 

były na tym forum przypadki banów za pisanie 'Fisher > Kobe' (co jest mniej więcej tak samo trafne jak Kobe nr 2 za ostatnie 10 lat) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.