Skocz do zawartości

[2030-2031] Lista obecności


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, elwariato napisał:

Ja tam sie cieszę, że Qcon na nowo odnalazł Boga i w związku z tym żadna zakonnica ani ministrant w ciechocinku i okolicach nie moze czuć sie bezpiecznym, ale co to za jakies zgarnianie ekip poza kolejnością😛

Smiech na sali z tymi zapisami do gry widać, że obowiązują tutaj PISowskie zasady, zapisów poza kolejnościa "jak ma znajomości to możesz wszsytko" ;D

Napisałam 19 stycznia, że chętnie zagram zabraliście drużyne cichemu i daliście cichaczem szumliemu (mimio, że czekałam w kolejce i wyraziłam chęc gry).

W czerwcu odezwał się bogans2 i też wpał przede mnie mimio, że czekam dłużej xD teraz okazuje się, że jeszcze kolejna osoba wchodzi przed....
za kilka dni znów jakiś zapomniany "mistrz" gry wróci i będziecie oddawać mu składy...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, profésora napisał:

Smiech na sali z tymi zapisami do gry widać, że obowiązują tutaj PISowskie zasady, zapisów poza kolejnościa "jak ma znajomości to możesz wszsytko" ;D

Napisałam 19 stycznia, że chętnie zagram zabraliście drużyne cichemu i daliście cichaczem szumliemu (mimio, że czekałam w kolejce i wyraziłam chęc gry).

W czerwcu odezwał się bogans2 i też wpał przede mnie mimio, że czekam dłużej xD teraz okazuje się, że jeszcze kolejna osoba wchodzi przed....
za kilka dni znów jakiś zapomniany "mistrz" gry wróci i będziecie oddawać mu składy...

Pozdro

To proponuje Miami Heat. 

W beGM będę potrzebował więcej czasu na grę wiec chętnie zaproponuje odmłodzony skład z wysokim oby pickiem i tylko Boshem zawalajavym sałary 

Przekonałeś mnie tym tekstem o PiS-ie. Zróbmy to w stylu PO!

To ile za zespół ;) 

Tylko proszę wprowadź Chrisa do HOF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

To proponuje Miami Heat. 

W beGM będę potrzebował więcej czasu na grę wiec chętnie zaproponuje odmłodzony skład z wysokim oby pickiem i tylko Boshem zawalajavym sałary 

Przekonałeś mnie tym tekstem o PiS-ie. Zróbmy to w stylu PO!

To ile za zespół ;) 

Tylko proszę wprowadź Chrisa do HOF 

Przekonałam* kobietą jestem :P

Chetnie przejme druzyne jeżeli jest taka możliwośc.

Bosha moge sprzedać zbyt duza odpowiedzialnośc z tym wprowadzaniem do HOF jak i tak będe tankować i walczyc o draft :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, profésora napisał:

Smiech na sali z tymi zapisami do gry widać, że obowiązują tutaj PISowskie zasady, zapisów poza kolejnościa "jak ma znajomości to możesz wszsytko" ;D

dziękuję za komplement!

28 minut temu, profésora napisał:

Napisałam 19 stycznia, że chętnie zagram zabraliście drużyne cichemu i daliście cichaczem szumliemu (mimio, że czekałam w kolejce i wyraziłam chęc gry).

o jakimś minimum obecności już pisałem -> więc to 'zabranie' drużyny Cichemu było spowodowane tym że od jej przejęcia ekipa była na totalnym autopilocie

30 minut temu, profésora napisał:

W czerwcu odezwał się bogans2 i też wpał przede mnie mimio, że czekam dłużej xD teraz okazuje się, że jeszcze kolejna osoba wchodzi przed....
za kilka dni znów jakiś zapomniany "mistrz" gry wróci i będziecie oddawać mu składy...

z Cichym pojawialiście się razem mega sporadycznie i była zasadna obawa że tutaj będzie podobna historia - a dla mnie najważniejsze jest dobro gierki (a aktywny GM to dla gierki większe dobro niż taki który loguje się raz na pół roku i nie ma go podczas FA -  czyli najważniejszego okresu)

jeśli po przejęciu Heat (skoro ignazz wyraża chęć oddania) będzie u Ciebie to 'minimum' aktywności to ofc nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.