Skocz do zawartości

[2030-2031] Lista obecności


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • SlaKB przypiął/eła ten temat
  • 5 miesięcy temu...
Teraz, elwariato napisał:

jakie są obecnie ekipy do wziecia? bo w sumie to nie wiem @Sylvinho. to pewnie wolałby odstąpić chyba Raps? a poza tym, Sonics, choć @julekstep już się tak długo bezskutecznie kisi z tymi Magic że wolałby świeży start :D Rox i Knicks? 

Sonics

Raptors/Suns (zależy którą Sylvinho będzie wolał)

Knicks

Rockets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, Alonzo napisał:

To mogę jakąś poprowadzić. Jeszcze nie wiem o co tu dokładnie chodzi, ale ogarnę ;) 

To bierz Sonics, bo bardzo dobre perspektywy mają, a po za tym stary oszust julekstep ich prowadzi, a lepiej dla gry jak mataczy tylko w swoim Orlando Magic :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

To bierz Sonics, bo bardzo dobre perspektywy, a po za tym stary oszust julekstep ich prowadzi, a lepiej dla gry mataczy tylko w swoim Orlando Magic :)

Orlando Magic akurat dobrze mi sie kojarzą. :P 

Jak Sonics wolne to chętnie wprowadzę tam kulturę organizacji godną rl Miami Heat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Któraś jeszcze wolna? 

wszystkie 4 (każda jest secondary teamem dla GMa)

po krótce

Raptors - banda kasztanów ze świetnym prospectem Odenem -> ale tutaj czeka kilka lat tankowania

Suns - gotowa ekipa z super franchisem playerem (CP3) i jednym problemem (przepłacony Bosh)

tu pytanie który team @Sylvinho. chciałby ew oddać

Knicks - geriatra na swoim last dance, w tym sezonie walka o PO a za rok straszna bieda (a nie mają picku!)

Rockets - w sumie baaaaardzo podobny case do Raptors (tylko mają DeAndre Jordana zamiast Odena)

Sonics - ŚWIETNE RUCHY TEMPORARY GMa dzięki czemu team jeszcze rok może tankować a już od kolejnego sezonu może fajnie walczyć o PO

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To bierz Sonics, bo bardzo dobre perspektywy mają, a po za tym stary oszust julekstep ich prowadzi, a lepiej dla gry jak mataczy tylko w swoim Orlando Magic :)

ten STARY OSZUST zastał Sonics drewniane a zostawił murowane -> W PÓŁ SEZONU :P 

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Orlando Magic akurat dobrze mi sie kojarzą. :P 

Jak Sonics wolne to chętnie wprowadzę tam kulturę organizacji godną rl Miami Heat :) 

dobra

podstawowe pytanie:

excela ogarniasz? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

wszystkie 4 (każda jest secondary teamem dla GMa)

po krótce

Raptors - banda kasztanów ze świetnym prospectem Odenem -> ale tutaj czeka kilka lat tankowania

Suns - gotowa ekipa z super franchisem playerem (CP3) i jednym problemem (przepłacony Bosh)

tu pytanie który team @Sylvinho. chciałby ew oddać

Knicks - geriatra na swoim last dance, w tym sezonie walka o PO a za rok straszna bieda (a nie mają picku!)

Rockets - w sumie baaaaardzo podobny case do Raptors (tylko mają DeAndre Jordana zamiast Odena)

Sonics - ŚWIETNE RUCHY TEMPORARY GMa dzięki czemu team jeszcze rok może tankować a już od kolejnego sezonu może fajnie walczyć o PO

ten STARY OSZUST zastał Sonics drewniane a zostawił murowane -> W PÓŁ SEZONU :P 

Sonics zawsze lubiłem, zatem jak byście się zgodzili to mogę Seattle poprowadzić :) Jakies składy gdzieś znajdę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, Koelner napisał:

Jakie są zespoły wolne  ? 

 

W dniu 11.10.2020 o 12:48, julekstep napisał:

wszystkie 4 (każda jest secondary teamem dla GMa)

po krótce

Raptors - banda kasztanów ze świetnym prospectem Odenem -> ale tutaj czeka kilka lat tankowania

Suns - gotowa ekipa z super franchisem playerem (CP3) i jednym problemem (przepłacony Bosh)

tu pytanie który team @Sylvinho. chciałby ew oddać

Knicks - geriatra na swoim last dance, w tym sezonie walka o PO a za rok straszna bieda (a nie mają picku!)

Rockets - w sumie baaaaardzo podobny case do Raptors (tylko mają DeAndre Jordana zamiast Odena)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner szybki opis ekip mojego autorstwa a jestem simkowym autorytetem (spytaj @Qcin_69 jak nie wierzysz!):

 

Knicks - geriatra, która w tym roku może powalczyć o PO (imho nie wejdą) a potem będzie tragedia (nie mają picku w kolejnym roku...), imho najtrudniejszy wybór

Rockets - tankathon pełną gębą, ale już jest fajny młody grajek DeAndre i kilka dodatkowych picków (Knicks 2034 ❤️) - jak jestes w stanie zaakceptować tankowanie, to imho oni mają najlepsze perspektywy

i dalej zależnie co Sylvinho będzie chciał dać:

Raptors - podobny case jak Rockets - nie mają co prawda tyle picków, ale mają dwóch obiecujących młodzików (Oden i Batum) - też fajne perspektywy, jak się zaakceptuje tankathon

Suns - typowy średniak z plusami (doskonały CP3) jak i minusami (przepłacony Bosh) - taki poziom trudności 'medium' :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.