Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV New York w sezonie 2019/20.

Tak wyszlo, ze graja w niej wszyscy, ktorzy dolaczyli w tym sezonie, wiec w jej sklad wchodza:
[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

DrunX;1
Fajerkraker;3
karl;7
Mason;10+
Chyzio;0
Pablo81;0
Mika96;2
Mazi_24;1
KepiBryant;2
Kapi_10;1 
buzzun;1
Krasnymon;2
madafaka8;3
bartek
Gawron24

W sumie tylko 15 GMow z czego na poziom III awansuja wszyscy, ktorzy beda grac do konca ;->

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest Mason bo jest najbardziej doswiadczonym GMem i zgodzil sie pelnic ta funkcje 😉

Termin draftu: trwaja ustalenia.

Link do ligi na Yahoo -https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/60387

P.S. Poniewaz historycznie duzo ludzi odpuszcza psujac zabawe innym to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wiLQ i witam wszystkich GMow,.

Na priv dostaliscie juz linka do ligi oraz do glosowania nad terminem draftu wiec do dziela.

Najlepszy termin bylby blisko startu sezonu wiec mam nadzieje, ze uda sie przeprowadzic draft 14-21 pazdziernika. Odnosnie godziny to bedzie to z pewnoscia wieczor, okolo 20-21.

Ja rowniez apeluje do wszystkich by potraktowali lige powaznie i nie odpuszczali, porzucali swoich zespolow w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał:

Bardzo na ostatnia chwile to pytanie... bo w tej lidze jest juz komplet i termin draftu wybrany [pasuje Ci?].

Teraz jedyna nadzieja, ze nie pojawi sie brakujacy GM w III South.

Termin wolałbym inny (jeśli np będzie to miejsce w South i draft w tygodniu przed weekendem 19-20 to już w ogóle miód), ale od biedy ujdzie w poniedziałek, tylko będę musiał zaciągnąć dług wdzięczności u swojej Ukochanej, więc przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, barcalover napisał:

@Mason @wiLQ ilu nas w końcu tutaj będzie grało? Na yahoo! jest 14/16 póki co.

Jak chcesz przyspieszyc ten temat powiedz kogo brakuje na Yahoo 😉
Bo jest 16 aktywnych zaproszen, ale 2 GM na razie z nich nie skorzystalo [nie wiem dlaczego]... i pojawil sie juz nastepny chetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wiLQ napisał:

Jak chcesz przyspieszyc ten temat powiedz kogo brakuje na Yahoo 😉
Bo jest 16 aktywnych zaproszen, ale 2 GM na razie z nich nie skorzystalo [nie wiem dlaczego]... i pojawil sie juz nastepny chetny.

@Wooden na pewno, bo się waha, czy grać... a oprócz tego nie wiem, niezbyt kojarzę te drużyny.

Może by tak poprosić każdego o podanie tutaj swojej nazwy drużyny? Moja ekipa to God of Thunder, jakby były wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiLQ napisał:

Ja tez nie! Ale to mozna sprawdzic, czy ktos dolaczyl tego samego dnia lub pozniej co Ty? Bo jesli nie to poza Woodenem brakuje bziika.

 

To akurat chyba tylko komisz widzi.

@bziik dołączyłeś już?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Majchu napisał:

Pisałem na PM i w innych wątkach :P Nie mog się tu wbić już 3 rok chyba ;d

Jeśli co roku będziesz się budził w październiku to ta passa może trwać i 100 lat. Zapisy ruszają we wrześniu i wtedy trzeba być czujnym.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.