Skocz do zawartości

inne, nie znaczy denne, sporty


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat zbiorczy żeby dwóch nie podnosić. W rugby mś od jakiegoś czasu trwaja, ciekawiło mnie czy mamy na forum jakich sympatyków, plus mś w lekkiej wczoraj chyba ruszyły. Teraz chód leci, żeby ograniczyć straty w widowni kobity razem z chłopami puścili :P Pamiętam za czasów Korzeniowskiego jakie larum się podnosiło, co zresztą w zasadzie zrozumiałe, jak chód sportowy chcieli ukrócić z kalendarza igrzysk, teraz jak na to patrze to poza standardowym odczuciem, że sie zawodnicy dysplazji bioder :P nabawią,  to mam takie przekonanie że to jednak z "dziwniejszych" dyscyplin jakie lekkoatletyka serwuje. Może to przejaw ignorancji, ale jak tak patrze na poczynania chodziarzy to zastanawiam się czemu np. nie skok na jednej nodze na dystansie 10 km itp.  

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.   Jesteś kilku fanów rugby, w końcu to trzecia najpopularniejsza impreza sportowa na świecie po IO i MŚ w piłce. 

W nawiązaniu do chodu sportowego chciałeś napisać "denne" w nazwie tematu? Nawet jak Korzeniowski zdobywał złoto nie lubiłem tej dyscypliny.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cardi napisał:

Sobota wieczór.

Nie kumam nazwy tematu.

Nie wiem który z nas jest pijany.

 

4 godziny temu, ptak napisał:

.   Jesteś kilku fanów rugby, w końcu to trzecia najpopularniejsza impreza sportowa na świecie po IO i MŚ w piłce. 

W nawiązaniu do chodu sportowego chciałeś napisać "denne" w nazwie tematu? Nawet jak Korzeniowski zdobywał złoto nie lubiłem tej dyscypliny.

nie ma u was polotu ni krzty, chciałem tak swojsko zaciągnąć nie inne tylko jenne, ale denne bardzo ładnie pasuje, choć cholera rugby lubię :) teraz będę miał zagwostke na jaki tytuł zmienić :P Co do chodu to kto by go lubił ;) ale złoto jest złoto więc jest i fama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, elwariato napisał:
16 minut temu, elwariato napisał:

 

nie ma u was polotu ni krzty, chciałem tak swojsko zaciągnąć nie inne tylko jenne, ale denne bardzo ładnie pasuje, choć cholera rugby lubię :) teraz będę miał zagwostke na jaki tytuł zmienić :P Co do chodu to kto by go lubił ;) ale złoto jest złoto więc jest i fama

'zagwozdke'! lepiej nie 'zaciagaj',elwariato,bo oczy az krwawia od tego 'naginania' jezyka!...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kcp78 napisał:

 

 

to jest mój wkład do języka polskiego, zagwostka mi sie bardziej podoba niż zagwozdka, nie poprawię choćby nie wiem jak zle to wyglądało :P 

2 godziny temu, polskignom napisał:

Panowie, jest inny temat już ;)

a idz pan w cholere, nie psujesz moje wybrakowane inicjatywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.