Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2019/20 Liga III Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, eMeS napisał:

To bedziemy razem na 4 miejscu :)

Nic nas nie łączy już mają awans w kieszeni jak na moje, o reszcie zadecyduje dyspozycja liderów 

Życzę wszystkim awansu, ale fakt, będą decydowały niuanse. Kiedyś przegrałem ligę o słownie 2 stl, więc wszystko możliwe. 

U mnie liderzy teoretyczni po drafcie albo nie grają nic, bo ich nie ma (Isaac, Griffin) albo kontuzje LMA albo piach ostatnio Bledsoe. Raczej ciągną wózek gracze drugiego szeregu pobrani z FA Wood, White, Powell, Johnson, wskrzeszony Levert, Rubio i jedyne pewniaki całego sezonu SGA, Bam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
29 minut temu, Tecu napisał:

Życzę wszystkim awansu, ale fakt, będą decydowały niuanse. Kiedyś przegrałem ligę o słownie 2 stl, więc wszystko możliwe. 

U mnie liderzy teoretyczni po drafcie albo nie grają nic, bo ich nie ma (Isaac, Griffin) albo kontuzje LMA albo piach ostatnio Bledsoe. Raczej ciągną wózek gracze drugiego szeregu pobrani z FA Wood, White, Powell, Johnson, wskrzeszony Levert, Rubio i jedyne pewniaki całego sezonu SGA, Bam. 

To w sumie dobrze dla Ciebie, bo teraz sporo też zależy od tego kto będzie odpoczywał przed PO. White, Wood, Powell na pewno nie. Właśnie mogą błyszczeć. Gorzej Rubio i Aldridge.

Przede mna zadanie, zeby żonglować Rossem, Ariza, Satoranskym, Richardsonem i Reddishem w zależności od matchupów, bo mam na nich 3 spoty tylko. Mam nadzieję że nie zabraknie czasu :P

Edytowane przez eMeS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Araggorn

Może znajdziesz chwilę i wrzucisz projekcje? Z góry dziękuję 😀 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że ludzie masowo pobierają połamańców, żeby być do przodu przy ewentalnym dokończeniu sezonu w późniejszym terminie. Chwilę się nad tym zastanowiłem, ale szczerze, to mi się nie chce jakoś specjalnie cwaniakowac dla (być może) paru punktów fantasy. No ale niech każdy robi jak uważa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.03.2020 o 16:31, Tecu napisał:

@Araggorn

Może znajdziesz chwilę i wrzucisz projekcje? Z góry dziękuję 😀 

Wciąż chcesz? :)

Myślę, że tabelę można uznać za ostateczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Araggorn napisał:

Wciąż chcesz? :)

Myślę, że tabelę można uznać za ostateczną ;)

Może być tak, ale zawsze byłaby jakaś ciekawostka 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi