Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@Araggorn możesz wrzucić jak projekcje zmieniły się po 1,5 miesiąca? Dzięki.

Isaac padł i to mnie zaboli niestety 😐

Mogę nim handlować a także na sprzedaż :

- Levert

- Dieng

- Griffin

- Smart

- Morris

- Wright

Chyba w sumie wszyscy, najtrudniej Bledsoe, Rubio, LMA, Bam, SGA. 

Zapraszam do rozmów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, blamu2 napisał:

Daje KAT jeszcze 5 meczy. Jak do tego czasu nie wroci to szykujcie Waiver budgety a ja koncze zabawe na ten rok

Mam nadzieję, że to żart, świetnie Ci idzie a Kat pewnie zaraz wróci. 

Ogólnie oszczedzały Cię kontuzje, nie masz co narzekać u mnie dla porównania Isaac, Griffin, Levert, Bledsoe, Smart. Do tego zrobiłeś fajną robotę i jesteś faworytem do wygrania ligi. 

Gdyby tak się stało, że KAT na waivers, to proszę komisarza o przywrócenie go do drużyny, bo wypaczałoby to naszą rozgrywkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, blamu2 napisał:

Daje KAT jeszcze 5 meczy. Jak do tego czasu nie wroci to szykujcie Waiver budgety a ja koncze zabawe na ten rok

Daj spokój, z KAT wciagales ligę a bez niego ciągle w topie. Prędzej czy później wróci. Mi w tym roku długo farcilo z kontuzjami, na kilka tygodni wyleciał Middelton, trochę pauzowal Vanvleet. No i idiotycznie wylicytowany Oladipo no ale to od początku sezonu więc temat wkalkulowany. Teraz zaczynam się lekko sypać, Gasol, Oladipo, Vanvleet i jeszcze coś Holmes niedomaga. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mamy pierwszą wymianę w lidze - z tej okazji otworzyłem temat do vetowania na yahoo. Przypomnę wycinek z regulaminu:

Cytat

W praktyce wygląda to tak, że jeśli określona liczba menadżerów (30% z wszystkich grających) postawi JAWNE veto [w formie posta na forum Yahoo] - transfer automatycznie jest anulowany przez komisarza danej ligi [albo poprzez zablokowanie wiszącej wymiany albo poprzez edytowanie składów]. Na postawienie veta będzie czas przez 48 godziny [liczone od ok. 9-10 rano następnego dnia po zaakceptowaniu] i każdy we własnym zakresie podejmuje decyzję czy wymiana jest podejrzana czy można zrozumieć gdzie obie strony w tym widzą swój potencjalny zysk.

Od razu spytam, jakie motywy kierowały przy oddaniu  Lebrona za Love + Dinwiddie, bo to powiem szczerze średnio wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, iglo13 napisał:

dla mnie to jest veto, za LBJ też moge dać jakiegoś Sabonisa i byle co na dokładke. Co to jest 

A propos, ktoś potrzebuje rozgrywającego? Dam takiego z czołówki, oczywiście oczekuje też czegoś dobrego. Najlepiej SF albo C

Jezeli ktoś vetuje, to należy to napisać w temacie na forum tu link ->  https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/49515/message?msgid=e3d894a2-d039-4a75-8496-97bb6fa7050f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wymiana super nierówna, wszystko na to wskazuje. Dodaj do tego powrót Irvinga i mniejsza rola Dinwiddie go i to jak szklany i niechętny grze w Cavs jest Love. Albo go posadzą z byle powodu, albo wytransferują i rola spadnie. Dobrze wiesz, że zyskujesz nieuczciwie bardzo dużo i dlatego tak przebierasz nogami. Dla mnie to mocno nie fair i zaburza rywalizację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na sprzedaż last minute grupa fajnych graczy:

 - Kennard - zaraz wraca, będzie miał minuty, grał bardzo dobrze przed kontuzją.

- B. Brown - zbiórki, ast, przechwyty

- C. White - raczej nie utrzyma tego co w ostatnich trzech meczach, ale może być fajne zakończenie sezonu

- J. Johnson - powinien mieć fajny koniec sezonu- stl, blk na pęczki.

- C. Levert - już miałem zrzucać a tu nagle wybuch formy

- M. Smart - psuje FG, ale reszta całkiem dobra

- N. Powell - też niedługo powinien wrócić

Szukam wymiany 2,3 za jednego lepszego, za szeroki skład mam. Potrzebuję FG, pkt, reb, niezłe FT

Wszystko do dogadania.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem pod kolejnym postem 😀

Zapowiada się ciekawa walka o awans. 

8 drużyn wciąż w grze, każda może awansować, drużyna Nic nas nie łączy ma zdecydowanie najlepszą sytuację wyjściową, ale też musi się pilnować. 

Ja, znając życie, skończę poza podium, pewnie czegoś zabraknie, na przykład braku kontuzji Isaaca, ale też trafiłem w Wooda i aktualnie w White, Johnsona, Powella a z Levert em udało się utrzymać nerwy na wodzy, bo już chciałem go zrzucać 😀

Typuję do awansu:

Nic nas nie łączy 

Mieszkańcy Igloo

eM's team

Powodzenia wszystkim i może jakieś komentarze? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie z tym moim awansem, myślę, że wszystko byłoby pod kontrolą ale kontuzje zaczynają mnie zarzynac, od kilku tygodni gram bez trzech podkoszowych i jak to wszystko się przeciągnie to nie wiem na ile mi starczy inwencji, żeby to wszystko skleić. Tym bardziej, że ostatnio i z resztą tak kolorowo nie jest, znowu vanvleet wyleciał  Z jednej strony fajnie, że póki co nikt mi się nie wyłożył na cały sezon, jokic gra wszystko jak leci no ale z drugiej notoryczne kontuzje na miesiąc, dwa też powodują że niespecjalnie wiem co robić. Wywalić szkoda, trzymac, można jednego no ale jak tak wisi 3 - 4 tygodniami to robi się problem. No ale staram się kontrolować kilka newralgicznych statow i liczyć że jakoś dokulam to do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.