Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II West w sezonie 2019/20

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

COACH R/genzo - Genzo Wakabayashi
szkoda-czasu - szkoda-czasu
Qooniu - Qooniu's Team?
t_omko - PHI SLAMA JAMA
t3jlor - Cerveza Team
kolek23 - Kolek's Rednecks
KapitanPlaneta [komisz] - Planetarianie
Leszczur - AwansPsimSwedem
Racza - Mocny Team
rk18tw - BarcaTeam
MKA/Marcin - MKAllstars
GRB - GRB
Benon - BasketBoli
asq_ - Big Bada Boom
bigfucker - nothingbuthegtungera

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest KapitanPlaneta bo byl komisarzem w zeszlym sezonie i zgodzil sie pelnic ta funkcje ponownie 😉

Planowany termin draftu - 22 października (wtorek) o 20:00

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/46199

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Skład ligi prezentuję się następująco (pogrubioną czcionką osoby, które już są w lidze na Yahoo):

COACH R/genzo - Genzo Wakabayashi
szkoda-czasu - szkoda-czasu
Qooniu - Love's broken hand
t_omko - PHI SLAMA JAMA
t3jlor - Cerveza Team
kolek23 - Kolek's Rednecks
KapitanPlaneta - Planetarianie
Leszczur - AwansPsimSwedem
Racza - Mocny Team
rk18tw - BarcaTeam
MKA/Marcin - MKAllstars
GRB - GRB
Benon - BasketBoli
asq_ - Big Bada Boom
bigfucker - nothingbuthegtungera

Będę powyższą listę uzupełniał na bieżąco o nazwy drużyn.

 

Wszystkie szczegóły organizacyjne podałem w prywatnej wiadomości. @Qooniu nie można Ci wysyłać PW, więc jak to naprawisz daj znać, dodam Cię wtedy do komunikatora.

Podglądać to co dzieje się w lidze można pod tym adresem: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/46199

Termin draftu: 22 października (wtorek) o 20:00

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

zapisałem się i uzupełniłem ankietę. U mnie jest taka sytuacja, że nie ma mnie w dniach 7-18 października w PL i nie wiem jak będzie z netem na wyjeździe. Będę w Jordanii i jeszcze nie mam pojęcia jak tam z netem.

Więc jeśli wyjdzie wtedy draft to preferuję zmianę ligi na pierwszym miejscu, a jeśli w innej lidze podobna sytuacja będzie to zostaję tutaj i ew. będę wtedy kombinował co zrobić żeby dać radę być na drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szkoda-czasu napisał:

cześć

zapisałem się i uzupełniłem ankietę. U mnie jest taka sytuacja, że nie ma mnie w dniach 7-18 października w PL i nie wiem jak będzie z netem na wyjeździe. Będę w Jordanii i jeszcze nie mam pojęcia jak tam z netem.

Więc jeśli wyjdzie wtedy draft to preferuję zmianę ligi na pierwszym miejscu, a jeśli w innej lidze podobna sytuacja będzie to zostaję tutaj i ew. będę wtedy kombinował co zrobić żeby dać radę być na drafcie.

Ale jako fan koszykówki powinieneś wiedzieć że Michaela w Jordanii nie spotkasz i że nie jest to kraj rządzony przez Nike 😉

Mój team to - AwansPsimSwędem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie bardzo sprawnie, jeszcze 3 osoby i na Yahoo będzie komplet. Ankieta też wygląda obiecująco, mamy 3 daty z kompletem głosów i 3 z wynikiem 10/11, więc jest z czego wybierać i nie powinno to potrwać długo.

58 minut temu, kolek23 napisał:

Ja bym prosił o ustawienie godziny draftu trochę wcześniej :) Mieszkam w innej strefie czasowej, wolałbym nie zaczynać później niż 20 czasu polskiego, a najlepiej to koło 19 ;) 

Team - Kolek's Rednecks

Tak jak pisałem godzina jest do dogadania, także ja ze swojej strony nie widzę problemu żeby zacząć o 20 lub nawet wcześniej jeśli bardzo nalegasz. Jeśli ktoś się sprzeciwia to proszę dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wiLQ napisał:

Uuuuu, ten termin to macie na styk, wiec jak wolno bedziecie draftowac juz rusza pierwsze mecze...
Hmmmm, tak wlasciwie to moze warto ustalic czy beda sie Wam liczyc wystepy z 22.X?

A czemu nie miałyby? Jeśli Yahoo ma jakieś ograniczenia o których nie wiem, to trzeba zmienić termin draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Important: Head-to-Head leagues which draft on Tuesday, Oct 22 or later will miss fantasy week 1, which runs Tuesday, Oct 22 - Sunday, Oct 27. These leagues will start scoring in the next full fantasy week after their draft.

The first day of regular season games is Tuesday, Oct 22.

NIe piszą nic o ROTO, nie siejcie paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę musiałem odświeżyć sobie pamięć, ale sprawdziłem i w sezonie 16/17 robiliśmy draft na sznurowadle w dzień otwarcia. Też zrobiło się małe zamieszanie z tym deadlinem od Yahoo, po drafcie wpisywaliśmy nawet na forum składy jakie chcemy wystawić. Skończyło się na strachu i wszystko policzyło normalnie.

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.