Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Bjelica zagrał ostatnio co prawda dwa naprawdę dobre mecze (wiLQ się ciut pospieszył z wywalaniem na FA...), ale przecież po powrocie Bagleya będzie grał ogony.

WTF Sławku?

 

wiLQ dzięki za średnią.

czy to już ta pora sezonu kiedy można pytać czy spada 5 czy 6 zespołów z I Ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wiLQ napisał:

Jakies komentarze?

Może powoli możemy uznać, że się znam?

W dniu 22.10.2019 o 08:56, barcalover napisał:

Podzielę się swoimi przemyśleniami - nie robiłem w tym roku dokładnych projekcji, raczej patrzyłem i analizowałem poszczególne składy w ramach przygotowań do swoich draftów, więc tutaj moje wnioski :) 

 

Tier 1 - Walka o mistrzostwo

L.MP - jeśli musiałbym typować zwycięzcę tutaj, to postawiłbym na L.MP :) 
NEVERVINS
Florida Pensioners - pts + 3pts punt? Chyba za słabo asysty wyszły...
sama-sama - bardzo ciekawy punt zbiórek. Interesting!

Tier 2 - Średniawka z upsidem

woLF-Pack - troiple-punt i jeszcze średnie ft... zobaczymy, co tam wyczarujesz kolego
Anything is Possible
gilusie

Tier 3 - Średniawka z mniejszym upsidem

Almost Reliable
Jackaso's Team

Tier 4 - Walka o pozostanie w I lidze

MJ-TEAM
StraightOuttaPoznań
ChickenTeam - wg mnie zgadłeś, znów będzie spadek :P 
Red Panthers - tak mi wychodzi @Dig ale trzymam kciuki za Ciebie :) 
Holy Grail - @evitacre wyciągniesz to na FA, si?

aQQAS

Oprócz L.MP,  który stracił Currego, sama-sama (Kyrie) i MJ-TEAM (niedoszacowany Doncic z mojej strony) chyba można uznać, że spot-on projekcje... Discuss @aQQ :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.12.2019 o 15:18, aQQ napisał:

Bjelica zagrał ostatnio co prawda dwa naprawdę dobre mecze, ale przecież po powrocie Bagleya będzie grał ogony. WTF Sławku?

Tez mnie to zdziwilo... tzn nie samo pobranie, ale kwota 100$.

W dniu 10.12.2019 o 15:18, aQQ napisał:

(wiLQ się ciut pospieszył z wywalaniem na FA...),

Taaaa, o pare gier sie pospieszylem bo wydawalo mi sie, ze Bagley wczesniej wroci. Ale to przeciez pikus w porownaniu z wywaleniem Bertansa [to boli do dzis...].

Przy okazji mam ogloszenie parafialne!
Bo oceniajac po otrzymanych propsach moim najbardziej interesujacym graczem Lauri - wg mnie zaliczyl slumpa na poczatku sezonu i bedzie gral coraz lepiej, wiec nie widze sensu go sprzedawac za gosci o podobnym ranku [nie wspominajac o gorszych czy z IMO tendencja malejaco]. Tak, koncepcyjnie wciaz chcialbym kupic jakiegos guarda, ale to trzebaby zalatwic Allenem lub Giannisem [ktory mnie moooooocno zawiiodl masakrujac FT%].

Choc generalnie wydaje mi sie, ze teraz pozostalo mi ciulanie Bazemoreow i Brownow by uzupelnic rotacje i bedzie solidnie.

W dniu 10.12.2019 o 15:18, aQQ napisał:

wiLQ dzięki za średnią.czy to już ta pora sezonu kiedy można pytać czy spada 5 czy 6 zespołów z I Ligi?

Zalezy od sytuacji danego GMa w tabeli ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestowałem w Blake i Lauriego, licząc na skok w FG%, ale póki co to Blake teksańsko masakruje mi FG% piłą mechaniczną i jeszcze pobrany z FA Taurean dobija siekierą. masakra, z 0.453 spadłem na 0.450 i to mimo dobrej gry SGA na wysokim wolumenie. liczę że moich dwóch nowych PFów zacznie trafiać i dojdę do 0.455...

Siakam kiedyś wróci, Levert też, powinien odpalić Elfrid i ast/stl będzie nadmiar, dlatego Lowry dość tanio poszedł (z drugiej strony gość gra jakieś chore minuty i to się źle skończy, jak to na roto piszą - pierwszy przypadek gdzie podają staty nie per-36 tylko per-40...). gorzej będzie jak CP3 coś się stanie...

a jak to wygląda z Waszej strony? [czy jakoś tak to szło]

wiLQ to spada 5 czy 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aQQ napisał:

zainwestowałem w Blake i Lauriego, licząc na skok w FG%, ale póki co to Blake teksańsko masakruje mi FG% piłą mechaniczną i jeszcze pobrany z FA Taurean dobija siekierą. masakra, z 0.453 spadłem na 0.450 i to mimo dobrej gry SGA na wysokim wolumenie. liczę że moich dwóch nowych PFów zacznie trafiać i dojdę do 0.455...

Obaj wysocy z wymian zagrali u Ciebie w sumie 4 mecze, wiec ciezko by mieli istotny wplyw 😉 

Cytat

a jak to wygląda z Waszej strony? [czy jakoś tak to szło]

Nie mam juz wielkiej dziury na guardzie! 2 miesiace po drafcie, ale zawsze to jakis sukces ;->
Teraz mam nadzieje, ze bedzie korekta statsow z duzych na male by jakos na stale zagoscic w srodku i poza objeciami strefy spadkowej.

BTW, ktos wie dlaczego Delon tak malo gra? Caly czas gra najlepiej z obwodowcow Mavs poza Donciciem, a gra rezerwowe minuty. Nie kapuje tego.

Cytat

wiLQ to spada 5 czy 6?

Jest w pierwszym poscie, ze 6, wiec wlasciwie tylko 4 druzyny w lidze sie moga czuc bezpiecznie...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.02.2020 o 14:16, aQQ napisał:

MTH przykisił superduper duo Chri-Chri (graty za Wood/Marquese) i to powinno dać utrzymanie, pytanie komu zabierze miejsce?...

No nie powiem.. Wszystko w tegoroczny Trade Deadline poszło mi na korzyść, bo w sumie aż 4 zawodników zyskało na wartości, przy czym nikt nie stracił.

C. Wood (długi stash)
M. Chriss (nabyty krótko przed TD)
Damion Lee (jak wyżej)
..oraz D'Angelo Russell w Minnesocie, który też powinien na tym zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dobra chyba mój ostatni trejd i jedziemy do końca jak jest, lekki retusz w FG%, FT%, PTS, 3, za to spora strata w STL (i tak overkill) oraz AST (mam nadzieję utrzymam miejsce).

wróci Fin (za którego oddałem Lowryego bez sensu jak się okazuje) to jeszcze podpompuje te same staty i walczymy o brąz.

może z FA dobiorę jakiegoś Guarda bo wąsko z niskimi się porobiło, chyba że ktoś chce jakąś wymiankę jeszcze? Może Sap? wkrótce WCJ będzie dostępny jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dobra dusza mogłaby wrzucić tabelki na średnich?

Nie analizuję tego z bardzo na bieżąco, trochę mnie awans na lato lidera w totalach zaskoczył, jak jest szansa to wygrać to bym Was pospamował propozycjami lasy minute. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dni wyprzedaży:

WCJr rozkręca się i niedługo wraca do formy z początku sezonu (a może i coś więcej)...

Montrezl (Montrelz?Montrzel?) jest bestią, pomoże powalczyć o stl/blk/FG%, a jak Kahwi (Kawhi?) i PG13 będą loadować managment to jeden wielki wicher pod koszami się zrobi...

ktoś chętny? jakieś punkty, trójeczki, dobry FT%?

 

PS

co MTH wyczarował w deadline to ja nie widziałem takich cudów, z bottom3 do top3 w miesiąc? matko bosaka, co to się stanęło???

Edytowane przez aQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.