Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
37 minut temu, RappaR napisał:

Potrzebuje tylko jeszcze kilku dobrych sezonów. Tak z 10ciu. I już będzie się liczyć w rozmowach o najlepszej tenisistce wszechczasów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Ja jebe Rappciu, ja wiem, że wybrałeś teraz Igę w ATFie, ale k****, w ATF GOAT POLAK zagłosowałeś w kategorii sportu i umieściłeś Igę na 6-tym miejscu, wstyd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Reikai napisał:

Która to już kupa Hurkacza?

To jest kupa na takim poziomie do którego Ty nigdy nie doskoczysz.

O ile można mieć pretensje do Hurkacza o sporo spotkań w tym sezonie, to na pewno nie o mecz z Sinnerem, który jest w super formie, gra na swojej ziemi i i tak był bliski porażki. A to, że potem nerwy puściły to  się zdarza najlepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

To jest kupa na takim poziomie do którego Ty nigdy nie doskoczysz.

O ile można mieć pretensje do Hurkacza o sporo spotkań w tym sezonie, to na pewno nie o mecz z Sinnerem, który jest w super formie, gra na swojej ziemi i i tak był bliski porażki. A to, że potem nerwy puściły to  się zdarza najlepszym.

Pewnie, nie kręcisz filmów to nie mów że jakiś jest c***owy, ulubiony argument xD

Sinner jest zajebisty, co nie zmienia faktu że ilość mentalnych collapsow u Hurkacza już dawno przekroczyło skale. Z piłki meczowej do szybkiego 6:1 w chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grają jak przystało na nr 1 i nr 2. Pierwszy set dla Igi i fajne rozpoczęcie drugiego, ale z Sabalenką to nic pewnego jeszcze. Już tu w Stuttgarcie z Badosą przegrała pierwszego seta i była 1:3 w drugim, a później wyciągnęła ten mecz. Byle Iga się nie zdekoncentrowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabalenka strasznie siłowo krótkie wymiany są jej ale każda dluższa dla Igi.

2 gemy jeszcze xD

I win, nie wiem jakie są staty ale Sabalenka musiała mieć strasznie dużo niewymuszonych błedów dzisaj, ona zawsze jest taka słaba?

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, agresywnychomik napisał:

I win, nie wiem jakie są staty ale Sabalenka musiała mieć strasznie dużo niewymuszonych błedów dzisaj, ona zawsze jest taka słaba?

łatwo się mówi, jak gra się przeciwko Świątek i Sabalenka musi grać wtedy na maksymalnym ryzyku, żeby przy poruszaniu się Swiątek być w stanie wygrywać wymiany.
Sabalenka zagrała naprawdę dobry mecz, po prostu Świątek prawie w ogóle nie popełniała błędów, z kolei wykorzystywała prawie każdą nadarzającą się okazję przy błędach/niedokładnościach Białorusinki.
image.png.f147f12bac32164e4d74cf895623bf5e.png

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, P_M napisał:

łatwo się mówi, jak gra się przeciwko Świątek i Sabalenka musi grać wtedy na maksymalnym ryzyku, żeby przy poruszaniu się Swiątek być w stanie wygrywać wymiany.
Sabalenka zagrała naprawdę dobry mecz, po prostu Świątek prawie w ogóle nie popełniała błędów, z kolei wykorzystywała prawie każdą nadarzającą się okazję przy błędach/niedokładnościach Białorusinki.

Eeee? Z 11 wymian w samym drugim secie mogło być dluższe ale Sabalenka nie trafiala w kort tak z 50 cm off, ja rozumiem o ryzyku ale nie trafianie w kort i takie niedokładności od 2 rakiety świata ? Może faktycznie to słaba era.

Dzieki za staty 35 niewymuszonych ... Iga miała 3 razy mniej.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, agresywnychomik napisał:

Eeee? Z 11 wymian w samym drugim secie mogło być dluższe ale Sabalenka nie trafiala w kort tak z 50 cm off, ja rozumiem o ryzyku ale nie trafianie w kort i takie niedokładności od 2 rakiety świata ? Może faktycznie to słaba era.

Dzieki za staty 35 niewymuszonych ... Iga miała 3 razy mniej.

Well, natrzaskała też 30 winnerow, gdzie Iga jest najlepiej poruszającą się zawodniczką w tourze. Trochę to brzmi jakbyś pierwszy raz oglądał tenisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Well, natrzaskała też 30 winnerow, gdzie Iga jest najlepiej poruszającą się zawodniczką w tourze. Trochę to brzmi jakbyś pierwszy raz oglądał tenisa. 

Przyznam że Sabalenke widziałem pierwszy raz i faktycznie nie wywarła na mnie pozytywbego wrażenia.

Te winnery to były maks 3-4 odbicia w posiadniu ona nie wygrała prawie nic co było dłuższe.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agresywnychomik napisał:

Sabalenka strasznie siłowo krótkie wymiany są jej ale każda dluższa dla Igi.

2 gemy jeszcze xD

I win, nie wiem jakie są staty ale Sabalenka musiała mieć strasznie dużo niewymuszonych błedów dzisaj, ona zawsze jest taka słaba?

 

no ona jest mistrzynia klopsow, tak ogladajac ja od czasu do czasu, zaden "following".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Me Myself and I napisał:

ale widać że pęka psychicznie, a te smecze przy Idze to żenada i jeszcze to przepraszanie tyłem na odwal. to samo jak chciała pucharem rozbijać auto, niby śmieszki a wyszło tragicznie 

Żenadą to jest biegnięcie do siatko w kierunku smeczującego zawodnika w celu "przestraszenia go" Każdy kto choć trochę zna się na tenisie albo w niego grał wie, że nie ma żadnych ale to absolutnie żadnych szans na odebranie smecza przy siatce. Świątek jest sama sobie winna i to że dostała to też jej wina. Sabalenka nie musi szukać kierunku  może uderzyć mocno przed siebie i tak właśnie zrobiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.