Skocz do zawartości

Jazda, jazda - FIBA World Cup


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lu- napisał:

Karnowski jest najzwyczajniej w świecie chory. Nie przepuści McDonalda, a gdy tam wejdzie wciąga sześć burgerów. Piszę zupełnie poważnie. 

E tam , był przez chwilę w Anwilu taki gracz z przeszłością w NBA- Alton Ford, jadł 8 bić macow, do tego cheeseburgery i frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

E tam , był przez chwilę w Anwilu taki gracz z przeszłością w NBA- Alton Ford, jadł 8 bić macow, do tego cheeseburgery i frytki

i colę light ;]

A co powiesz o tym misiu, który jako jeden z wielu miał odmienić Knicksów ;]

sweetneylarge0212d.jpg

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Cieżko mi zrozumieć po co tam Giannis pojechał.

Bo to jedna z najważniejszych koszykarskich imprez, a on jest graczem który jeszcze w swoim życiu drużynowo nic nie wygrał. A tutaj szanse na medal ma. No i europejczycy raczej nie odmawiają występów w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Koelner napisał:

żeby nie być pizdą jak Gortat czy Lampe 

 

15 minut temu, enba1 napisał:

Bo to jedna z najważniejszych koszykarskich imprez, a on jest graczem który jeszcze w swoim życiu drużynowo nic nie wygrał. A tutaj szanse na medal ma. No i europejczycy raczej nie odmawiają występów w kadrze.

No głupio napisałem trochę pod wpływem emocji.

Bo jednak dla mnie Jego decyzja ogromnie na plus (tak jak i zawsze ceniłem Manu czy Pau, że traktują reprę na równi z NBA) .

 

Mega ciekawy mecz Grecji z Czechami powinien być, którzy dziś przejechal się po Brazylii ( świetna gra Sato).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sato bardzo mnie pozytywnie nastraja przed rsem, jakby nie było to prawdopodobnie podstawowy rozgrywajek byków

 

Co do meczu

Po pierwszych minutach meczu i dominacji Antka byłem nastawiony na dobry mecz, USA nie ma nikogo żeby go powstrzymać, tak sobie myślałem a później wszedł Smart!

Biegał w kółko jak pies wokół suki, dużo też w sumie robił difens USA bo Grecy dziś byli niedysponowany zza łuku dzięki czemu cała uwaga mogła skupiać się na giannisie

Widać było frustrację w jego grze, tym bardziej że gra Greków przypominała mi sytuację lewego i naszych orłów w czasach Smudy 

Generalnie to szkoda było mojego czasu na ten mecz, bo w sumie niewiele się działo 

 

Jutro Argentyna, coś czuję przez pory w skórze że będzie bardzo ciężko zawalczyć. Trochę jednak różnica klas między Polską a chłopakami od Gino jest zbyt duża 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.