Skocz do zawartości

Ranking TOP10 seriali


DeltaCenter (zablokowane)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się, że wygrało "The Wire". Zawsze miało silne poparcie na forum. Ludzie nawet umieszczali bohaterów serialu w tagach swoich tematów ^^

22 minuty temu, jack napisał:

A macie taki serial, który był świetny ale nikt poza wami go nie oglądał? 

Nie wiem czy to takie undergroundowe, ale polecam "Black Books" oraz "Peep Show". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kucio napisał:

Niesamowite, że jeden z najlepszych seriali ever, którego próbę przerobienia na US podejmował David Fincher, ale ze względu na okrojony budżet przez HBO nie podjął się tego, bo uznał, że nie odwzoruje pierwowzoru, zdobył tutaj (jak dobrze liczę) 3 głosy. Wow.

A którym piszesz jeśli można wiedzieć? Z chęcią obejrzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2019 o 13:25, lorak napisał:

dość spokojnie tutaj wygrał, więc chyba jednak nie taki niedoceniony. 

Wydaję mi się że tutaj Wire ma jakiś mityczny  symbol świetnych seriali, jak to keidys było lepiej. Prawie jak fani koszykówki z lat 90'

10 godzin temu, jack napisał:

A macie taki serial, który był świetny ale nikt poza wami go nie oglądał? 

The Terriers 

Skasowny po pierwszym sezonie z powodu strajku scenarzystów. Polecam 

Dr Rush

Z tym aktorem co gra Lucyfera i tą babką co grała na samym końcu ładna panienkę w Dr Housie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dnc napisał:

Wydaję mi się że tutaj Wire ma jakiś mityczny  symbol świetnych seriali, jak to keidys było lepiej. Prawie jak fani koszykówki z lat 90'

Ja doceniam wiele produkcji, ale moim zdaniem nic się do The Wire nie zbliżyło. Genialne dialogi, praktycznie brak słabszego momentu, świetnie zakończone, nie był przeciągnięty na siłę no i fantastyczny klimat oraz poczucie realizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucas napisał:

Ja doceniam wiele produkcji, ale moim zdaniem nic się do The Wire nie zbliżyło. Genialne dialogi, praktycznie brak słabszego momentu, świetnie zakończone, nie był przeciągnięty na siłę no i fantastyczny klimat oraz poczucie realizmu. 

wiesz, niby jest poczucie realizmu ale jak dwoch nie za bardzo rozgarrniętych policjantów podklada podsluch w jakims mieszkaniu przez cały odcinek to ja sie pytam jak mozna nie zasnąć? :P gdzie jakas akcja? 

pisze to ale nie ogladałem nigdy wiecej niz ze 2 odc the Wire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek może być nudny. Ja się zabierałem do The Wire na 3 razy, ale jak przebrnąłem przez parę odcinków i wkręciłem się w to wszystko to byłem zachwycony. Polecam kiedyś się zmusić i nie powinieneś żałować. 

Chociaż trzeba lubić takie produkcje. Breaking Bad też jest stosunkowo podobne. 

Jak chciałem akcje to włączałem Banshee :P

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dnc napisał:

Wydaję mi się że tutaj Wire ma jakiś mityczny  symbol świetnych seriali, jak to keidys było lepiej. Prawie jak fani koszykówki z lat 90'

wydaje mi się, że nie tylko tutaj. bo jak wytłumaczysz bycie w top 10 (a nawet wyżej jeśli się pominie dokumentalne) na IMDB?

 

21 godzin temu, jack napisał:

A macie taki serial, który był świetny ale nikt poza wami go nie oglądał? 

The Terriers 

Skasowny po pierwszym sezonie z powodu strajku scenarzystów. Polecam 

"the prisoner" z 60s (jest też współczesna, całkiem niezła, wersja).

10 godzin temu, Lucas napisał:

ak chciałem akcje to włączałem Banshee

och, jakie to było dobre. klasyka spod sztandaru guilty pleasure ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2019 o 20:43, Lucas napisał:

Ja doceniam wiele produkcji, ale moim zdaniem nic się do The Wire nie zbliżyło. Genialne dialogi, praktycznie brak słabszego momentu, świetnie zakończone, nie był przeciągnięty na siłę no i fantastyczny klimat oraz poczucie realizmu. 

Hamsterdam przede wszystkim był tak realistyczny, że filmy dokumentalne wysiadają. Jimmy w 5 sezonie to też raczej gruby lol. Serial świetny, ale nie pierdolcie farmazonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.