Skocz do zawartości

Afera tagowa


Gość eF.

Rekomendowane odpowiedzi

@Borys

W temacie Bucks robicie wielki problem, a te tagi są już okej? Podwójne standardy na tej stronie to jakiś dramat. Tyle w temacie.

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

@Borys

W temacie Bucks robicie wielki problem, a te tagi są już okej? Podwójne standardy na tej stronie to jakiś dramat. Tyle w temacie.

 

Słuszna uwaga.

Z tym, że tag #wódka może przyciągnąć na forum więcej ludzi niż jakikolwiek inny tag, więc Borysowi może to pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

@Borys

W temacie Bucks robicie wielki problem, a te tagi są już okej? Podwójne standardy na tej stronie to jakiś dramat. Tyle w temacie.

 

Raczej chodzi o to, że ty w swoim temacie o Kozłach w tagach nie dałeś choćby Bucks. Przemek wpisał tag "knicks" więc reszta kolokwialnie mówiąc wszystkim zwisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Patrząc na to jak czołowe nazwiska odmawiają występu w zgrupowaniu, to kadrę czeka kompletowanie składu tak, jak to zrobiło #Knicks w czasie lata.

Ja myślałem o off topie tego tematu, bo jak tak dalej pójdzie to team USA będzie bliższy wersjom akademickim niż gwiazd NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

#Wódka i #McNulty są obecne w temacie o Knicks od ponad 3 lat. Jak mi ktoś to zmieni, to się pogniewamy. Samo "Knicks" zmieniłem na "New York Knicks" żeby dupka nie piekła.

Swoja drogą @eF. czy tam @DaFlooou niezła konfitura jesteś 🤐

Żeby nie było offtopu: Dżulius Randle gracz #NewYorkKnicks (#Knicks #NYK #SpikeLee) został zaproszony na obóz przygotowawczy kadry USA. Gdzieś czytałem plotkę, że Mitchell Robinson również jest brany pod uwagę. Patrząc na to jak czołowe nazwiska odmawiają występu w zgrupowaniu, to kadrę czeka kompletowanie składu tak, jak to zrobiło #Knicks w czasie lata. Cóż więcej można dodać: #Wizjonerzy #ByliPierwsi #OniWiedzieli #WróżbitaMaciej 

 

Podwójne standardy obowiązują nadal, więc zwróciłem na to uwagę, tyle. Nie ma sensu o tym dyskutować, bo to żaden temat. Ot, ciekawostka. Naprawdę łatwo to zauważyć i nie trzeba się rzucać, bo nie wiem komu by miały te tagi przeszkadzać tutaj. No offense. No, ale jednak się rzucasz jak zgredzik. Wolałbym pisać o trafnych spostrzeżeniach, humorze zawartym w analizach, ciekawych treściach, które przekazujesz na forum, a nie o tym, że wychodzi z Ciebie cebula. Luz , ale stać Cię na więcej. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 22:36, eF. napisał:

@Borys

W temacie Bucks robicie wielki problem, a te tagi są już okej? Podwójne standardy na tej stronie to jakiś dramat. Tyle w temacie.

 

Masz rację, wystarczy PM do mnie, albo do któregoś z modów. Sezon ogórkowy, w tamtym temacie, akurat kilka osob zwrocilo na to uwage i akurat na to trafilem. Pamietajcie, forum to nie praca, nie przynosi zysków, takze PMy, zgloszenia od samych uzytkownikow ulatwiaja wszystkim prace, wspolnie powinnismy dbac o porzadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Borys napisał:

Masz rację, wystarczy PM do mnie, albo do któregoś z modów. Sezon ogórkowy, w tamtym temacie, akurat kilka osob zwrocilo na to uwage i akurat na to trafilem. Pamietajcie, forum to nie praca, nie przynosi zysków, takze PMy, zgloszenia od samych uzytkownikow ulatwiaja wszystkim prace, wspolnie powinnismy dbac o porzadek. 

Teraz autorowi tematu będzie przykro, że mu usunęliście jego ulubione tagi. Mi nie chodzi o same tagi, ale o to, że powstaje problem, który tak naprawdę nie jest żadnym problemem. Skoro miał w tagu Knicks, to może mieć i wódka. Jego temat, a ingerowanie w to nie jest najlepszym pomysłem. I tylko dlatego zwróciłem na to uwagę, bo w moim temacie zrobiliście to samo. Po co aż tak poważnie do tego podchodzić? To tylko forum o koszykówce. Pisze tu pewnie z 200 osób i większość wie co, gdzie i jak. I don't get it. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Borys za szybką i rzetelną akcję ze zdjęciem tych bandyckich i morderczych tagów z mojego tematu. Oby osoby proszące o reset hasła, dodanie obsługi Taptalka lub trybu nocnego do forum otrzymały pomoc równie szybko i sprawnie. 

Dobrze wiedzieć, że jest szeryf, który nad tym wszystkim czuwa. 3 lata z rzędu to jednak zbyt długo, aby głupoty dopisywane dla jaj podczas zakładania tematu, dalej zakłócały jego wyszukiwanie na forum. Wszak przemiał treści jest tak wielki, że na drugi dzień trzeba szukać tego topicu w odmętach forum. Mam nadzieję, że eskalacja tych radykalnych działań nastąpi na wszystkie tematy. Bo na przykład kiedy chce dodać mem i wpisuję w wyszukiwarkę #Heheszki to odsyła mnie do tematu o Detroit Pistons, a nie do "Ubawu po pachy". Zgroza! 

Make forum czytelniejsze again!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera koperkowa jak widzę trwa w najlepsze.

Forum jest odskocznią od rodziny, pracy i innych obowiązków. Wchodzisz tutaj nie po to, aby porozmawiać o remoncie łazienki, czy o tym, że szef cię irytuje, ale po to, aby porozmawiać/poczytać wywody fanatyków, którzy dzielą z tobą pasję. Smaczki, jakie autorzy danych tematów zawierają w tagach czasami potrafią być miłym dodatkiem do treści danego topicu i stanowią cześć ekosystemu tego forum od wielu lat. Miły akcent dodanym z własnej woli, który w żaden sposób nie wpływa na odbiór treści w danym temacie.

To aktywni użytkownicy tego forum je tworzą, a nie 2000 osób, które tylko czyta. Do tej pory nikt (użytkownicy + moderacja) nie skarżyła się na tagi zamieszczane w tematach. Poza jedną osobą, która dostała bólu odwłoka po zwróceniu jej uwagi, że nawet nie wpisała nazwy zespołu, zaraz pobiegła ze sztandarem o podwójnych standardach na forum i zrobiłeś "porządek" w jednym temacie, to znaczy usunąłeś resztę, bo nazwa zespołu była wpisana. Jesteś właścicielem i masz prawo do tego, aby mówić, że coś Ci się nie podoba. Dodaj wpis do regulaminu jak tematy mają być opisywane i po kłopocie skoro tak to Cię bulwersuje.

A skoro mam już Twoją uwagę: to kiedy/czy w ogóle będzie dodany tryb ciemny/nocy? Taptalka i tak nie używam więc się o niego nie pytam, ale może kogoś to dalej interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Afera koperkowa jak widzę trwa w najlepsze.

Forum jest odskocznią od rodziny, pracy i innych obowiązków. Wchodzisz tutaj nie po to, aby porozmawiać o remoncie łazienki, czy o tym, że szef cię irytuje, ale po to, aby porozmawiać/poczytać wywody fanatyków, którzy dzielą z tobą pasję. Smaczki, jakie autorzy danych tematów zawierają w tagach czasami potrafią być miłym dodatkiem do treści danego topicu i stanowią cześć ekosystemu tego forum od wielu lat. Miły akcent dodanym z własnej woli, który w żaden sposób nie wpływa na odbiór treści w danym temacie.

To aktywni użytkownicy tego forum je tworzą, a nie 2000 osób, które tylko czyta. Do tej pory nikt (użytkownicy + moderacja) nie skarżyła się na tagi zamieszczane w tematach. Poza jedną osobą, która dostała bólu odwłoka po zwróceniu jej uwagi, że nawet nie wpisała nazwy zespołu, zaraz pobiegła ze sztandarem o podwójnych standardach na forum i zrobiłeś "porządek" w jednym temacie, to znaczy usunąłeś resztę, bo nazwa zespołu była wpisana. Jesteś właścicielem i masz prawo do tego, aby mówić, że coś Ci się nie podoba. Dodaj wpis do regulaminu jak tematy mają być opisywane i po kłopocie skoro tak to Cię bulwersuje.

A skoro mam już Twoją uwagę: to kiedy/czy w ogóle będzie dodany tryb ciemny/nocy? Taptalka i tak nie używam więc się o niego nie pytam, ale może kogoś to dalej interesuje?

Po części zgadzam się z tym co piszesz, ale jednocześnie uderza tutaj hipokryzją na poziomie hard. Kto tu ma ból dupy? I kto tworzy ten problem jak nie Ty (w tym momencie)? Ja tylko zwróciłem na to uwagę, bo również mój temat został w ten sposób potraktowany, a nazwa zespołu była dodana. Zresztą, tutaj nie ma o czym dyskutować, bo to temat z dupy. Niepotrzebnie robisz z tego "aferę", która na to miano nie zasługuje. Nie znam Cię osobiście Przemku, ale chyba trochę przesadzasz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, a ja pamietam afere przed okolo 4-5 lat, kiedy byla zupelna samowolka i kazdy nazywal tematy wlasnie podobnie jak te tagi. Wielu osobom to przeszkadzalo, wprowadzono pozniej sztywny sposob nazwyania tematow "nazwa druzyny, rocznik sezonu". Po paru latach przywrocilem dowolny sposob nazywania tematow, ale dalej jest porzadek.

Po drugie to nie ja sobie wymyslilem, ze takie tagi usuwamy, tylko w temacie Milwaukee parę osob zaczelo narzekac, ze sa taki z dupy i zeby cos z tym zrobic. Pozniej, zbey byc konsekwentnym, jak ktos zauwazyl (i slusznie) tutaj tez usunalem. 

tagi to cos takiego, co na uzytkownika aktywnego na forum nie ma zadnego wplywu, to nie jest element w ktory sie klika. To sluzy kojazeniu silnikowi forum tematow pokrewnych, a takze ma wplyw na pozycjonowanie googla i ta czesc obchodzi mnie i te 2000, ktore miedzy innymi trafia tu wlasnie z goolga. Jakbym nie zwracal uwagi na takie rzeczy, to forum coraz mnie byloby zauwazane na zewnatrz, az wkoncu byloby prywatna odskocznia dla parunastu osob. Tak niestety dziala internet i takie male sprawy polaczone w calosc, maja duze znaczenie.

a jesli ktos jest przywiazany do takich tagow to niech zamieszcza je w swoim avatarze.

To jest cos na co nikt nie zwraca uwage, dopiero jak to usunalem to nagle pare osob stwierdza, ze to dla nich jest bardzo wazne, ale nie ma zielonego pojecia po co te rzeczy są na forum. To nie jest czyjas stopka czy avatar, a osoba zakladajaca temat nie jest jego wlascicielem. Tagi sluza zupelnie czemus innemu. I jesli to nie problem to dobrze by bylo, gdyby byly dobierane wlasciwie, poniewaz to w efekcie my, spolecznosc forum wychodzi na tym na plus. Nie ma to nic wspolnego z moim ego czy kogokolwiek z moderatorow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Dlaczego tak negatywnie? Dobrze wchodzi łącznie. Do dziś pamietam wpis @Januarego po spożyciu ;) 

No nie wiem, mi nie raz po spożyciu wychodziły takie rzeczy, że jak to się mówi - piłeś? Nie pisz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

Czas najwyzszy zaczac traktowac forum tez jako odskocznie od wodki.

Alkohol zaglada Polakow!

Skan badania alkomatem powinien być przepustką na forum. Albo alkomat w komputerze/telefonie. Logujesz się na forum, a tu komunikat "dmuchnij w głośnik" i od odczytu zależy czy dziś założysz temat lub zadzwonisz do byłej.  Zbierzmy kasę na taką apkę :] 

A na razie można przenieść posty nie związane z Knicks do oddzielnego tematu "Afera tagowa" lub je usunąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 09:37, Borys napisał:

Patrzac odwrotnie, tez moglbym nagle zrobic wielka drame, ze zmieniamy forum na lepsze, modzi poswiecaja swoj wolny czas na robienie porzadkow, a co ja nagle widze? Ze ktos nie jest wstanie stworzyc normalne tagi do tematu? I ze co??? wisza one takie juz od kilku miesiecy i nie wpadlo autorowi do glowy przez ten czas ani razu, zeby je zmienic??? a to zenada, chyba powinienem conajmniej strzelic focha. Takze chill, nie robcie problemu tam gdzie go nie ma...

No to ja własnie w tym temacie. 

Bo już się prawie 10 raz dopraszam o powiekszenie uprawnień jako moda w NBA albo przynajmniej odp na PW. Jedyne co moge to usuwać posty, przenosić i banować nie.

 

Wiecej razy już się nie bedę podnosił tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.