Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2019/2020


Gość eF.

Indiana Pacers  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Oladipo wróci w swojej najlepszej formie?

  2. 2. Czy zdrowi Pacers są w stanie awansować do ECF?

  3. 3. Jak oceniasz ich potencjał?

  4. 4. Czy Brogdon jest w stanie zagrać sezon na poziomie ASG?

  5. 5. Który z tych graczy zrobi największy progres względem poprzedniego sezonu?

    • Myles Turner
    • Domantas Sabonis
    • Victor Oladipo
      0
    • Malcolm Brogdon
    • TJ Warren


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mają jeszcze tematu, więc zakładam, bo to całkiem ciekawa drużyna. Przy dobrych wiatrach są w stanie ugrać 3-4 miejsce na Wschodzie i powalczyć o drugą rundę. A jeśli wywalczą druga rundę, to mogą i powalczyć o ECF. Taki pozytywny wstęp dla fanów Pacers, których na tym forum chyba nie ma, a jak są to siema, siema. Potencjał w tej drużynie jest. Oczywiście jeśli zdrowie pozwoli, bo z tym ostatnio krucho. Jednakże pamiętając przemianę Oladipo w jego pierwszym sezonie w barwach Pacers, można być spokojnym, że ten wróci w bardzo dobrej formie. A wtedy Pacers będą groźni dla każdego, nie mam co do tego wątpliwości. Czy to drużyna na ECF? Nie, ale nie takie raczy się działy w tej lidze. Nic mnie nie zdziwi, nawet brak PO... zdrowie, zdrowie, zdrowie. W trakcie offseason pozyskali takich graczy jak TJ Warren, Goga Bitadze z draftu, Jeremy Lamb, TJ McConnell i mój ulubieniec - Malcolm Brogdon, który będzie wielkim wzmocnieniem. Po stronie strat - Bojan Bogdanović (duża strata), Thaddeus Young (nie taki młody pan Tadeusz, ale to nadal dobry gracz), Tyreke Evans (riki tiki narkotyki), Darren Collison (będzie chodził po waszych domach i namawiał na spotkania). Prawdopodobna S5 - Brogdon/Oladipo/Warren/Sabonis/Turner. Kluczowi rezerwowi - Jeremy Lamb...  a dalej - Aaron Holiday? Doug McDermott? TJ McConnell Leaf? I tu bym się zatrzymał na chwilę. O ile S5 jest naprawdę mocna i takiego Warrena da się ukryć w obronie (co ja co, ale coach McMillan na defensywie się zna, a skoro Bogdanović dawał radę, to i Warren jest w stanie się ogarnąć), o tyle ławka jest jak nerdy na balu najpopularniejszych ludzi w szkole. Dobra, trochę przesadziłem, bo nie jest to najgorsza ławka, broń boże, ale też nie powala. Ławka jest jak te słabe nerdy na egzaminach. Nie ma wielkiej lipy, ale też wynik nie jest rewelacyjny. I tutaj jest główny problem Indiany, choć z drugiej strony dużo dobrego powinny dać nowe nabytki, czyli Lamb, McConnell i rookie Bitadze, który może pozytywnie zaskoczyć. Nowoczesny PF/C, rzuca za trzy, chciałem go w Pistons. Będą z niego ludzie.  Być może młody Holiday ma trochę ze swojego starszego brata i też pokaże się z dobrej strony?  Sezon pokaże jak będzie. Kończąc ten wywód, moim zdaniem, Pacers to drużyna nieprzewidywalna, która może odpaść w 1 rundzie, albo awansować do ECF i absolutnie mnie to nie zaskoczy. Jakby to powiedział Zatoichi - We will see.

INDIANA PACERS 2019/2020

PG - Malcolm Brogdon, Aaron Holiday, TJ McConnell

SG - Victor Oladipo, Jeremy Lamb, Edmund Sumner

SF - TJ Warren, Doug McDermott, Justin Holiday

PF - Domantas Sabonis, TJ Leaf, JaKeenan Gant (kto?)

C - Myles Turner, Goga Bitadze, Alize Johnson

plus - CJ Wilcox, Davon Reed, Brian Bowen II

HEADCOACH - Nate McMillan (4 sezon w Pacers, bilans - 138W/108L, 56%)

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, dzisiaj podpisali z nim kontrakt. Może być solidnym wzmocnieniem.

Btw na Nba.com nie ma go w rosterze, na bb-ref i ESPN też. Za to na Nba.com jest Davon Reed, a na ESPN zamiast Reeda - JaKeenan Gant. I bądź tu mądry. :D

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Mnie intryguje ten cały Goga Bitadze. 

To może być Jusuf Nurkić vol.2, ale z rzutem za trzy, więc Pacers lepiej wybrać nie mogli. Powinien sporo minut dostać, bo pod koszem jest bieda. 

Statsy z EuroLigi ma naprawdę mocne -  12.1p/6.4r/2.3b! w 24 minuty.  // Też będę go obserwował, dobrych Europejczyków nigdy mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, eF. napisał:

To może być Jusuf Nurkić vol.2, ale z rzutem za trzy, więc Pacers lepiej wybrać nie mogli. Powinien sporo minut dostać, bo pod koszem jest bieda. 

 

Myles Turner i Domantas Sabonis to jeden z lepszych zestawów na C w lidze, więc akurat Bitadze o minuty w pierwszym sezonie będzie miał raczej ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Myles Turner i Domantas Sabonis to jeden z lepszych zestawów na C w lidze, więc akurat Bitadze o minuty w pierwszym sezonie będzie miał raczej ciężko

Myślę, że tak jak Sabonis będzie grał na pozycjach PF/C, więc minuty będą. On już teraz jest. moim zdaniem, trzecim najlepszym podkoszowym tej ekipy.  Proponuję zobaczyć jego mecz, choćby z Realem Madryt w EuroLidze. Solidna obrona, bloki z pomocy, rzuty za trzy, skuteczność. Oczywiście, są też minusy - słaby podający, przeciętny atleta, ale to jest talent. Z drugiej strony kto go zatrzyma w rozwoju? TJ Leaf? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że mimo wszystko Sabonis zagra na PF  i będzie wymienność pozycji z Turnerem, który jest lepszy w rzutach z dystansu.

Zobaczymy jak to będzie w sezonie. Jestem ciekawy jak to rozwiążą, bo mają kilka wariantów, ale Sabonis jest za dobry na ławkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Mi się wydaje, że mimo wszystko Sabonis zagra na PF  i będzie wymienność pozycji z Turnerem, który jest lepszy w rzutach z dystansu.

Zobaczymy jak to będzie w sezonie. Jestem ciekawy jak to rozwiążą, bo mają kilka wariantów, ale Sabonis jest za dobry na ławkę. 

na S5 ani na C ani na PF też średnio się nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wiem, że to dopiero kilka meczów. Wiem, że Indiana pewnie nikogo nie obchodzi, ale Brogdon wygląda świetnie. Wprawdzie spadła mu trochę skuteczność z gry, ale to było do przewidzenia. W końcu zwiększyła się jego rola w ataku. Myślę, że jeśli ustabilizuje formę na te powiedzmy 45-47% z gry, to będziemy mieli jedną z rewelacji tego sezonu i poważnego kandydata do MIP. Największym zaskoczeniem jest jego liczba asyst, damn. Spodziewałem się sześciu, może siedmiu asyst w meczu, ale ponad 11? W ogóle jego liczby to kosmos - 22.0p/5.3r/11.3a (przy 1.8tov)/1.5s , per - 29.4 (czołówka w lidze)  38% za trzy, 96%ft. Jak tak dalej pójdzie to ASG będzie pewne. Do tego Sabonis radzi sobie całkiem zajebiście na PF'ie. Bilans może i jest niekorzystny, ale wróci Turner, czyli gdzieś w przyszłym tygodniu i przede wszystkim Oladipo, a będą naprawdę groźni. Widzę tutaj spory potencjał. A duet obwodowych Brogdon/Oladipo nie dość, że powinien się naprawdę fajnie uzupełniać, to ma szansę na bycie topowym duetem w lidze (jeśli Oladipo będzie w formie, wiadomo). Oprócz tego współpraca Sabonisa z Turnerem też wygląda obiecująco. Turner coraz więcej rzuca za trzy, i robi to skutecznie - 53% przy 4 rzutach na mecz, a Sabonis jak to Sabonis. Spod kosza i na półdystansie jest cholernie groźny. A i trójką zagrozi (jak na razie oddaje 2 rzuty w meczu i trafia 43%). Coś z tego będzie, no doubt. Nic tylko czekać na pięknego Victora, hehe. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.08.2019 o 13:02, eF. napisał:

słaby podający

muszę to wyciągnąc, bo mało oglądałem go, jednak już w Pacers pokazał, że Nurkić vol2 to nie jest przesada, zwłaszcza te bounce passy pokazują, że widać na kim się wzorował

ja tak to widzę w 2025 

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, polishllama69 napisał:

muszę to wyciągnąc, bo mało oglądałem go, jednak już w Pacers pokazał, że Nurkić vol2 to nie jest przesada, zwłaszcza te bounce passy pokazują, że widać na kim się wzorował

ja tak to widzę w 2025 

Zdjęcie

Jakoś mega smutno mi się robi jak widzę to zdjęcie LOL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.