Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

"Zbyt dobrze" wyglądają moim zdaniem bilanse Knicks, Suns (!) i mimo wszystko Clippers. 

Za słabo przede wszystkim Sota, może Grizzlies i Spurs, ale to wyjaśniłes. 

Ciekawe jak się przełoży na rzeczywistość. 

I gratuluję naprawdę dobrego pomysłu i świetnej realizacji. Duży szacunek @fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

"Zbyt dobrze" wyglądają moim zdaniem bilanse Knicks, Suns (!) i mimo wszystko Clippers. 

Za słabo przede wszystkim Sota, może Grizzlies i Spurs, ale to wyjaśniłes. 

Ciekawe jak się przełoży na rzeczywistość. 

 

To jest wlasciwie tylko potencjal personalny. Miejsce knicks odzwierciedla odczucia komentujacych w stosunku do randla czy robinsona. Clippers mieli zdecydowanie najwyzej ocenionych graczy. Wysoko w rankingu byli ich gracze od 3 do 9, nie tylko kawhi i george.

Zachod jest bardzo mocny, sota czy grizzlies wcale nie musza zrobic wiecej wygranych.

Wynik suns chyba najbardziej zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Wynik suns chyba najbardziej zaskakuje.

Mnie tam nie. Potencjał kadrowy jest spory, fit też wygląda bardzo dobrze. Powinni zaliczyć dużo lepszy sezon niż poprzedni.

Pelicans wydają mi się przeszacowani. Knicks to już w ogóle nie wiem jak mogą być tak wysoko.

Wolves to chyba obecnie najbardziej niedoceniany zespół w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eF. napisał:

Lol, ale co ma aparycja Jokera do tego jakim jest graczem? Udowodnił w poprzednim sezonie, a szczególnie w PO, że to ten sam tier co Embiid czy Davis.

Jak chcesz oglądać 'piękne', umięśnione ciała, które są polane jakimś olejkiem dla lepszego efektu, to przerzuć się na Mr. Universe, czy coś w ten deseń. :D

Ja starałem się spojrzeć bardziej ogólnie, z punktu widzenia ogółu

Jokić zrobił robotę w po choć to on w dużym stopniu odpowiada za g.7 z Blazers, właśnie przez brak tego pierwiastka killera w końcówkach Nuggets nie mieli w nim odpowiedniego wsparcia

Może to się z czasem zmienić, Jok jest młody i to były jego pierwsze po, ale fakt pozostaje faktem

 

A co do aparycji- już dawno psychologowie dowiedli że podświadomie bardziej lubi się ładnych ludzi, jokić to taki typowy chłopak. Gdybyś go zobaczył w sandałach i białych skarpetkach na plaży w Mielnie chlajacego browara z puszki to niczym by się od innych nie różnił (poza wzrostem ofkoz)

 

Harden z dwójką 🤣

Choć w sumie to tylko rs....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

choć to on w dużym stopniu odpowiada za g.7 z Blazers, właśnie przez brak tego pierwiastka killera w końcówkach Nuggets nie mieli w nim odpowiedniego wsparcia

29 pkt, 13 reb, 2 ast (to tez dużo mówi ;]), dwie jedyne celne trójki całej drużyny to trójki Jokicia i mimo G7 i D skupionej na Jokiciu zaledwie 2 straty.

Pretensje to mozna miec do Murraya, który zagrał na 22% z gry czy do tego, ze Sap jako vet zbyt wielkiego wsparcia w ofensywie nie dał, ale naprawdę zrzucanie porazki w G7 i pisanie o niewystarczającym wsparciu to żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i Bulls będą w ósemce!!!

Magia się skończyła, kontrakt Vuca podpisany!

@Lucas ja napisałem o końcówce! O samej końcówce spotkania i o tym że jok nie jest typem gracza przejmującego mecz!

Tylko tyle, oglądałem to spotkanie z Julkiem i Marcusem w pubie i byliśmy pod wrażeniem gry Jokica, ale też wszyscy trzej zauważyliśmy że Nuggets byli o go to guya do awansu

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę fani Denver lubią sobie nadużywać, w PO Denver miało w crunch wybitny ORTG 105 a P O T Ę Ż N Y Jokić zanotował 78 posiadań 8 pkt i 22TS% przy 24.8 USG%; warto nadmienić, że potężni rywale wklejali im w tym czasie ORTG na poziomie 114 ;) 

w RS ciut lepiej bo team miał 112.8 ORTG a niedźwiedź miał 277 posiadań i 89 pkt przy 56,33 TS% i 30.4 USG%, dodatkowo 30 asyst (należy pochwalić, bo aż 16 poszło pod kosz), ale nie dziwcie się, że Jokić nie jest doceniony u casuali skoro w mało medialnym teamie w crunch zalicza zjazd scoringu kosztem małego wzrostu kreacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa @fluber szkoda że rzadko wchodzę na forum bo miałem własny ranking top kilkaset w excelu.

Dałbyś radę wrzucić ranking oparty na średniej ucinanej, wywalając 25% najwyższych i 25% najniższych ocen każdego gracza? Taki ranking pewnie będzie mieć więcej sensu po pozbyciu się ludzi nie odróżniających Robina od Brooka lub Bojana od Bogdana. Rookies też są chyba zbyt bezpiecznie wycenieni. Dostawali 1 z automatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, polishllama69 napisał:

widzę fani Denver lubią sobie nadużywać, w PO Denver miało w crunch wybitny ORTG 105 a P O T Ę Ż N Y Jokić zanotował 78 posiadań 8 pkt i 22TS% przy 24.8 USG%; warto nadmienić, że potężni rywale wklejali im w tym czasie ORTG na poziomie 114 ;) 

w RS ciut lepiej bo team miał 112.8 ORTG a niedźwiedź miał 277 posiadań i 89 pkt przy 56,33 TS% i 30.4 USG%, dodatkowo 30 asyst (należy pochwalić, bo aż 16 poszło pod kosz), ale nie dziwcie się, że Jokić nie jest doceniony u casuali skoro w mało medialnym teamie w crunch zalicza zjazd scoringu kosztem małego wzrostu kreacji

Wrzuć jeszcze staty Davisa z ostatnich PO, porównamy z Jokiciem, który ciągnął swój zespół w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Zarzucanie czegokolwiek Jokiciowi za mecze Denver w PO, gdy cała ich gra zaczyna się i kończy na nim jest grubym nietaktem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Wrzuć jeszcze staty Davisa z ostatnich PO, porównamy z Jokiciem, który ciągnął swój zespół w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Zarzucanie czegokolwiek Jokiciowi za mecze Denver w PO, gdy cała ich gra zaczyna się i kończy na nim jest grubym nietaktem. 

ja nie lubię Davisa i go krytykuję, więc nie wiem o co zarzut a ja tylko próbowałem pokazać, że nie jest to tak kolorowo jak próbuje się tłumaczyć, dalej oczywiście go doceniam, ale mam kilka sporych zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.