Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, fluber napisał:

I z dużą przewagą nad resztą stawki.

Btw. czy ktoś spróbuje odgadnąć kolejność tej 10-tki?:) Może komuś się uda trafić:)

Lebron

Kawhi

Curry

Giannis

Embiid

Jokic

Harden

George

Davis

Lillard

28 minut temu, BMF napisał:

Doncic w drugim sezonie powinien być zajebisty.

But yeaaah, Beal to jest dobry przykład jaki jest patent na to, żeby mieć dobrą opinię u casual NBA fana - kolo jest dobry, grał w teamie, który był dobry, ale nikt nie oczekiwał sukcesów, więc ma czystą kartę, grał dobrze w playoffach, więc nie ma łatki chokera, i robił dobre statsy, no i to prawilna druga opcja, więc nikt nie zarzuci mu bycia ballhogiem/cancerem - no nie ma o co się przyjebać generalnie, więc kończy przed bardziej utalentowanymi i pewnie trochę lepszymi grajkami, na których są kwity (Towns, Irving).

Beal, KAT czy Irving to nie są gracze na top15. Litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Griffin za Beal'em, Walkerem, Gobertem czy Donciciem?

Z pewnością znajdą się argumenty przemawiające za w.w czwórka, ale w moim odczuciu Blake jest zdecydowanie za nisko, zważając na to, kto plasuje się przed nim. 

Zagrał najlepszy sezon spośród tych zawodników. Podobno znowu ostro trenuje, więc zakładam, że jego ofensywa ponownie przejdzie ewolucję. Jego połączenie skillsetu, doświadczenia i bbiq daje mu ogromną szansę na świetny indywidualny sezon. No właśnie, szkoda, że przystało mu grać w przeciętnej drużynie. Po zmianach jakie uczynił w swojej grze, chętnie ujrzał bym go w silniejszej ekipie.

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eryko napisał:

Wow, Griffin za Beal'em, Walkerem, Gobertem czy Donciciem?

Z pewnością znajdą się argumenty przemawiające za w.w czwórka, ale w moim odczuciu Blake jest zdecydowanie za nisko, zważając na to, kto plasuje się przed nim. 

Zagrał najlepszy sezon spośród tych zawodników. Podobno znowu ostro trenuje, więc zakładam, że jego ofensywa ponownie przejdzie ewolucję. Jego połączenie skillsetu, doświadczenia i bbiq daje mu ogromną szansę na świetny indywidualny sezon. No właśnie, szkoda, że przystało mu grać w przeciętnej drużynie. Po zmianach jakie uczynił w swojej grze, chętnie ujrzał bym go w silniejszej ekipie.

Ja chciałem dać wow Griff tak wysoko a ty chciałeś jeszcze wyżej? To antyteza koszykówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eryko napisał:

Wow, Griffin za Beal'em, Walkerem, Gobertem czy Donciciem?

Z pewnością znajdą się argumenty przemawiające za w.w czwórka, ale w moim odczuciu Blake jest zdecydowanie za nisko, zważając na to, kto plasuje się przed nim. 

Zagrał najlepszy sezon spośród tych zawodników. Podobno znowu ostro trenuje, więc zakładam, że jego ofensywa ponownie przejdzie ewolucję. Jego połączenie skillsetu, doświadczenia i bbiq daje mu ogromną szansę na świetny indywidualny sezon. No właśnie, szkoda, że przystało mu grać w przeciętnej drużynie. Po zmianach jakie uczynił w swojej grze, chętnie ujrzał bym go w silniejszej ekipie.

Może wzięto pod uwagę jego formę w PO 😉

Griffin niestety tylko bywa zawodnikiem wielkiego formatu, gdyż niestety zbyt często zakłada garnitur na mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake to prędzej definicja koszykówki. Robi wszystko, stale poszerza i ulepsza skillset, do tego jest koniem pociągowym było nie było Playoffs drużyny.

Co więcej zrobił taki Beal od niego choćby w poprzednim sezonie? Całej kariery już z sympatii do BB nie będę przytaczał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beal to zdecydowanie najbardziej overrated gracz obecnie. Skąd ta miłość do Niego nie wiem. Co lepsze on tak urósł w oczach tego forum w tym sezonie i nie bardzo wiem czemu. Co on takiego pokazał? Wizards byli w poprzednim sezonie top3 najczęściej oglądanych przez mnie drużyn i nie bardzo wiem skąd nagle wziął się ten hype.

Na forum realGM też jest robiony ten ranking. Beal będzie miał problem załapać się do TOP25.

U Nas jest dwunasty...why?

@ignazz wytłumacz mi czemu Blake dla Ciebie jest przeszacowany, gdy w tym RS był bez wątpienia TOP10 ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jack napisał:

Może wzięto pod uwagę jego formę w PO 😉

Griffin niestety tylko bywa zawodnikiem wielkiego formatu, gdyż niestety zbyt często zakłada garnitur na mecz. 

Ładnie napisałeś "bycie niezdolnym do gry".

W zeszłym sezonie Blejk to był luźno top-10 grajek. Niestety pod koniec sezonu (i w PO) był już inwalidą (nie wiem, czy kiedykolwiek wydziałem, żeby ktoś totalnie niezdolny do gry był utrzymywany w grze tak długi okres) - serio oglądanie Pistons w tym okresie musiało być ucztą dla sadystów. Boję się, że Drummond jest za ciężki jak na kolana Blejka i tam może być jakaś smutna historia w tym roku :(

47 minut temu, fluber napisał:

9    Paul George    9,177419355
 

No to z tłumu (czyt 'trzech') typujących top-10 zostałem sam na placu boju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Beal to zdecydowanie najbardziej overrated gracz obecnie. Skąd ta miłość do Niego nie wiem. Co lepsze on tak urósł w oczach tego forum w tym sezonie i nie bardzo wiem czemu. Co on takiego pokazał? Wizards byli w poprzednim sezonie top3 najczęściej oglądanych przez mnie drużyn i nie bardzo wiem skąd nagle wziął się ten hype.

Na forum realGM też jest robiony ten ranking. Beal będzie miał problem załapać się do TOP25.

U Nas jest dwunasty...why?

@ignazz wytłumacz mi czemu Blake dla Ciebie jest przeszacowany, gdy w tym RS był bez wątpienia TOP10 ligi

Przygotuje się dokładnie aby odpisać ale jakbym miał wybrać jednego gracze przeszacowanego to będzie to blejk. ( z całej dekady mając świadomość ze gra Wall) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake to jeden z najbardziej "urodzonych do gry w kosza" graczy w lidze i zdrowy to jest przynajmniej top15. 

January DLO miał z nich najlepszy/najszerszy support chyba. Doceniam jego sezon, ale wolałbym iść z Blakiem jako pierwsza opcja. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic nie w top5 to skandaloza. Top5 grajek poprzedniego sezonu, w wieku gdzie powinien być tylko lepszy i jest liderem zespołu często typowanego do najlepszego na Zachodzie, do tego po fantastycznych Playoffs. 

Stawianie Davisa nad nim to żart. Zwłaszcza że Anthony będzie druga opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No i jesteś dalej w grze:)

8    Nikola Jokić    9,213114754
 

hmm jak Jokic jednak 8 (ja nie głosowałem jbc, tylko dlatego jest za Biidem!) to chyba lejkerzy-hejterzy ostro wjechali na ankiety - więc możliwe, że LBJ jednak będzie przed Kawhim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.