Skocz do zawartości

Deklaracje GMów odnośnie nie oddawania graczy


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę ukrywał, że jestem zniesmaczony przerzucaniem u nas Gwiazd niczym tych przysłowiowych worków z ziemniakami. Czarę goryczy przepełnił Porzingis, który u nas właśnie po raz czwarty ma zmienić klub. Dwa kolejne ziemniaki, które idą w tym dealu to Harden i Beal, że o Capeli nie wspomnę. Przez chwilę był tu u nas BTPH, który beztrosko chciał oddać Currego i Draya Greena.

Jako, ze nie stosujemy u nas klauzuli No Trade (chyba, że wprowadzimy, bo imho powinniśmy), to proponuje oddzielny temat. Będzie tu mało wpisów (możliwe, że tylko mój i Ignasia) o deklaracji GMów odnośnie nieoddawania gracza. Oczywiście problemem jest jak GM się zmienia, ale może się to u nas ustabilizuje w końcu. 

Ignaś deklaruje się, ze podpisując Jimmiego Butlera nigdzie go nie wymieni podczas trwania tej umowy i ma mój głos (ale jak go wymieni pod jakimkolwiek pozorem, to żadna Gwiazda idąca jako FA do Spurs nie uzyska mojej aprobaty).  

Ja ze swojej strony deklaruje nie oddawanie KATa, który chciałbym, żeby cała karierę spędził w naszych Magic.  Takie same sygnały - żeby była jasność - dostaje w Orlando Donovan Mitchell, jak będzie podpisywał w przyszłości nowy maxymalny kontrakt.

Jeżeli Rada i Wy Drodzy GMowie uznacie temat za niepotrzebny to zrozumiem, jednakże przy tym szaleństwie wymian Gwiazd potrzebna jest nam w tej grze chyba jakaś stabilizacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Podtrzymuje moje zobowiązanie ze przygotowując ofertę dla Jimmiego na pełne cztery lata nie oddam Lidera w wymianie. 

a Murray zostaje?

jak ma wygladac twój team?

to sa ważne dla mnie argumenty, bo podoba mi się koncepocja jimmiego w spurs i poprawa kultury organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, człowiek...morza napisał:

a Murray zostaje?

jak ma wygladac twój team?

to sa ważne dla mnie argumenty, bo podoba mi się koncepocja jimmiego w spurs i poprawa kultury organizacji

Chętnie bym koncepcje rozwinął tylko tu proszę o podpowiedz czy jest to rozsądne aby na tym etapie gry zdradzać plany które przecież trzeba wprowadzić ...

klopot w tym ze nie mogę nawet szczątkowo opisać mając aż 3 RFA i każda informacja złożona do kupy może podpowiedzieć moim oponentom co robić. 

Pierwszy przykład to Brogdon. 

Jezeli uznacie ze brakuje konkretów to może częściowo na PM rozwieje wątpliwości a teraz napisze co myśle ze mogę zrobić: 

zdaje sobie sprawę ze oferuje 4 letni kontrakt i moim celem wspólnym z JB walka o najwyższe cele dając mu przywództwo ... stad brak ofert dla Duranta Klaya czy Leonarda. 

Na TB wisiały pewne oferty ale najistotniejsza jest ta ze gotowy jestem oddać picki aby zmiany wprowadzić „ kompatybilne” z prime JB. 

Stad już podjąłem decyzje o tym aby skalibrować skład pod JB i jego okienko. 

Ma moja obietnice ze skład obuduję pod jego okienko i powoli dyskretnie przechodzę z 19 latków na graczy starszych 

zespol ma być uszyty na Lidera i nie będę kusić potencjału w graczach zbyt młodych pickach czy przejmowaniu graczy „ złych kontraktów” za inne korzyści. 

Po prostu spurs z niektórych ewentualnych zysków musza zrezygnować i mam te świadomość 

stad dostępność Musy Murraya Metu Schoe Roby i pickow co mogą potwierdzić adresaci moich pm. 

Wymiana 2 za 2 wisi już z reszta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce abyście jednak wiedzieli to co wie JB. 

Podjąłem już decyzje co do zagadki na PG , co z Brogdonem którego niesamowicie szanuje oraz jak ma wyglądać podstawowa rotacja i system gry” 

tu nie mam wątpliwości. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja żądam konkretnych informacji.

nie kupię kota w worku.

logiczne.

Sprawdzę czy nie ma konfliktu interesu i wyślę PM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Przecież temat jest bez sensu. Ustaliliśmy kiedyś, że nie ma no-trade clause. A takie deklaracje to zwykły opis podczas FA. Jak jakiś GM łamie to co obiecał to i tak ma przejebane na FA.

 

Jasiu,

Temat ma sens - wszelkie deklaracje GMów mamy w jednym miejscu i łatwo je znaleźć bez przekopywania się przez tony postów. 

Przyłączam się do postu wyżej Karpika. Dyskusje o tym możemy kontynuować w innych tematach, tu tylko deklaracje.

Prosiłby GMów o usunięcie swoich postów, które nie są deklaracjami. Tego mojego posta mogę tu zostawić jako porządkowego lub również usunąć, jeżeli jest zbyteczny. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karpik napisał:

Temat miałby sens, gdyby nie było w nim zbędnej dyskusji, tylko same deklaracje 😛

Popieram. Taki temat z samymi deklaracjami by się przydał do rozliczania. Tylko w tym temacie deklaracje maja sens, bo inaczej uciekną. Oczywiście nie mogą być to deklaracje wiążące, ale wtedy moglibyśmy skonfrontować i wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj January ile tych frontów swoją manipulacja otwierasz bo możesz się na wszystkich frontach nie wyrobić  

powtórzę ... sytuacja z Leonardem sprawiła ze miałem strasznie przymusowa sytuacje co widać nawet po realnej sytuacji spurs której Pop prowadząc od dwóch dekad nie uniknął a nawet wylądował ciut niżej  

to straszny moment zarówno dla mnie jako GM jak i szczerego fana prawdziwych spurs którym niezmiennie kibicuje od 1990  

uwierz mi ze bardzo chce stabilizacji a twoje paszkwile tylko mnie upewniają aby sobie nie szkodzić wchodząc w głębsza dyskusje z Tobą  

jestes zainteresowany wyłącznie przepchnięciem oferty snt wiec średnio obiektywny jesteś  

obiecałeś nie wspomagać oferty partnera w snt wiec bądź słowny  

ja za dyskusje z Tobą podziękuje jeżeli nam wszystkim przed chwila zarzuciłes ze nasze głosy to chęć dokopania lakers  

dziękuje za cenne uwagi  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tą linią to ja nie dość że dam no trade dla Butlera to zatrudnię trenera którego on wskaże i podpisze za resztę kasy jego ziomków z listy którą mi wyśle. Dzięki temu jeszcze bardziej poczuje się doceniony 🙂

maxresdefault.jpg

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Nie zabierajmy sobie zabawy.

Weźmy na przykład przypadek, gdzie Heat mając Doncica wygrywają teraz Butlera. Temu nagle strzela achilles i Heat nie mogą go zrzucić, a Doncic jest udupiony.

Nie mówiąc o roszadach wśród GMów. Wejdzie w temat historia. Co sezon zmienia się prawie połowa graczy. Teraz obiecanki, a potem jakiś klub dostaje kontuzjowanego Butlera, jest zablokowany i nawet mając assety nie może go zrzucić.

Jestem na nie. Takie mistrzostwa Knicks czy teraz działania Wizards to piękna sprawa dla gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy gramy w nasza grę i przerzucamy graczy nba zaczęła robić to samo ;)

nie pamietam takiego roku od 1990. 

Butler

Leonard 

Davis 

george 

durant 

kyrie

kemb

cp3

RW 

to top topów 

więcej się pakowało niż siedzi w domu 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Joe Harris razem z nowa oferta kontraktu od Warriors na ok 6,4 mln dostal obietnicę niewymienialności przez co najmniej rok (efektywnie półtora roku) do momentu podpisania obiecanej maksymalnej możliwej oferty jaką Warriors będą mogli za rok zaproponować z użyciem Early Bird Rights - czyli ok 50 mln przez kolejne 4 lata.

Obietnica jest niezależna od zdrowia i formy gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.