Jump to content
Sign in to follow this  
Raven2156

Filmy i Highlighty

Recommended Posts

W sieci roi się od świetnych kompilacji świetnych zagrań danego zawodnika, drużyny czy chociażby skumulowanego całego sezonu.

Tego typu filmiki w połączeniu z dynamiczną muzyką są w wielu przypadkach źródłem inspiracji i motywacji dla fanów stąd warto wrzucić tu najciekawsze z nich tak by każdy miał do nich swobodny dostęp.

To może ja zacznę... Na pierwszy ogień mało oryginalnie ale za to z jaką klasą! Przed państwem - Sidney Crosby!

Edited by Raven2156
  • Like 1

Z mojej strony jedyny i niepowtarzalny The Magic Man.Najlepiej ogląda się jego nieprawdopodobne zagrania z głosem komentatorów :)

Chciałbym wierzyć,że będzie nam jeszcze dane oglądać  zawodnika z tak unikalnymi umiejętnościami w NHL.

• Like 2

Moze troche nie ten temat ale podcast o NHL od Michała Ruszela pewnie jest płatny bo to na nhlwpl

ale goscinnie przychodzi do Przerwy na żądanie extra.

Znalazłem kilka jego archiwalnych wypowiedzi w tym podcaście, jest pewnie wiecej ale juz nie szukałem głęboko:

Moze sie komuś przyda a i w trakcie sezonu lub przed rozpoczęciem nowego też pewnie coś wrzucą na PnŻ

• Like 1

to ja dorzuce moja ulubiona brameczke ever do tego szacownego tematu...

• Like 1

Uwielbiam bramkę z 3 miejsca :) Witam miłośników hokeja, fajnie że wreszcie powstało odrębne forum.

• Like 2

To coś innego po masie fajnych hajlatów od was, krótkometrażówka jak wygląda lat u braci O'Reilly to jeszcze na chwile zanim młodszy z nich wzniesie puchar Stanleya i otrzyma Conn Smyth Trophy oraz zostanie jednym z moich ulubionych hokeistów!!!! Byłem kilka dni przed swoim ślubem, stres mnie dopierdalał i nic tak nie pozwalało mi o nim zapomnieć jak stres i nerwówka, którą dawała mi ekipa z St Louis i to jak wygrali horror z Bruins to było coś niesamowitego:)

• Like 3

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

sweet

Ta dziewczynak to był ich lucky charm tamtych playoffs, no i wygrali puchar:)

• Like 1

Bramka sezonu tak wcześnie? Zobaczymy, ale już teraz można powiedzieć, że mocna kandydatura. 

A tu trochę sztuk walki na lodzie:

Edited by Braveheart22
  • Like 1

2 sekundy do końca dogrywki. A co tam. Strzelę sobie bramkę sezonu. Czy tak pomyślał Matthew Tkachuk? 😂

• Like 1

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

2 sekundy do końca dogrywki. A co tam. Strzelę sobie bramkę sezonu. Czy tak pomyślał Matthew Tkachuk? 😂

pare razy musialem odtworzyc, by dostrzec 'spryt' tkachuka! b. ladna brameczka!; pierwsza mysl - no czo ty, pekka, takiego 'babola'?! :P  ; moj starszy brat nie lubi hokeja, bo, jak mawia, 'nie widzi krazka!'. widze, ze i mnie takie 'niedowidzenie' coraz czesciej dopada :( ...

Edited by kcp78