Skocz do zawartości

Filmy i Highlighty


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci roi się od świetnych kompilacji świetnych zagrań danego zawodnika, drużyny czy chociażby skumulowanego całego sezonu.

Tego typu filmiki w połączeniu z dynamiczną muzyką są w wielu przypadkach źródłem inspiracji i motywacji dla fanów stąd warto wrzucić tu najciekawsze z nich tak by każdy miał do nich swobodny dostęp.

To może ja zacznę... Na pierwszy ogień mało oryginalnie ale za to z jaką klasą! Przed państwem - Sidney Crosby!

 

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Borys przypiął/eła ten temat

Moze troche nie ten temat ale podcast o NHL od Michała Ruszela pewnie jest płatny bo to na nhlwpl

ale goscinnie przychodzi do Przerwy na żądanie extra.

Znalazłem kilka jego archiwalnych wypowiedzi w tym podcaście, jest pewnie wiecej ale juz nie szukałem głęboko:

 

 

Moze sie komuś przyda a i w trakcie sezonu lub przed rozpoczęciem nowego też pewnie coś wrzucą na PnŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

To coś innego po masie fajnych hajlatów od was, krótkometrażówka jak wygląda lat u braci O'Reilly to jeszcze na chwile zanim młodszy z nich wzniesie puchar Stanleya i otrzyma Conn Smyth Trophy oraz zostanie jednym z moich ulubionych hokeistów!!!! Byłem kilka dni przed swoim ślubem, stres mnie dopierdalał i nic tak nie pozwalało mi o nim zapomnieć jak stres i nerwówka, którą dawała mi ekipa z St Louis i to jak wygrali horror z Bruins to było coś niesamowitego:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

2 sekundy do końca dogrywki. A co tam. Strzelę sobie bramkę sezonu. Czy tak pomyślał Matthew Tkachuk? 😂

 

pare razy musialem odtworzyc, by dostrzec 'spryt' tkachuka! b. ladna brameczka!; pierwsza mysl - no czo ty, pekka, takiego 'babola'?! :P  ; moj starszy brat nie lubi hokeja, bo, jak mawia, 'nie widzi krazka!'. widze, ze i mnie takie 'niedowidzenie' coraz czesciej dopada :( ...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.