Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2019/20


Koelner

Play-off ?   

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Play- off?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10.04.2020 o 04:44

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Lucas napisał:

Całkiem ok spotkania Bjelicy i Barnesa do tego. Serb mnie zadziwia, że tak znakomicie radzi sobie na tablicach, bo to że jest dobrym wysokim podającym to wiedzieliśmy wczesniej, w Europie robił za point forwarda przecież. Tu też ta kontuzja Foxa dała mu trochę więcej okazji do grania z piłką.

Bjelica swoje przeżył

 

bardzo fajnie jak w canal plus puszczają Sacramento i komentuje Radek Hyży i nie-Michałowicz.

 

brak Foxa nie jest widoczny co cieszy ale niepokoi , Loraka złe przewidzenie zaczynają powoli się sprawdzać , sam pisałem o negatywnym wpływie Cousins w Kings gdzie byłem osamotniony , to samo widzę z Foxem u Loraka.ja lubię Foxa za szaleństwo , dunki ale bardziej wolę graczy na PG typu playmaker a nie combo.

w listopadzie przegraliśmy dwa mecze po 2 pkt z Lakers i Toronto, wstydu nie ma ale nie widzę tej ekipy w PO.

 

do szczęścia oczywiście brakuje mi w Kings na centrze Jokicia :) i byłoby Sacramento 2002 .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Kings to drugi najczęściej oglądany przeze mnie zespół NBA w tym sezonie i cieszę się, że po słabym starcie i to mimo kontuzji Foxa i Bagleya zaczynają wyglądać tak jak typowałem ich latem, bo typowałem, że wejdą do Playoffs i kto wie, może nie jest to jeszcze typ zły, a na pewno nie wycofywałbym się z niego.

Walton i generalnie ludzie piszący o Kings sugerowali, że ten start sezonu mógł być też wynikiem tripu do Indii, bo mało czasu na normalne treningi, na zgranie, a jednak przyszedł nowy trener i to swoje musiało zająć. Walton na pewno nie kupił jeszcze zaufania, ale trzeba przyznać, że zaczyna sobie radzić coraz lepiej. Z gościa mówiącego o tym, że wykorzystał wszystkie czasy na 6 minut przed końcem meczu został typem, który przy kontuzji dwóch starterów, w tym swojego najlepszego gracza, potrafi rozpisać całkiem przyjemną zagrywkę, gdy na zegarze jest 5/6 sekund i piłka z boku w crunchu.

a niektórzy go tu skreślali po kilku meczach.

 

PS

z dzisiejszego spotkania: https://streamable.com/daujy

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorajszy mecz był dziwaczny .Kosz po prawej stronie ekranu był zaczarowany. Najpierw Kings na niego trafili dwie trójki na 13. A potem Denver trafili tylko 1 na 13... Ogólnie Kings grali źle. Bogdanovic i Hield nie trafiali raz za razem z czytych pozycji. Bjelica nawet piłki nie umiał wyprowadzić . Dedmon jest tak beznadziejny ,że Walton wolał właśnie Bjelicą grać na centrze. Przegrywali 17 do przerwy.. 12 jeszcze w 4 kwarcie na 8 do końca

A jednak wygrali i jeszcze Harrison został ich bohaterem.. No i niesamowicie dobry sezon gra Holmes. Trzyma obronę, daje dużo energii na atakowanej tablicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ely3 napisał:

Walton wolał właśnie Bjelicą grać na centrze

Walton od pewngo czasu próbuje grac Bjelicą w roli Brooka Lopeza na C, bo Bagley może wtedy więcej grać pod koszem. Troche nie wiem jak na razie oceniać Kings, bo jednak kontuzja Foxa i out Bagleya to trochę inna ekipa i role na boisku. Bogdanovic po powrocie Foxa chyba rolę 6th dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
13 godzin temu, january napisał:

Walton stracił szatnię i nie bardzo sobie radzi jako coach, Vlade uwalił w sumie Kings na najbliższą dekadę po kilkunastu latach przebudowy, ugh. Pocisnął bym z nich dłużej, ale jednak od wyboru z #2 Bagleya aż żal z nich już szydzić.

I pomyśleć że i Vlade i Luca są z Bałkanów? Nie mógł Serb się rozeznać po znajomych?  Jak nie potrafił ocenić Luki to mógł popytać starszych i mądrzejszych którzy wiedzieli co z Luki będzie. No ten draft ostatecznie pogrążył Serba w mojej ocenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On doskonale wiedział kim jest i będzie Luka. Wiele źródeł wskazuje na to że zdecydowało coś poza sportowego, czyli niechęć do ojca Doncicia. Vlade tą sytuacją, oraz letnimi decyzjami pokazał się jako kawał specjalisty 🙃. Tylko Kinga żal, bo była opcja by zrobić tu coś fajnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, marceli73 napisał:

I pomyśleć że i Vlade i Luca są z Bałkanów? Nie mógł Serb się rozeznać po znajomych?  Jak nie potrafił ocenić Luki to mógł popytać starszych i mądrzejszych którzy wiedzieli co z Luki będzie. No ten draft ostatecznie pogrążył Serba w mojej ocenie. 

Nie ma to związku że obaj są z Bałkanów bo Słoweńcy nie przepadają za Serbami i ze wzajemnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Nie ma to związku że obaj są z Bałkanów bo Słoweńcy nie przepadają za Serbami i ze wzajemnością. 

A to nie wpływa na ocenę zdolności koszykarskich a tym bardziej że to amerykański zespół i powinieneś nie oglądając się na niesnaski wybrać najlepszą opcję. Sacramento z tego względu powinno wy.. Serba już po tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, allen napisał:

Bagley nie bedzie taki zly. Jak go odpuszcza kontuzje to za 2-3 bedzie top3 z tej klasy draftu. 

Sam Bowie też nie był taki zły, heheszki. Co do tego top3 draftu, hmm

Doncić, Young, Ayton, Jackson Jr, SGA, Carter Jr - wyglądają lepiej od niego

Ok, Bagley nie zapowiada się na busta, ale Kings mogli teraz walczyć o HCA z Luką w rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

Luke Walton to nie jest trener. JJ Redick wali gamę winnera po penetracji na lewą rękę a dwóch zawodników Kinga leży obok na ziemi jak najebani . dramat w stolicy Californi 

jeśli chcemy winić Waltona za Reddicka, to trzeba też pochwalić za 3+1 Bjelicy ; P

poza tym Fox -21 gdy kings tylko -2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.