Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2019/20


Koelner

Play-off ?   

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Play- off?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10.04.2020 o 04:44

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy kolejny sezon najbardziej profesjonalnego oraz najlepiej zorganizowanego zespołu w ostatnich latach w NBA  (obok New York Knicks).

Rok temu dobili prawie do 48% wygranych co zbliża sukcesem do sezonu 07/08 gdzie grał jeszcze Mike Bibby i Ron Artest a w składzie jeszcze był Mikki Moore.

nba_a_sackings_580.jpg

Ostatnie play off było w 05/06 gdzie mistrzem było Miami Heat w składzie Shaqiem, Alonzo , Walkerem, Haslemem, J-Willem , Posey , Paytonem ... młodym Wadem , który poszedł teraz na emeryturę i dla młodzieży informacja wtedy Chris Paul był Rookie of the Year

image.png.4afba216511e774e87df1bb60f3802f8.png

 

Rok temu 9 miejsce , które mogłoby się wydawać bliskie PO ale to nadal 9 mniej wygranych meczów.

 

zacznijmy od wakacji

najważniejsza to zmiana trenera , Joerger out , przyszedł Walton.

oceniam tą zmianę na minus ponieważ Joerger wyciągnął maksa. maksa z tego rosteru , maksa z tego co mogło być. wiemy jaki Kings ma market i Joerger był dla mnie idealny, chciałem aby zrobił z tego Memphis Grizzlies czyli wyrównany zespół, który pojawia się w PO .

dostajemy Waltona , który tak naprawdę ma gówno nie CV , tylko nazwisko.

wyjebiemy go w czasie sezonu i zacznie się karuzela.

 

dostaliśmy Coreya Josepha(3 lata) , Arizę(2 lata) Barnes (4 lata) , Dedmon (4 lata), straciliśmy/zyskaliśmy wypierdol WSC . 

dla mnie fajne deale, fajni rolersi i plan działania pokazuje in Fox and Hield/ Bagley We Trust.

na papierze wyglądamy mocniej , szczególnie że w pełnej piątce z Shumpertem wyglądaliśmy dobrze, plus wzmocnienie ławki gdzie mieliśmy braki to dobre ruchy

aby Kings zawitali w PO , potrzebna jest eksplozja talentów tej trójki ( przynajmniej Foxa na all-star )  plus aby zadziały wszystkie puzzle, czyli żaden zjazd po kontrakcie u Barnesa czy emerytura u Arizy oraz Walton.

 

 

 

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariza to mi śmierdzi drugim Ryanem Andersonem. Fox-Hield-Bagley must2watch na pewno. Było by pięć gwiazdek ale ten kontrakt dla Barnesa to jakiś śmiech. Trzeba liczyć że koleś wchodzi dopiero w prime, ale to może boleć najbardziej.

O tankowaniu tu nie ma mowy, mimo że mają swój pick i cztery II rundy. Choć to Kings i różnie może się okazać w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażajace jest to ile kibice ze Stolicy Kalifornii czekają na sukcesy których brak poprzez cała karierę CP3 czy Wade’a gdzie najlepszym obrazkiem dotyczącym kings jest rookie z innego klubu ;) 

tegoroczne ruchy są bardzo logiczne i aż nie w stylu Kings. 

Ciekawe kiedy rozpoczną się nerwowe zmiany w drugim kierunku bo aż dziwnie się logicznie robi. 

Zestaw Joseph Ariza to jest to co potrzebuje młodzież jedyna strata ( wiem wiem na forum większość napisze zysk z czym sie nie zgadzam) WCS ma szanse pokazać czy to on czy klub jest paralogiczny. 

Ruchy w dobrym kierunku ale może być to dalej za mało na PO. 

Chociaż... 

w zeszłym sezonie spurs kompletnie sobie nie radzili z kings (1:3) i gdy dziś walka będzie gęstsza to ekipy z 7-12 są w zasięgu ...

hield niech podtrzyma rozwój Fox ograniczy złe decyzje i więcej z gry bagleya podpartego Dedmonem. 

Dziwne lato  

warto zwrócić ze kings niestety nie miało 1rd w tym roku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eld napisał:

Ariza to mi śmierdzi drugim Ryanem Andersonem. Fox-Hield-Bagley must2watch na pewno. Było by pięć gwiazdek ale ten kontrakt dla Barnesa to jakiś śmiech. Trzeba liczyć że koleś wchodzi dopiero w prime, ale to może boleć najbardziej.

O tankowaniu tu nie ma mowy, mimo że mają swój pick i cztery II rundy. Choć to Kings i różnie może się okazać w trakcie sezonu.

Ariza ma naprawdę tylko bo drugi jest tylko trochę gwarantowany

Dedmon ma również ostatni rok ciut gwarantowany więc nie jest tak źle i ryzykownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings bardzo podobali mi się w poprzednim sezonie, jedna z fajniej grających do oglądania ekip w lidze. Świetnie się patrzyło na Foxa, Hielda czy Bogdanovicia, a i Bagley czy nawet Giles mieli swoje przyjemne momenty. 

Naprawdę nie rozumiem czemu latem zdecydowali się na takie ruchy. Przede wszystkim wymiana trenera, gdzie Joerger to dość ceniony w lidze szkoleniowiec, zrobił wynik z tym rosterem ponad stan i zamiast dostać szansę na dalszą budowę to nagle zostaje zmieniony na Waltona i jego "potencjał". Meeh.

Rozumiem deal z Arizą, podoba mi się deal z Dedmonem, a nawet tego Josepha można przeżyć, chociaż nie wiem po co tyle kasy, bo raczej wielkich minut nie dostanie. No ale tego Barnesa to będą żałować przez dłuższy czas raczej, bo on na takie pieniądze po prostu nie zasługuje i to jeden z gorszych deali całego lata moim zdaniem. 

Nadal jest tam sporo potencjału, ale Playoffs raczej im nie wróżę. Oby na Foxa i resztę nadal miło się patrzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się zastąpienie marnego WCSa Holmesem i zwłaszcza Dedmonem, w ataku obaj picka są w stanie egzekwować na podobnym poziomie, jednak w obronie jest to spory upgrade nad nabytkiem GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale dałoby radę zmienić nazwę tematu na 2019/20?

Przy późniejszym ewentualnym wyszukiwaniu tematu po wpisaniu "sacramento 20" temat się nie wyświetli. :P

Edit: Widzę, że już zmienione! Dzięki wielkie :) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przeciez walton nie potrafil kompletnie nic ogarnac w tej ofensywie lakers przez caly pobyt wiec nie wiem dlaczego tutaj mialby w kings nagle im pomoc - zwolnienie joergera kosztem waltona i podpisanie waltona to ruchy ktore  nadal beda ich trzymac za PO

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kucio napisał:

Magic skutecznie rzucał mu kłody pod nogi. Naprawdę wierzę, że z czystą kartą w Kings z zespołem, który jest fajnie zbudowany pod to co może i chce grać Walton wypali. 

Trochę tak, ale Walton sam sobie nie pomógł, broniąc się przed zatrudnieniem lepszych asystentów. Teraz będzie miał m.in. Kokoskova, więc może ten atak będzie wyglądał trochę lepiej, bo w Lakers było pod tym względem marnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli Fox będzie w sposób stabilny  rzucał za 3 po koźle to będzie nie do zatrzymania. Co niektórzy będą musieli mocno zrewidować swoje opinie po pierwszym sezonie kiedy DSJ mieli wyżej od Foxa.. Już rok temu wskoczył na półke Tatuma jeśli chodzi o potencjał bycia superstar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 06:49, ely3 napisał:

Jeśli Fox będzie w sposób stabilny  rzucał za 3 po koźle to będzie nie do zatrzymania. Co niektórzy będą musieli mocno zrewidować swoje opinie po pierwszym sezonie kiedy DSJ mieli wyżej od Foxa.. Już rok temu wskoczył na półke Tatuma jeśli chodzi o potencjał bycia superstar

póki co to lvl Conley, ale sufit jest wyżej, zdecydowanie wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hield odrzucił ofertę 90/4 bo chce 110/4 i mówi ,że odchodzi jeśli nie dostanie tyle

 

A co ciekawe chodzą plotki, że już żałują nowej umowy Barnesa .. Już latem było wiadomo ,że to głupi ruch.. Ale nie dałbym mimo wszystko 110/4 Hieldowi .. To byłaby przesada. 96/4 to chyba max co bym mu dał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Hield odrzucił ofertę 90/4 bo chce 110/4 i mówi ,że odchodzi jeśli nie dostanie tyle

 

A co ciekawe chodzą plotki, że już żałują nowej umowy Barnesa .. Już latem było wiadomo ,że to głupi ruch.. Ale nie dałbym mimo wszystko 110/4 Hieldowi .. To byłaby przesada. 96/4 to chyba max co bym mu dał..

Ciekawe kto mu tyle da?

szybki look na hoopshype, cavs, atl, mem i...... nyk. Jest kryty!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ely3 napisał:

Hield odrzucił ofertę 90/4 bo chce 110/4 i mówi ,że odchodzi jeśli nie dostanie tyle

już są dyskusje na forach czy nie lepiej inwestować w Bogdana i dać mu s5 . Hield  mnie rozczarował , jeszcze gówno osiągnął a już kozaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy strzelec, nie zawodnik. IMO Fox > Buddy w poprzednim sezonie. 

Buddy to elitarny strzelec, lecz przeciętny obrońca czy kreator. Tu problem jest to, że robi jedna rzecz elitarnie, ale brakuje czegoś jeszcze do maksa. Z drugiej strony to nadal jest w nim miejsce na rozwój i te ~100 nie wygląda źle. 

Bogdan to dużo lepszy kreator i bardziej wszechstronny zawodnik, lecz nie jest aż tak elitarnym strzelcem, więc to zależy w co Kings wola pójść.

Zjebali umowę z Barnesem, bo mogliby zatrzymać ich obu bez problemu. Chociaż i tak salary chyba nie wygląda dramatycznie przy spadku Bjelicy i Arizy za rok. 

A Hield to nie wiem czemu miałby kogoś rozczarować. Jest po sezonie życia i wreszcie zaliczył breakout to chce wypłatę. Dodatkowo ta jednowymiarowosc to ostatecznie trójka w trójkowej lidze ;) W pełni zrozumiałe. I tak dobrze, że nie krzyczy o maksie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.